Марина -dd09• 17 марта 2024

Чоловік незважає на дитину

Веде себе як виродок. Кричить при дитині, пів року їй. Постійно провокує конфлікти і каже яка я хєро ва. , хоч я і стараюсь для нього. При мамі своїй погрожуЄ мені що вдарить і обзиває кричить коли я з дитиною на руках. Вона нічого не каже йому. Не тому що боїться , а тому що вважає що він правий скрізь . Любить його. Коли ми з дитиною уходили один раз вона просто на це дивилась навіть не запропонувала допомогу наче чекала цього. Зараз ми на грані розлучення. Кожен його приїзд. Поведінка ще гірша. Багато собі дозволяє. І каже що міняться треба мені. Яка я невдячна і тд. Сказала що поїде на війну я зберу речі піду він почав вибачаться нещиро.
Ужгород• 17 марта 2024
тю, так они все такие

Заліковий троль• 17 марта 2024
Де батьки Ваші? є куди піти зараз, у наступний його відїзд?
Сиренькая• 17 марта 2024
до беременности так же себя вел?
Белочкой зови• 17 марта 2024
Це ваш вибір!
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Мы об этом уже пол года читаем. Ничего не изменилось Вы до сих пор там
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляСиренькая
до беременности так же себя вел?
Так же. Она не раз уже об этом писала
from Ukraine• 17 марта 2024
А мама его откуда в вашей хате? Или я что-то пропустила?
автор Марина -dd09 • 17 марта 2024
Ответ дляСиренькая
до беременности так же себя вел?
До вагітності без рук, конфліки . У вагітність простягав руки. Спиралася на війну тепер розумію він м у дак
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Второго рожайте. Дети это счастье.

Люблю джаз• 17 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Так же. Она не раз уже об этом писала
А куда ее муж ездит?
автор Марина -dd09 • 17 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Були надії що зміняться. Зараз ще гірше. Їх нема
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Так беременели зачем? Зачем жили с мудаком?
автор Марина -dd09 • 17 марта 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Ходе керує. І піддакує. Недалеко живе, носа суне.
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляЛюблю джаз
А куда ее муж ездит?
,на войну,
from Ukraine• 17 марта 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Второго рожайте. Дети это счастье.
Тем более выплаты обещают поднять
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
И что Вы изменили за это время?
Ніколи не збрешу• 17 марта 2024
Зачем вернулись, если уходили?
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
А какая была потребность, имея конфликты, срочно беременеть и рожать? Девочки, как вы это можете: выслушать от мужика оскорбления, а потом ночью раздвинуть ноги? Это вас заводит или как?
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Зачем вернулись, если уходили?
#онсомнойизменится

Tammy21• 17 марта 2024
У вас є власне житло, гроші, підтримка близьких?
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
И? А зачем Вы темы клепаете? Чтобы что?
автор Марина -dd09 • 17 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
И что Вы изменили за это время?
Зрозуміла що треба не чекати а зібратись в один момент і піти
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Но момент ещё не наступил, не на часі, как говорится...
И это, пока момент будете годами выжидать, хоть предохраняйтесь, спираль или ОК.
автор Марина -dd09 • 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Є гроші. Поділ майна, і аліменти є від першого шлюбу,куди ще я. Ітак з 25 т. 10 отримує. Подав скаргу що дитина до 3 років там зменшили з 1/5 на 1/4. Які мені тепер аліменти?
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Никуда Вы не пойдете
автор Марина -dd09 • 17 марта 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ми без інтиму почали жити.
Tammy21• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Ви маєте право у будь-якому разі подавати на аліменти. Чи почати процедуру розлучення і намагатися лишити його батьк.прав.
Про гроші і житло питала, бо треба розуміти чи є у вас де і на що жити пока дитина мала.
автор Марина -dd09 • 17 марта 2024
Ответ дляTammy21
Є рідні. Вони за кордоном, пропонують в зп. Ну там зараз небезпечно.
Tammy21• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Де небезпечно? За кордоном?
Штора с кисточкой• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
так если до беременности конфликтовали, для чего беременели? и чего сейчас ждёте от него? горбатого могила исправит. тем более бил беременную, это днище.