Нехай щастить• 19 марта 2024
Начиталась усякого і тепер постійно переживаю, що зробила вакцину від ковіду ...
Болтушка Му• 19 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Ой, а я запаянная в этом плане. Не суждено мне было получить с заводскими настройками этот навык. Поэтому, как закончилось действие сертификата о выздоровлении, то сидела дома
та ну, просто у мен сверх уверенность в своей правоте, оттого и так
Луковая• 19 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
слушайте, разные люди, разные варианты.. да, может мне по работе не было это остро, хоть был момент когда сказали что пускать не будут в гос орган, но это были только слова, а если бы и не пустили, хер на них.. но здоровье важнее
У меня была другая ситуация. Я кормила большую семью, и нужно было летать да границу. И у многих так.
Разве это выбор? Это как паяльник засунут в одно место, говори мол. Да, есть выбор, говорить или нет....
Не їм після шостої• 19 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
дивно, що Ви, ні разу не маразматичка, його знаєте
Так тут от сумасшедших бабок в шапочках из фольги и узнала))
Дякувати-не передякувати
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Тут согласна с вами. Моя подруга медик. Тащит все на себе. Либо вакцина, либо досвидос. Разбираться и спорить у неё не было возможности, как и лишних денег. Развод, съем, дети. Если не на сутках, то подрабатывала ещё. Поэтому просто кололась. Здоровье посыпалось. В её случае, эт сердце и сейчас сильные головные боли
Ніякого досвідос немає. Люди неграмотні, не знають своїх прав і не хочуть себе відстоювати.
Кривая спроса• 19 марта 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ви забули, що у багатьох не було вибору?
Медичні працівники, вчителі, держслужбовці тощо.
Вибір був і є, було би бажання його робити
Луковая• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Ми взагалі не ходили по судам.
всі документи подавав адвокат. Коштував аж 2500 грн. Ви вважаєте це велика ціна за ваше здоров´я. Якщо дорого вакцинуйтесь, не шкода себе? Це ваше право.
Мы уже все тут поняли, вы во всех темах идеальная в белом пальто.
Кривая спроса• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
У всіх був вибір. Ми його відстояли в суді. Всі хто хотів його відстояв.
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляЛуковая
До чого тут біле пальто і небажання вакцинуватись? Який зв´язок? Люди вільні і можуть своїми правами користуватись. Відкрийте очі нарешті, не захищайте примус і насилля.
Не будь КакСвета• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
так,але якихось прям хвороб нема, погіршилося якось самопочуття
Весна, вітаміну хочеться і сонечка. Та й навколо одні нерви.
Луковая• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Да, свободные... Смешно просто.
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляЛуковая
Да, свободные... Смешно просто.
Смійтесь, сміх продовжує здоров´я.
Кривая спроса• 19 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Дякувати-не передякувати
ну от, про шапочки із фольги теж чую тільки від ковідошизіків і маніакальних запрививочників... дивина
Всех в сад• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Думаете у неё на это было время? Или силы?
Ладно. Смысла с вами это обсуждать не вижу.
Не їм після шостої• 19 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Таки поклонница гуры?
Сочувствую.
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
На що на ето? Чим вона відрізняється від мене? Я живу з інвалідом, ми прості смертні. В чому різниця між нами? Я вам відповім- вони не хочуть себе захищати.
Нехай щастить
• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
В усіх державних установах.
не всі мають хоч якесь відношення до них
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
Не всі але конституція наша написана для всіх, без виключення.
Всех в сад• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Я вам ещё раз напишу, у неё не было времени этим заниматься. Человек сутками работает, плюс подработка. На ней аренда и два маленьких ребёнка. У неё не было времени выяснять отношения с руководством. Как и тем более не было 2.5к на юриста
Кривая спроса• 19 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Таки поклонница гуры?
Сочувствую.
собі поспівчувайте)))) я не поклонниця якогось добре знайомого вам Гури, бо навіть не знаю хто це))) але про нього і шапочки із фольги регулярно чую від подібних Вам
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
То її право але тепер немає сенсу скаржитись. Вони не жертви, це їх вибір.
Нехай щастить
• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
хахаха смішно про конституцію ага
Кривая спроса• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
+1, хто не хотів - не робив. Але я прекрасно пам’ятаю, як тут плодились спочатку радісні теми ’ура, вчителів/лікарів/держслужбовців нагнули’, потім - скуління ’ну що, тяжко всім той укол зробити, зате заживемо, як раніше’ і покірні черги
Всех в сад• 19 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Где я писала, что она жаловалась. Я писала, что не у всех была возможность в силу обстоятельств.
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Ви праві. Коли масу нагнули і маса боротись не хоче, вони принижують тих хто зміг інакше. Бо визнати що ти безвольний, досить складно. Визнати що вибір був, проблема. Як сказати я помилявся. Хто може визнавати власні помилки? Одиниці.
Багиня• 19 марта 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Перехворіла ковідом, впав імунітет, тепер борюся з наслідками
У меня после вакцины иммунодефицит. Такой что теперь всю жизнь на аптеку работать всей семье. Лекарства дороже чем две зарплаты.
Багиня• 19 марта 2024
Ответ дляНашли в капусте
Треба було спочатку читати а потім колотися
Вы же знаете что к работе не допускали.
Щаслива Я• 19 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
Ви на приколі?
Зараз одні , якщо хворі, то це бо вакцину зробили. Інші хворі, бо короною перехворіли
Natalia505• 19 марта 2024
Ответ дляБагиня
Вы же знаете что к работе не допускали.
І що? Не допускали. Чоловік найшов іншу на цей період. Навіть на роботу брали без вакцинування. Потім поновили. Нічого страшного.
Щаслива Я• 19 марта 2024
Ответ дляБагиня
Скажіть, будь ласка, який у вас діагноз?