Ло Шарик• 19 марта 2024

Клієнт проблемний добавив в друзі

Доброго дня)
Декілька місяців тому в мене був проблемний клієнт, я працюю в магазині техніки, то він купив прально-сушильну машину, а через тиждень скаржився, що вона з браком (насправді без браку, він просто не викрутив транспортувальні болти), відмовився, щоб майстер її подивився. Я писала на службу підтримки, щоб йому кошти повернули, в цілому дуже наморочилась з ним. А вчора ввчері він мені у фб кинув заявку в друзі, в нас навіть спільних друзів немає. Як Ви думаєте, навіщо йому долучатись в друзі, чи може це просто збіг?
Всміхайлик• 19 марта 2024
Щоб зручніше було мозок виносити. Не тільки у робочий час)

Муркамурковна• 19 марта 2024
хоче знати про вас все
а потім шантажувати
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляВсміхайлик
Та йому кошти вже давно повернули)
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляМуркамурковна
хоче знати про вас все
а потім шантажувати
Навіщо?)
УраганнаЯ• 19 марта 2024
Радує рівень ваших проблем в житті 😁

По темі. Ну може обличчя знайоме побачив додав. Буває дивишся на людину і наче і розумієш що знаєш, а звідки - ходиш думаєш цілий день))
Муркамурковна• 19 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Навіщо?)
маньяк
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляМуркамурковна
маньяк
Та не думаю

Муркамурковна• 19 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Та не думаю
то нашо він вам взагаді здався
)) спитайте його в лоб ВАся Васильев, чого вам від мене треба
і він вам шось нарозказує
бо ми можемо вам придумати все що хочете)) і не хочете також
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 марта 2024
он хочет вас вымучить, а потом жениться
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
он хочет вас вымучить, а потом жениться
Не думаю) він старший років на 25.
Трахтибидох• 19 марта 2024
я бы просто отказала в дружбе, не заморачиваясь на тему зачем она ему
Забрызжу ядом• 19 марта 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
он хочет вас вымучить, а потом жениться
Зачем?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 марта 2024
тогда это влияние его нездоровья на характер
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я так зробила. Він тоді весь магазин на вуха поставив, всім нерви зіпсував, а по суті сам винен))
Ду да ду да ду• 19 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
он вам дал заявку. просто не подтверждайте ее. в чем проблема то? можете вообще заблокировать
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Я її не прийняла)
Бла бла бла• 19 марта 2024
Не додавати якщо не комфортно чи є ще варіанти, це ваше право та особистий простір
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
Я не додала) просто цікаво, навіщо кинув.
Ду да ду да ду• 19 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Я її не прийняла)
так с чего такие громкие заголовки? это стоило того, что б создавать тему?

Рятівник Малібу• 19 марта 2024
Не понятен смысл вашей темы. Отправили его в блок и все проблемы.
Сижу_и_плачу• 19 марта 2024
Я была у стоматолога, впервые, общих друзей нет. Через неделю фэйсбук предлагает мне с ним дружить, я не нажимаю, а мужик просто нажал, не то,чтобы он спецом Вас искал, просто телефоны в одной локации были, поэтому фэйсбук подкидывает варианты.
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ну так) він тоді мене так нанервував, а тепер чомусь кидає.
автор Ло Шарик • 19 марта 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Може) але то десь місяці чотири тому було.
Svetlana-7070• 19 марта 2024
Ні є такі кадри, що додають в друзі усіх знайомих, малознайомих і просто косвенно знайомих, а спілкуються з 3 друзями максимум.
Другий варіант розвитку подій, у нього є ваш номер і фб підкинув вашу сторінку в рекомендації, він зайшов глянути на сторінку і випадково натиснув ’додати в друзі’
Третій варіант, ви йому сподобались
Четвертий, п´ятий , десятий варіант ...
Можете просто на додати його в друзі, все.
Обстановщица• 19 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Чувствую он и не сильно уж проблемный это вы мнительная через чур
СережкинаЯ• 19 марта 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
он хочет вас вымучить, а потом жениться
а потім довбати, як ту машинку)))
СережкинаЯ• 19 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
людоньки, що то за чур, що всі так через нього хочуть?
Обстановщица• 19 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Да пофиг
МинерАлочка• 19 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
Враньё