Добрая свекровь• 18 марта 2024
Оплачувана менструальна відпустка?
Я розумію, що це прям радикальна ідея.
Але чисто по людськи, чому і досі через біологічні процеси, які від мене не залежать, я маю працювати на повну? Чому не передбачено один додатковий вихідний день?
Це боляче, навіть з таблетками я не почуваюсь на 100 %.
Це незручно, бо перші дні, як правило заливає.
Я маю контролювати процес, який я не можу контролювати.
додаю опитування, для інтерактівіті)
Результат:
вже голосів:
291 (76.18%)
за
60 (15.71%)
проти
31 (8.12%)
свій варіант
Хвець-тець• 18 марта 2024
Ответ дляСамоучка
Проголосувала свій варіант, вважаю, що працюючі жінки з дітьми мають мати пвльги: наприклад, відпуска вдвічі більше, або щоб держава оплачувала роботу мамою.
Вы не работаете?
Джонсонюк• 18 марта 2024
Ответ дляЩось не спиться
Лікаря запитайте. Знаю що Мірену в таких випадках радять, колега років 5-6 пила Фемоден, а потім як його не стало в продажу, то їй Мірену встановили, казала, що ще краще було. А до фемодену в неї через рясні місячні гемоглобін був 80 і їй в перший день щоб до роботи доїхати потрібно було тампон+прокладка одночасно. Вона по 2 рази за ніч міняла нічні прокладки.
Я спрашивала про спираль у гинекологов, они говорят, что будет то же самое. Это же тоже гормональное средство. Если мне травяной Тазалок дает обострение , то спираль тем более даст..
Благо месячные не обильные, и Спазмалгон мне хорошо боль снимает, без него боли адские. Ну и мой СПКЯ дает мне жёсткий пмс, но выхода нет, так и живу)
Хвець-тець• 18 марта 2024
Ответ дляДама с собачкой
в этом вся суть равноправия) женщина физически не может выкладываться так же, как и мужчина...У меня например пмс сложный...грудь болит очень за неделю до кд, все бесит, плакать хочется, есть хочется, голова болит...кд в принципе 2 дня бы я взяла отгула, если б можно было, ну или хотя бы 1 самый пиковый. Даже сейчас...муж приходит домой, кушает, может с ребенком время провести и в 10 заваливается спать. А я с работы пришла, ужин приготовила, с ребенком уроки сделала, на завтра все подготовила, ночью когда бомбят я ребенка тащу в тамбур, сижу рядом до отбоя и не сплю, а муж спит при этом, а утром все встаем в одно время...Так кому легче карьеру строить?)) Так что я за руками и ногами за доп.выходные.
Не у всех в семьях так
Хвець-тець• 18 марта 2024
Ответ дляПопразендовна
Це, так розумію, окремо від відпустки. У мене похресниця працювала в ІТ компанії, у них таке практикували, тільки не 5 днів, менше, і не тільки для жінок. Можна було просто попередити керівника, що не вийдеш на роботу. Головне, щоб в результаті проект замовнику вчасно здати.
Это больничный без документов
Винник• 18 марта 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Не жінки, а роботи якісь . Нічого у них не болить, гормони на настрій не впливають, почуття після 20 років відключаються.
А, мало не забула. Вагітність без токсикозів, набряків і ТД. Народжують легко за пів години. І через годину вже повністю відновлені.
Капець, у мене так все і було)
Бабо-лебідка• 18 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Я бы не ходила, если мне плохо. Есть муж, пусть идет, если важно.
Не у всіх є чоловік
Бабо-лебідка• 18 марта 2024
Ответ дляВинник
Капець, у мене так все і було)
Ну так це ж добре) от чесно, дуже добре, що є ті, хто цього не переживає. Я б нікому не побажала ні токсикозу всі 42 тижні. Ні вакуум+ розріз по живому і видавлювання дитини. Ні критичних днів таких неначе ти роди знову переживаєш.
Але чомусь ті, хто цього не відчуває, постійно доказують, що от у них все добре значить у всих так має бути
Бибер-анонимер• 18 марта 2024
Ответ дляЛюбви вам!
