Оце фіфа• 19 марта 2024
Судовий збір
Підкажіть, будь ласка, як оплатити судовий збір? Колись з адвокатом складали заяву про розірвання шлюбу, він давав квитанцію на оплату, я оплатила в банку. Але це було давно. Чоловік тоді вмовив не розлучатися.
Але нічого хорошого з цього не вийшло. Розлучатися потрібно. До адвоката вже не піду, заява ж є складена, змінила дату. Але ж треба до заяви подати квитанцію про сплачений судовий збір. Я можу прийти в банк і просто сказати, що треба оплатити цей збір?
Оновлена версія• 19 марта 2024
Знаходжусь в стадії розірвання шлюбу. Чоловік буквально тиждень назад сплачував 1211.20 грн
Оце фіфа
• 19 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Я суму знаю. Можна прийти до банку і просто сплатити? Без реквізитів?
Оновлена версія• 19 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Вибачте, але цього я не підкажу
Голодаю• 19 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Ну как же без реквизитов?
Воздух в банке• 19 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Ні не можна, реквізити є на сайтах судів і у самому суді.