Гомосноб• 18 марта 2024
Любовник постарів
Відчувається це, прямо витає в повітрі, дивлюсь на нього, а він вже на ткаий як колись, не такий вправний не такий стрункий, якись наче чужий мужчина в літах, а не мій Коханий, було шалене кохання, а сьогодні впала якась пелена. Що це? Це кінець чи новий виток. Він інший наче несе на собі тягар. А я відчуваю точніше вже не відчуваю тієї пристрасті що раніше. Дякую собі що мала розум не кинути чоловіка. Невже кохання вмирає ось так
ГонУрова дівка• 18 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
У вас прекрасне біле пальто, ми оцінили. Ваші високі моральін принципи прекрасні і правильні! Ми захоплюємося вами! Але автор питав про інше...
Какое млять пальто? Это что-то высокоморальное не изменять мужу???
Алгонавт• 18 марта 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Моральність це виключно ваші установки. Комусь і свинину їсти жах як аморально. Але засуджувати людину за невідомих нам обставин (ні ви , ні я не знаю що наштовхнула автора на такі дії) це точно ’біле пальто’....
значення цього алегоричного вираз шукайте в гуглі якщо не в курсі
Як ухурделю• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Майже два роки,, йому 37
Блин .моему 62 и то ещё ничего..
37 это же ещё молодой и зелёный..
На циголках• 18 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
То ваш опус про ’неймовірно щаслива, привітайте, бо до сліз’))? Почерк один и тот же, восторженно-идиотский)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3505557
Аааа,тролляка прокололась!!! Тролль надел все лучшее сразу !!!
На циголках• 18 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
Этот слезливо-тролячий пост вы в порядке бреда сочиняли.
Вот её коханець ,по ком она побивается
И ему ,всего 37..
На циголках• 18 марта 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Блин .моему 62 и то ещё ничего..
37 это же ещё молодой и зелёный..
Зачем такое писать ?? В 62 уже трупные пятна на теле и запах затхлости ,я уже молчу про пестрик вялый и кволый(
Менее Более• 18 марта 2024
Ответ дляГомосноб
Він став погано виглядати осунувся, я не кажу що 37 це старість в загальному
а ви на себе в дзеркало коли дивились? В паспорт давно заглядали?