Карусель-весель• 17 марта 2024

Пропозиція дружби після відносин

Дівчата, мені потрібна ваша підтримка, бо важко знайти собі раду.
Були відносини, нетривалі, але яскраві.
Я такого не відчувала ніколи.
Він тричі припиняв, але спілкування було постійно бо працюємо разом.
Я тримала і тримаю дистанцію, при цьому людина зникаючи періодично на інші зустрічі постійно тримає зі мною зв’язок, інколи навіть допомагаючи матеріально.
Декілька розмов не дали результату.
Тільки дружба, якої я не хочу, бо не витримую. Для мене ця людина обʼєкт бажання, а він свідомо уникає саме таких відносин.
Роботу не змінити, бо є обставини, тут без варіантів.
Я прямо кажу - не можу я з тобою дружити, ок, будемо спілкуватись тільки по роботі.
І через деякий час привозить зранку каву.
Поспілкується і йде.
Уникаю, нічого не прошу, але це мука.
Дайте чарівну підказку або штовхніть((
Підтримайте або посваріть.
Я в розпачі.
Невидимка Майя• 17 марта 2024
Піднімає за рахунок вас свою самооцінку. Ну і плюс запасний аеродром.
Тримайте оборону, показуйте байдужість, тоді, можливо, буде перспектива.

ДеньгиНеСдаю• 17 марта 2024
Головой надо было думать и не крутить шашни на работе. Какой совет вам дать? Все проходит - и это пройдет.
Забула що?• 17 марта 2024
Слати на#ер його. Ви не подружка, ви жінка.
Весела пiсенька• 17 марта 2024
О! У меня похожее, встречались месяц, и теперь он хочет расставаться и общаться как друзья. И так же я не могу, потому что хочу большего. Только работы разные, мне проще
Пешеходик• 17 марта 2024
В мене була такка ситуація, працювали разом, сиділи разом в кабінеті, і так, то класні квіти на день народження, то кава, то смачне щось повезе їсти на обід, фізична допомога та і по роботі страхував. Спокійно без стискання серця змогла то все сприймати й не сумувати, коли знайшла нові стосунки з кращим чоловіком - і в ліжку, і як людина. Зараз вже не працюєм разом, іноді спілкуємось цілком спокійно.
Весела пiсенька• 17 марта 2024
Сходились расходились раза три, я для себя поняла лучше послать нахер
Джавеліна• 17 марта 2024
Тут вариант только отказываться от принесенного кофе, от всего, держать нейтралитет и общаться только по рабочим вопросам. Потому что это очень нехорошее поведение у мужчины.
Добра, коли сита!• 17 марта 2024
Мені без проблем. Я не прив´язуюсь
Добра, коли сита!• 17 марта 2024
Або кажіть, що ваш хлопець проти

Йосип_молодий• 17 марта 2024
Готовьтесь к нервному срыву, эмоциональному истощению и затяжной депрессии.
И смене работы, иначе попадете в психушку на стационар.
Забагаловка• 17 марта 2024
Секс був?
Зубожиння• 17 марта 2024
Скажите, что у вас новый ухажёр тцк-шник, и он ревнивый, и ваш бывший не нравится ему, и вы ради него прекращаете дружбу )
автор Карусель-весель • 17 марта 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Ось це я тільки й бачу в майбутньому
автор Карусель-весель • 17 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Секс був?
Так
автор Карусель-весель • 17 марта 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую
Забагаловка• 17 марта 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так
Тоді знайти нового і зануритися в розврат
Йосип_молодий• 17 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Это кратковременная мера)
Они опять будут видеться на работе и эти качели будут лупить автора по башке бесконечно.
Только радикальные меры - кто-то должен уйти с работы, чтобы не было причин пересекаться.
Мужик не уйдет - он трус и приспособленец, поэтому придется это сделать автору.
Не гавкаю- но охраняю• 17 марта 2024
Побережіть себе.
Навіщо вам бути запасним аеродромом?
Він не поважає ваші почуття та нічого серйозного не хоче, зате хоче використовувати вас як ’вільні вуха’, коли нудно, та як засіб підняти свою самооцінку.
Краще знайдіть іншого. Та навіть залишитися одною краще, ніж бути в принизливому положенні та чекати на вердикт людини, потрібні ви їй чи ні.
Якщо раніше не розгледів та не закохався при тому, що працюєте разом та вже був секс, то далі нема чого чекати...
Живіть своє найкраще життя та закохуйтесь в тих, кому ви справді подобаєтесь :)
Ангел-предохранитель• 17 марта 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так
Уже после расставания?

автор Карусель-весель • 17 марта 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Уже после расставания?
Ні
Під час відносин

Цілував після розставання
автор Карусель-весель • 17 марта 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Это кратковременная мера)
Якщо йти то це мені, а враховуючи нашу роботу - це небезпечно для мене
автор Карусель-весель • 17 марта 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Побережіть себе.
Навіщо вам бути запасним аеродромом?
Я б з задоволенням
Я хочу відносин
Але де ж їх знайти
Білий Лосик• 17 марта 2024
Фу, ніяких дружб і каву хай собі залишить.
В блок його назавжди, і буде Вам щастя.
Він просто жере з Вас енергію і тішить своє его... блювати від таких хочеться.
Йосип_молодий• 17 марта 2024
Ответ дляКарусель-весель
Тогда пейте гидазепам
Может, поможет.