Поумничка• 17 марта 2024

Виплати ВПО для студентів

Доброго дня. Хто стикався з переоформленням виплат ВПО для студентів - допоможить🙏. Є - дитина, 20 років, студентка денної форми навчання, бюджет, отримує стипендію. Дніпро, виплата по строкам приходила 16-17 кожного місяця. У березні не прийшла. Чи треба переоформлювати ВПО і який пакет документів в нашому випадку.
Кумедний ґудзик• 17 марта 2024
Удалено администрацией...

Зупка_цем• 17 марта 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
От від душі - щоб ви таким самим стали.
автор Поумничка • 17 марта 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Черговий по кухні• 17 марта 2024
Конечно нужно. Ви же не попадаете под категорию, которым автоматом продлили
Кумедний ґудзик• 17 марта 2024
Ответ дляПоумничка
Удалено администрацией...
Працюйте. Задовбали випрошувати.
Аноним_1858• 17 марта 2024
Когда я подавала документы, рядом подавал парень 19 лет студент. Наверное надо.
ПушАпница• 17 марта 2024
Ответ дляПоумничка
Удалено администрацией...
У знайомої син в Києві. Була тільки соц стіпендія. Він взяв довідку з університету, написав заяву в цнап ще в лютому. Йому прийшла відмова смс через пару тижнів. Він взяв лист по якій причині відмова, то там вказано що типу після доопрацювання програмного комплексу ... Спеціалісти повернуться до вашої справи. Отакої. Тобто заяву ніхто там не розглядав навіть більше 30 календарних днів

ПушАпница• 17 марта 2024
Ответ дляАноним_1858
А в цнапі відповідають на питання?
Скажіть а ви довідки по доходам сім´ї приносили? Чи по складу сім´ї.
Як зібрати до кучі інформацію що потрібно в той цнап.
Коренная киевлянка• 17 марта 2024
Теж, цікавить це питання. Може, через Дію, можно переєструватись. З, наступної неділі, треба буде спробувати
Аноним_1858• 17 марта 2024
Ответ дляПушАпница
А в цнапі відповідають на питання?
Да, отвечают конечно.
Справку с работы предоставила. Справку со школы. Паспорт+ИНН, свидетельство о рождении +,инн, справки ВПО.
ПушАпница• 17 марта 2024
Ответ дляАноним_1858
Да, отвечают конечно.
А от те що кажуть не більше 9444 на чоловіка. Чи треба десь ці витяги брати по доходам чоловіка?
Склад сім´ї той же брати у хазяїна житла. Я таких страхів начиталась що все нереально зібрати
Аноним_1858• 17 марта 2024
Ответ дляПушАпница
Вот это 9440 и есть справка с работы с указанием зпл. Состав семьи не нужен. Если вы подаете и на мужа, то и его документы.
Если вы замужем, но муж не ВПО, справка о зарплате его нужна.
Коренная киевлянка• 17 марта 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Працюйте. Задовбали випрошувати.
Звичайно, на 2000, люди живуть на виплати, не працюють, як і закордоном.
Черговий по кухні• 17 марта 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Через Дию нельзя. Только личное присутствие
Коренная киевлянка• 17 марта 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Дякую!
Влад-71ac• 17 марта 2024
Як переоформити ВПО?
KyklaNata• 19 марта 2024
Сегодня звонила в соцзащиту, сказали, на сегодняшний день есть продление только детям до 14 лет, до конца недели ждут решение по детям до 18 лет. Может у кого-то есть информация по этому поводу?
автор Поумничка • 20 марта 2024
Доповню - ходили в соц захист, понесли довідку з деканату. Нова фішка - треба надати акт фактичного проживання за адресою, підписаний трьома свідками - сусідами, з наданням їх паспортних данних і підписати ще в жекі. Присутність з вами власника житла - це все по барабану