Веде себе як виродок. Кричить при дитині, пів року їй. Постійно провокує конфлікти і каже яка я хєро ва. , хоч я і стараюсь для нього. При мамі своїй погрожуЄ мені що вдарить і обзиває кричить коли я з дитиною на руках. Вона нічого не каже йому. Не тому що боїться , а тому що вважає що він правий скрізь . Любить його. Коли ми з дитиною уходили один раз вона просто на це дивилась навіть не запропонувала допомогу наче чекала цього. Зараз ми на грані розлучення. Кожен його приїзд. Поведінка ще гірша. Багато собі дозволяє. І каже що міняться треба мені. Яка я невдячна і тд. Сказала що поїде на війну я зберу речі піду він почав вибачаться нещиро.
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Мы об этом уже пол года читаем. Ничего не изменилось Вы до сих пор там
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляСиренькая
до беременности так же себя вел?
Так же. Она не раз уже об этом писала
Ответ дляСиренькая
до беременности так же себя вел?
До вагітності без рук, конфліки . У вагітність простягав руки. Спиралася на війну тепер розумію він м у дак
Люблю джаз• 17 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Так же. Она не раз уже об этом писала
А куда ее муж ездит?
Ответ дляЦукрові вишні
Були надії що зміняться. Зараз ще гірше. Їх нема
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Так беременели зачем? Зачем жили с мудаком?
Ответ дляfrom Ukraine
А мама его откуда в вашей хате? Или я что-то пропустила?
Ходе керує. І піддакує. Недалеко живе, носа суне.
from Ukraine• 17 марта 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Второго рожайте. Дети это счастье.
Тем более выплаты обещают поднять
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
И что Вы изменили за это время?
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
А какая была потребность, имея конфликты, срочно беременеть и рожать? Девочки, как вы это можете: выслушать от мужика оскорбления, а потом ночью раздвинуть ноги? Это вас заводит или как?
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Зачем вернулись, если уходили?
#онсомнойизменится
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
И? А зачем Вы темы клепаете? Чтобы что?
Ответ дляЦукрові вишні
И что Вы изменили за это время?
Зрозуміла що треба не чекати а зібратись в один момент і піти
Лукава_Кiшка• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Но момент ещё не наступил, не на часі, как говорится...
И это, пока момент будете годами выжидать, хоть предохраняйтесь, спираль или ОК.
Ответ дляTammy21
У вас є власне житло, гроші, підтримка близьких?
Є гроші. Поділ майна, і аліменти є від першого шлюбу,куди ще я. Ітак з 25 т. 10 отримує. Подав скаргу що дитина до 3 років там зменшили з 1/5 на 1/4. Які мені тепер аліменти?
Цукрові вишні• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
Никуда Вы не пойдете
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ми без інтиму почали жити.
Ответ дляМарина -dd09
Ви маєте право у будь-якому разі подавати на аліменти. Чи почати процедуру розлучення і намагатися лишити його батьк.прав.
Про гроші і житло питала, бо треба розуміти чи є у вас де і на що жити пока дитина мала.
Ответ дляTammy21
Є рідні. Вони за кордоном, пропонують в зп. Ну там зараз небезпечно.
Штора с кисточкой• 17 марта 2024
Ответ дляМарина -dd09
так если до беременности конфликтовали, для чего беременели? и чего сейчас ждёте от него? горбатого могила исправит. тем более бил беременную, это днище.