Нехай щастить• 19 марта 2024

Начиталась усякого і тепер постійно переживаю, що зробила вакцину від ковіду ...

Из Кукуева я• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
так,але якихось прям хвороб нема, погіршилося якось самопочуття
Чула, що можна піявками покращити стан. Оскільки офіційно ці уколи не набули статусу вакцини, а по документах це був експеримент, то є шанс, що вам вкололи плацебо.
GIJane• 19 марта 2024
Те, що це експереминтальні вакцини, зрозуміло і так.

Думаю, що спостерігати за собою потрібно тим, хто колов ті, що на базі мРНК.

І я також не розумію здорових людей, у яких не вимагала робота, але шпигувати себе по 3-му разу аби щоб піти в ресторан.

Наприклад, можна пошукати на цьому сайті які дослідження та в яких країнах проводилися або проводяться, без конспірології https://clinicaltrials.gov/search?intr=Pfizer-BioN...(Comirnaty%5C)
Наша взяла• 19 марта 2024
Ответ дляКракадэ
Автор, в якому місті ви живете, що вас зараз цікавить таке? Тут кожен день люди не знають, чи вранці прокинуться. Вам нема за що думати, крім як за наслідки хз від чого?
Я взагалі практично антивакс, але не думаю, що можна чітко відстежити, від чого виникає якась хвороба. Звідки ви знаєте, чи справа не в стресі, генетиці чи ще якійсь фігні? Не факт же, що саме від вакцини погано.
Згодна з Вами, дуже багато зараз всіх проблем списують на ковід, мабуть їм так легше, хворіли рвзними хворобами і ускладненнями і до ковіда, і завжди все це було, а тепер хоч є на що списати😆. Я он ковідом наче не хворіла, не вакцінована, а хворію вже півроку так, що нікому не побажаю і вичухатися не можу((
Наша взяла• 19 марта 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Вибір був, захищати свої права. Небагато часу потрібно було витратити, щоб зрозуміти, що ті постанови і рекомендаційні листи – то фількіна грамота. Але всім мороку навели, що вибору не було. Знаю тих, хто без масок і уколів працював

Ось люди сіли в потяг без масок і уколів.
https://www.youtube.com/watch?v=7-CnSD6AzFg
Боже мой как вспомню весь этот бред с этими запретами, а особенно когда остановки на улицах мыли и в парк не пускали гулять на свежем воздухе
Наша взяла• 19 марта 2024
Ответ дляGIJane

Ой в мене подружка помішена на цих вакцинах, вона взагалі не працювала і її ніхто не заставляв, то вона вже всих своїх і себе по 4му колу проколола, і навіть зараз їх колить
автор Нехай щастить • 19 марта 2024
Ответ дляИз Кукуева я
ще є уринотерапія
GIJane• 19 марта 2024
Ответ дляНаша взяла
Азіати досі в натовпі в масках ходять
Наша взяла• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
ще є уринотерапія
Ооо це окрема галузь медицини
Наша взяла• 19 марта 2024
Ответ дляGIJane
Азіати досі в натовпі в масках ходять
Из Кукуева я• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
ще є уринотерапія
Ви можете сміятися скільки завгодно. Скажіть, ваша саркастична відповідь на чому грунтується? На ваших власних дослідженнях чи досвіді, що лікування піявками не ефективне, чи на соціальному гіпнозі, що є лише одна правильна медицина і вона належить людям в білих халатах?
автор Нехай щастить • 19 марта 2024
Ответ дляИз Кукуева я
ні то просто одну бабку бачила в ютубі про лікування п´яток уринотирапією, то так посміятися
про піявок може й правда, та не ризикну, не приємне воно мені
Болтушка Му• 19 марта 2024
Ответ дляИз Кукуева я
ой, классическая медицина это если что то посерьезнее и операции, к примеру, а так они не всегда даже диагноз могут поставить и все таблеточек списки рисуют, которые чаще до опы. Коснись спины даже, тут они вообще мимо, только и ищи каких то костоправов, мануалов и остеопатов.. но и их еще попробуй найти толковых.
К слову, мне очень нравится хиджама (кровопускание)
Весела бджілка• 19 марта 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ви забули, що у багатьох не було вибору?
Медичні працівники, вчителі, держслужбовці тощо.
Были адвокаты, которые безоплатно вели суды и помагали тем, кого отстранили.
Люди выбирали себя. И полы мыли, и квартиры убирали, но не кололи. У людей был стержень и принципы.
Я ни одного человека не видела, кого тянули за руки и ноги насильно.
А те, кто купил, предали тех, кто боролся
Менее Более• 19 марта 2024
Ответ дляGIJane
Азіати досі в натовпі в масках ходять
Так вони і до ковіду в них ходили завжди .
Я натуралка• 19 марта 2024
А мене всі близькі родичі принижували, типу зі мною щось не так, що не хочу колоти. Висміювали навіть.
Я тоді працювала з дому, але зустрічалися з колегами раз на місяць в офісі. Директор якось попередила всіх, що всі мають вакцинуватися. Приватна фірма. І усі казали, що для вироблення імунітету усі мають прищепитися.
Я натуралка• 19 марта 2024
Ответ дляИз Кукуева я

Але в кафе і театри не пускали і все. Із автобусу виштовхували.
Посудомойка• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
здається, що погіршилось здоров´я...
У всех оно и после ковида, и после вакцин ухудшилось. и с возрастом тоже все болячки вылазят.
А толку переживать про вакцинацию, которая 2 года назад была? Что это изменит. Ну кроме невроза и других болячек на его почве нажитых?
Посудомойка• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
ось...
Ну так радуйтесь, работаете на самого Гейтса!
Просите у него американские зарплаты.
На_оба_рот• 19 марта 2024
Пізно, матінко, ви читати взялись
Кривая спроса• 20 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
А вы ознакомьтесь. Вам полюбому зайдет)))))
щоб зайшло, як вам? та ні, дякую, ще стану подібною до вас