Гомосноб• 18 марта 2024
Любовник постарів
Відчувається це, прямо витає в повітрі, дивлюсь на нього, а він вже на ткаий як колись, не такий вправний не такий стрункий, якись наче чужий мужчина в літах, а не мій Коханий, було шалене кохання, а сьогодні впала якась пелена. Що це? Це кінець чи новий виток. Він інший наче несе на собі тягар. А я відчуваю точніше вже не відчуваю тієї пристрасті що раніше. Дякую собі що мала розум не кинути чоловіка. Невже кохання вмирає ось так
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Це видно не тілько зовнішнього але й в сексі
У всіх чоловіків лібідо біля 40 років змінюється. Це треба прийняти як данність.
Святатабожа• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Кому не шкода слів підтримки і кому зараз сумно пишіть
поддержку? женщине, которая изменяла столько лет своему мужу и тепреь радуется что не отпустила его? рили?
Гомосноб
• 18 марта 2024
Ответ дляТрапеція
А як в нього справи? Можливо на фоні проблем чи стресу він так змінився,важкий період і тд
Тому не такий вам
Він має дружину?
Тому не такий вам
Він має дружину?
Глобального стресу немає, проблеми по роботі в нього постійно якісь там, скільки його знаю. Дружина в Європі
Гомосноб
• 18 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ой
МЛя, киньте камінь як горить, Зачем тут строитьсвятош из себя, мля страшный грех совершила мужику изменила) ой все
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
У вас прекрасне біле пальто, ми оцінили. Ваші високі моральін принципи прекрасні і правильні! Ми захоплюємося вами! Але автор питав про інше...
Святатабожа• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
автор попросила поддержку, я ее на землю спустила. какой привет=такой ответ
Святатабожа• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Ой
треш... лечитесь
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
А нащо то ви зробили? яка ціль ваших дій?
Святатабожа• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
будь моя воля, за измены кастрировала бы людей. Это ж как надо себя не уважать и мучать своего спутника? Хочется изменять, разведись и иди с кем хочешь спи и веди свой образ жизни как нравится, зачем мучать свою половинку?
Гомосноб
• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Так і це також лякає, в комплексі мого страху старості, вишукую морщини, якісь зміни вікові. Страх що сексу не буде вже з молодими мужчинам гарними. Ну так це можливо смішно звучить але це такі підсвідомі думки
Гомосноб
• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Що саме краще? В мене були прогулянки на конях в 20 років з красивим високим хлопцем під кримським зоряним небом, і він малював мене плакати як мене кохає і член в нього був 20 см.Це найкраще? Ну в 20 років так дійсно. В 40+ то вже кращим не здається, просто приємні спогади. Для кожного періоду жєиття є своє краще.
❤️
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Всі люди вільні. Ніхто нікому не належить. Припиняти стосунки повинен той, кого щось не влаштовує у стосунках. А не вимагати іншого бути таким як собі хочеться.
Гомосноб
• 18 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Земля не зупиниться якщо хтось з кимось займемся чимось приємним) люлі то завжди позитив) я вважаю люди полігамні, прсото сковані рамками установленими аби нас поработити. Це все велика гра щоб тримати людей в потрібним їм рамках
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Єммм ну колись так - не буде. Але як казала моя бабця (царство їй небесне), котра тричі була заміжня і третій раз вийшла у 60+ років, а померла у 100+ років- ’Мене чоловіки десь після 80 років перестали цікавити’. Тож у вас ще купа часу для сексу. А стосовно молоді та гарні... Ну вас же 17 річні хлопці навряд чи аж тааак збуджують? Скоріш за все ви дивитися на чоловіків приблизно свого віку в межах 5-7 річного діапазону і вони вам подобаються. Так буде і далі.
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Ну це суперечливо... Приймні у нас шлюб не є обовязковим.
Гомосноб
• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Дякую за позитив
ГонУрова дівка• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Член 20 см? это минус. Это не может быть достоинством
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Можливо. Поставьте будь яку іншу цифру яка вам подобається. НЕ бачу сенсу то обговорювати.
ГонУрова дівка• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Мені подобається більший діаметр а дліна й 12 достатньо))
Пік Антна• 18 марта 2024
Може, це такий період у ваших стосунках. Мій щороку весною мене розчаровує. В сексі все як і раніше чудово, але у спілкуванні робить перерви. Я відчуваю щось інше, у душі кохаю, але маю претензії приховані, вони гасять почуття, як і бажання. А колись від погляду його була мокра. Ось навіть у ресторан їздили, потім не планово на квартиру для сексу, а після цього не пише, багато справ, каже, хіба що з 8 березня привітав. Раніше я переймалася, навіть розходилися, а тепер заспокоїлася, також відпочиваю від нього. Може, й вам відпочити трохи, а потім з новими силами, як вперше
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Амінь
Святатабожа• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Что вы несете? Прекратите употреблять алкоголь
Святатабожа• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Сами себе противоречите. Автора не устраивает муж, значит она должна поставить точку в отношениях и идти искать любовника, будучи свободной. Либо озвучить мужу о том что она хочет завести любовника. А за спиной в крысу делать? Муж и не знает про ее похождения
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляСвятатабожа
Жодного протиріччя! Ії до останнього влаштовували стосунки в котрих є і коханець та чоловік. Зараз їй коханець набрид - то вона як раз і задумалася що робити, чи продовжувати стосунки. Все як і кажу - змінює той кого щось не влаштовує - але змінювати можна різними методами. Ну ваш метод розходитися. Але він не єдиний можливий - влаштувати відкритий шлюб, завести десять коханців, брати участь в генг-бенгах і свінгах - ну кому що. Тут вже кожен сам вирішує, але суть така - МЕНІ не подобається? - я сама вирішую чи продовжувати такі стосунки, чи видозмінювати, чи припиняти. А не вимагати того від іншого бути як мені подобається.
ПАЦАНКА О• 18 марта 2024
саме так - дивишся і думаєш: і ось це забирало всі мої думки 10 років...
і йдеш собі далі жити своє
Попельшка• 18 марта 2024
Ответ дляMamaGalya
Ви ніколи й не любили його. А пристрасть так, проходить з часом, особливо якщо її не підтримувати.
Расскажите, пожалуйста, и как же поддерживать страсть десятилетиями?
Неновая почта• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Ось це мене дуже лякає, наче краще позаду все
Знайдете кращого
Аноним_• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Майже два роки,, йому 37
Старіє в 37?😅😅😅 Я подумала, йому під 60
Аноним_• 18 марта 2024
Коротше, автор думала, шо то в нього в груді шкварчить, а то шкварчала його папіроска🥲
Душа компанії• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Йому 37 мені 34 майже два роки
може, він на Вас так само дивиться, але не каже про це?