Добрая свекровь• 18 марта 2024

Оплачувана менструальна відпустка?

Я розумію, що це прям радикальна ідея.
Але чисто по людськи, чому і досі через біологічні процеси, які від мене не залежать, я маю працювати на повну? Чому не передбачено один додатковий вихідний день?
Це боляче, навіть з таблетками я не почуваюсь на 100 %.
Це незручно, бо перші дні, як правило заливає.
Я маю контролювати процес, який я не можу контролювати.

додаю опитування, для інтерактівіті)
Результат:
вже голосів: 382
291 (76.18%) за
60 (15.71%) проти
31 (8.12%) свій варіант
Без QR коду• 18 марта 2024
Есть такие по коллективному доглвору

Mrs.Sexuality• 18 марта 2024
А я неделю
ЖивунаБагамах• 18 марта 2024
То беріть лікарняний, хто вам забороняє?
Сонячний зайчик• 18 марта 2024
У Франції нещодавно прийняли закон, що жінка офіційно має право брати вихідні дні під час менструації. Мінімум 3 дні
Маю рацію• 18 марта 2024
Петицию создайте
Я медсестра хирургическая в госпитале, прям по любому чисто по людски
Чисто по братски скажу дайте отгул
Кондуктор трамвая• 18 марта 2024
Отгул, за свой счет, больничный, отпуск в конце концов
Королева ганделику• 18 марта 2024
В патріархальному світі малоймовірно.
Хочу наколоти губи• 18 марта 2024
в Европе можно каждый месяц 5 дней брать как отгул
Копирайторша• 18 марта 2024
С точки зрения женщины, кто я такая что бы отказываться от халявного отпуска
С точки зрения сотрудников мужчин и женщин без менструаций(климакс, болезнь, кормление), почему кто-то будет отдыхать на 50% больше чем я , а получать стольо же? Пусть лечит боли, это не норма

Тріль підпільний• 18 марта 2024
Я конечно заааааааа, мне пожалуйста оплачиваемый отпуск на 3 дня ))
Бутерброд з ікрою• 18 марта 2024
Такое, если и делать, то только с выпиской или справкой от гинеколога, которая будет подтверждать необходимость отгула. И чтобы её брать каждый месяц новую надо было)
Дуболом• 18 марта 2024
В нас як завжди будуть працювати при критичних днях, а вихідний брати коли требаї
Білка в колесі• 18 марта 2024
А чого б це я жінок на роботу після цього брала. А потім вимагають рівного відношення до себе. Доларен випити. У нас працівниці намагалися викаблучуватися з менструаціями, доларен в зуби і пішла працювати.
ОйЙой• 18 марта 2024
Ви шо, тут взагалі цих днів не помічають. Подорожі, секс, спорт, робота - нічому місячне не завада
КошкинДом• 18 марта 2024
слшком напряжно. женщины то беременеют, то рожают, то еще отпуск из-за менструации. а зачем женщинам право голосовать, работать, получать высшее образование, если мы сдаемся перед такими вещами?!
Щось не спиться• 18 марта 2024
В мене свого часу були болючі та рясні місячні. Лікар призначила Клайру і вже багато років мене нічого не турбує. Тому цей процес можна контролювати
ЖивунаБагамах• 18 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Скажу вам больше, в Украине за каждый месяц работы,вам полагаются 2 дня оплачиваемого отпуска
Брюнетка в Мармеладе• 18 марта 2024
Я думаю если вы начнете вести себя как прибацаная в эти дни и бросаться на начальство, оно само вам начнет предлагать отгулы в эти дни
Самоучка• 18 марта 2024
Проголосувала свій варіант, вважаю, що працюючі жінки з дітьми мають мати пвльги: наприклад, відпуска вдвічі більше, або щоб держава оплачувала роботу мамою.

КошкинДом• 18 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
один отгул насовсем и за свой счет.
Мовчу, але хочу• 18 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Петицию создайте
Чисто по братски скажу дайте отгул
Ой, не представляю как можно в первый день выстоять на операции. Я бы там в обморок упала. Но это наверно крепкие физически женщины могут, у которых нет никаких болей.
Хочу наколоти губи• 18 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
этадругое
Воздух в банке• 18 марта 2024
Ответ дляОйЙой
Для багатьох так і є. Навіщо всіх по собі рівняти?
220В• 18 марта 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Нема такого , дурня повна
ЖивунаБагамах• 18 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
этадругое
Точно, этоженевевропе
Королева ганделику• 18 марта 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ще якщо завагітніти то теж метод контролю)
КошкинДом• 18 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
согласна.
Чаклунка-ведунка• 18 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Не знаю как 5, у меня на работе можно 1-2 дня без больничного
Брюнетка в Мармеладе• 18 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
один отгул насовсем и за свой счет.
Это зависит от того, какой вы работник) и алкашей терпят, если они незаменимы
Пиши-пропало• 18 марта 2024
Автор це не нормально, проконсультуйтесь з лікарем краще, це Ваше здоров´я