Млинець Мій• Изменено 1 час назад

Хто в ЄС з чоловіками, збираєтеся їхати за межі ЄС

У зв´язку з тим, що чоловікам призовного віку більше не надають тимчасовий захист? Так, це не стосується тих, хто тут давно. Але ж тенденція вже зрозуміла. У мого чоловіка закордонний паспорт закінчується на початку 29 року.
Ми в Німеччині, настрої і тенденції тут не радують. Думали їхати по ЄС, а тепер як їхати, то вже за межі. Питання тільки куди
Зроблено у 80-х• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Скоріше за все у вас ВОД недійсним або анульований тоді Дп документ відмовляє в оформленні.
Ну щоб це побачити ,потрібно сформувати заяву -анкету
Я так зрозуміла ,що до цього процесу чоловік не дійшов .

Плету корзинки• 1 час назад
Ответ длякотопёс
Та ничего она не тролит. За жопу возьмут таких мужиков везде, вопрос времени.
На данный момент таких правил нет

Но может и действительно не троллит, а у мужа проблема с документами и это точно НЕ от розыска зависит. Если нет в базе или там еще какая-то проблема, то могут и не оформить
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Нету. Розыск в резерве херня на постном масле. Значит в Болгарии делают, а в Германии нет? Такого не бывает
Ви не компетентні. Пост 111
сЛАдКОежКА• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Школа що да документ в Берліні про це не знає
Про що саме не знає?
Брат зробив паспорт минулого місяця. Йому 32 роки
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Я можу прийти, поїхати, полетіти. Я говорю про тенденцію. Ми в країні яка є ініціатором оцього видавлювання українських мужиків з ЄС назад в Україну. І я думаю що робити далі
Ну значит Парагвай или Армения ваш путь. Сидите нойте дальше
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Дп документ за свои услуги берет 80 евро с паспорта плюс доставка. Это их бизнес. И они с радостью вам помогут сделать паспорт и не будут искать сложности для своего заработка -)
Ні, ну в них теж є внутрішні вказівки з Украіни, яких вони дотримуються.
Був первод (до 2024 чи 2025 року, здається), коли повнолітнім юнакам, що не стоять на військовому обліку, відмовляли в оформленні документів.
Просто відмовляли і все.
Кажу з особистого досвіду.
Але конкретно зараз наче все всім оформлюють.
Син місяць тому зробив паспорт.
На обліку не стояв, його туди самі автоматично поставили :)
Але документи оформили.
Про те ж, що порушникам не будуть надавати послуг, чутки ходять давно.
І я не маю сумніву, що ДП буде робити так, як їм накажуть в Києві.
Але в даним момент цих нововведень ще наче не має, все на рівні пліток.
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Получать или беженство в Германии или ехать в страну, которая не входит в ЕС
Если вы действительно не тролль
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Ви не компетентні. Пост 111
Удалено администрацией...
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Пред’являти ВОД не потрібно, працівник ДП «Документ» самостійно перевіряє дійсність ВОД завдяки обміну інформацією між реєстрами ДМС та Міноборони. У разі, якщо ВОД не є дійсним або відсутній, оформити паспорт не є можливим.

Зроблено у 80-х• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Удалено администрацией...
Що робіть ?
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Удалено администрацией...
Зроблено у 80-х• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Але ж не сформована анкета .
Яким чином працівник ДП побачив недійсність ВОД?
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Просто відмовляли і все.
Кажу з особистого досвіду.
Син місяць тому зробив паспорт.
Але документи оформили.
Правильно, якщо на обліку є то зроблять
автор Млинець Мій • 1 час назад
Господи, як діти. ’Такого не може бути’ ’це не законно’. І це тут сидять в основному жінки 40+
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Удалено администрацией...
Я то как раз вникаю. А не придумываю несуществующие законы и правила . Удачи вам с вашим враньем
Зроблено у 80-х• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Удалено администрацией...
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Правильно, якщо на обліку є то зроблять
Так они сейчас автоматически на учет ставят
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Омг краще не спорити.
Удачі))

Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Омг краще не спорити.
Удачі))
Дурепа тут только ты. Там ничего про «розыск» не написано. Вы читать вообще умеете?
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Правильно, якщо на обліку є то зроблять
Мій син не стояв на обліку, він навіть приписного не мав.
Документи прийняли.
Я нервувала :)
Потім все оформили, сказали мені, що віднині людина матиме паспорт і стоятиме на обліку (поставили автоматично), так що Резерву+ - нема, а облік - є.
Але є і паспорт, наразі це головне. .
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Омг краще не спорити.
Удачі))
И эти идиотки тут советы раздают. Боже боже
Иди не позорься
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
Омг краще не спорити.
Удачі))
Так автор настаивает, что ее мужу из-за розыска не оформляют паспорт

Так какой розыск может быть, если нет военно-учетного документа или он недействителен? Автор бы заглянула в резерв и все выяснила - это лучше чем доказывать, что не делают паспорт из-за розыска - потому что розыск ни на что не влияет
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
До чоготут розшук взагалі?
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Документи прийняли.
Я нервувала :)
Але є і паспорт, наразі це головне. .
Ну все вірно.
Смурфетта• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
До чоготут розшук взагалі?
Удалено администрацией...
Кракадэ• 1 час назад
Ответ дляСмурфетта
Удалено администрацией...
Плету корзинки• 1 час назад
Ответ дляКракадэ
До чоготут розшук взагалі?
Это вы у автора спросите - к чему тут розыск - это ж она об этом пишет - ее мужу из-за розыска не оформляют паспорт
Мао_Мяо• 59 минут назад
Ответ дляКракадэ
Для оформления паспорта в ДП Документ ВОД не требуется
Пустощі-веселощі• 58 минут назад
Ответ длясЛАдКОежКА
Про що саме не знає?
він теж нелегально виїхав до ЄС?