я за, бо мене заливає, лікарі нічого не бачать, сьогодні зранку поки добігла до ванни по ногах текло, ще й трусики котекс зняли з продажу
Посмотрите трусики Тена
Щось не спиться• 18 марта 2024
Ответ дляДжонсонюк
В мене на Спазмалгон був набряк Квінке. Тому я раніше користувалась но-шпа + кетанов і навіть бувало що трамадол колола, ну то зовсім давно було, ще до перших пологів більше 20 років тому
Джонсонюк• 18 марта 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ого, нічого собі... Ні, мене Спазмалгон спасає, завжди з собою. Бо як в критичні дні його не прийму відразу, то буде катастрофа. А подрузі він при мигренях допомагає, якщо в самому початку випити...
Стигла полуниця• 18 марта 2024
Ответ дляЩось не спиться
В мене свого часу були болючі та рясні місячні. Лікар призначила Клайру і вже багато років мене нічого не турбує. Тому цей процес можна контролювати
есть анатомические нюансы. только роды помогут. многих тошнит, рвота. у меня крутит суставы, боли адские, до потери сознания, не думаю, что ваша клайра поможет, особенно, когда льет так, что вся одежда в крови. пейте свою клайру и радуйтесь
Стигла полуниця• 18 марта 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Автор, коли заливає - це не норма. Вирішуйте цю проблему з гінекологом. В мене міоми, поставила Мірену, слава богу вже не заливає
льет с юности, 6 дней кд, три дня льет, остальные средненько, при этом боли адские.
Ноу коммент• 18 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
в Европе можно каждый месяц 5 дней брать как отгул
Що за маячня? Нема такого в Європі. Якщо маєш дні відпустки, бери. Але їх всього 25 днів на рік. Тобто ваша математика не працює
Стигла полуниця• 18 марта 2024
Ответ дляСмячиком
Лично я работаю не писькой , а головой . В конце концов есть обезбаливающие и можно отпроситься , поработать из дома . Но я бухгалтер , а не кассир и не пекарь и т. д. Мне бы больше подошел отпуск по позвоночнику или по мигрени .
не может быть у вас мигрени и позвоночник болеть. что вы нам тут рассказываете? идите и работайте, ишь ты мигрень у нее.
Стигла полуниця• 19 марта 2024
Ответ дляЩось не спиться
Та ну! Варикоз не протипоказ. Я свого часу навіть з судинним хірургом про це розмовляла і він дозволив. Тільки підбори заборонив вище 5 см і якщо таки ношу будь-які підбори, то потім при першій можливості лежати з ногами догори
когда же люди поймут, что мы все разные!!! крик луши просто от таких ответов, как ваш.
Стигла полуниця• 19 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
Так мужики тоді захочуть відпустку через спермотоксикоз
не смешно
Нагайна• 19 марта 2024
Ответ дляБритоножка
То жінкам рівні права потрібні з чоловіками то вихідні в місячні
І не мобілізують їх
Нагайна• 19 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
а у меня знакомые есть которые ни разу не голосовали. нафига оно им?
Так и я о том же))
Білка в колесі• 19 марта 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Это зависит от того, какой вы работник) и алкашей терпят, если они незаменимы
Значить платять мало)
Брюнетка в Мармеладе• 19 марта 2024
Ответ дляДама с собачкой
да нет...как раз таки в 40 уже есть понимание, что мужчина из себч представляет, что имеет, чего достиг.
Я про то, что женщина в 40 старая, а мужчина огого. В 40 мужчина такой же, как женщина в 40-кто ухаживал за собой, выглядит хорошо, кто нет пузатый плешивый потный и страшный, кто работал тот имеет что-то, кто нет тот нищеброд. Как мужчина в 40 может найти 25 летнюю при наличии хорошей внешности и денег, так и женщина завести молодого любовника. Все эти комплексы только в головах
КондуктЕр тролейбуса• 19 марта 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Як ви з цим живете? Це ж ад, коли л´є. Від туалету не відійдеш. Вам Мірену гінеколог не пропонує поставити?
Стигла полуниця• 19 марта 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
отпрашивалась с работы, была возможность. гинеколог ничего не советовала, сказала так у вас устроено, матка такая. у бабушки обмороки были, орала , падала от боли. наверно в нее я. раньше обезболивающих не было, потому быстро выскочила замуж , чтобы родить, роды помогли. я всю жизнь на обеспечивающих в эти дни иначе не пережить.