Тут надолго• 18 марта 2024
М´ячики для прання і сушіння верхнього одягу
Які у вас і чи дійсно вони працюють? Бо відгуки такі різні, одні пишуть що реально не збивається куртка при пранні, інші пишуть що що з ними що без них. Розкажіть свій досвід , якщо помагають, то де купити які, скільки штук?
Фиктивная• 18 марта 2024
Читала також, що потрібно 3 тенісних м´ячики покласти. Але вони зелені, якщо вони полиняють? Не пробувала
Плакулька• 18 марта 2024
Ответ дляФиктивная
У мене для прання якраз такі самі білі)
Щодо результату: є такий одяг, де наповнювач не збивається, є такий, де зіб´ється що б ви не робили. Звідти і відгуки, скоріш за все. Як на мене, то вони покращують результат, це просто логічно. Перу пух з ними і сушу до повного висихання
Потринділиця• 18 марта 2024
Ответ дляФиктивная
Не линяє одяг від них. Перу з ними білий пуховик років 12,все добре з кольором
Пиши-пропало• 18 марта 2024
Придбала такі як на фото.Дуже маленькі,часто збираються біля віконця.Але саме головне,що вони дуже смердять ,такий запах жахливий,хімічний.Тому напевно буду прати без них.