PORKA• 18 марта 2024
Чимало для вас раніше велике значення свято день Незалежності України
Скажіть будь ласка до того як росія ввела свої війська в Україну в 2014 році , свято день Незалежності України мало для вас велике значення таке саме як і зараз чи ви на це свято не звертали уваги ? Просто саме я багато чого зрозуміла після 2014 року .
Малинка• 18 марта 2024
Да, для меня имело. Но теперь, у меня большие сомнения, что через 3-5 лет этот праздник ещё останется. Как собственно и страна, где он отмечался...
Александра333-0d63• 18 марта 2024
Для нашої родини це свято мало значення, бо радянський режим багато відібрав. Але нажаль радості не було, бо при владі були ті самі радянських бандити.
ОкейкаНиколаевна• 18 марта 2024
Ответ дляГостра на язик
раніше мало більше значення, чим зараз
Аналогично. Почему то так.