Пополняю_Карму• 19 марта 2024

А про що говорить коли себе всім відчуваєш винним?

Побачила тему нижче і подумала що в мене навпаки: людина починає жалітися як в неї все погано і я одразу почуваюся винною що в мене все добре або навіть трохи краще, або просто - в неї нема коштів, вона на це скаржиться і я це сприймаю як натяк на Дай.

Раніше ще й сама пропонувала допомогти, зараз припинила "причинять добро", але все оно скарги сприймаю гостро, як натяк і прохання, мені дуже дискофмортно таке чути.

Про що це? З чим працювати?
Мовчу, але хочу• 19 марта 2024
Ни с чем. Почему вы должны быть жилеткой для нытья посторонним людям?

Тішуся неперетішуся• 19 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Почему это посторонним?
Теща дочки• 19 марта 2024
берете зеркало и говорите ’я ответственна только за себя, нет моей вины’
и так 2-3 месяца, лучше полгода.
сразу не отпустит
Мовчу, але хочу• 19 марта 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Почему это посторонним?
Автор же не семью имела ввиду, если по следам предыдущей темы. Дружить с негативным нытиком сложно и не нужно.
Секретница• 19 марта 2024
В мене на такий рахунок є дивіз ’Безвихідних ситуацій не буває!’. Просто коли тяжко, я шукаю вихід. Стараюсь не розкисати. Бо розумію, що тільки розслабишся одразу влятаєш в депресію. А в такому стані швидко можна лишитись без всього.
Тому не почуваєтесь винною. Просто ви постарались краще за тих, хто менш успішніший. І діло не в долі, і не в обставинах. А в самих людях та їх прийнятих рішеннях.
А що таке?• 19 марта 2024
Треба навчитися ставити кордони і не приймати чужий негатив на себе
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Це не стосується лише друзів, в тому то й проблема.
Це рідні, колеги, навіть просто в компанії з людиною яку вперше бачу і яка жаліється на якісь складнощі - в мене спрацьовує ця хрінь.
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2024
Ответ дляА що таке?
Хіба це про кордони?
Теща дочки• 19 марта 2024
Ответ дляПополняю_Карму
так я же написала вам метод

А що таке?• 19 марта 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Хіба це про кордони?
Ну типу не давати вам жалітися
Тішуся неперетішуся• 19 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
В стартпосте не сказано, кого она имела в виду
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 марта 2024
если вам надоели жалобы, попробуйте внутренне поставить защиту, а потом идти в люди) они не смогут больше плакаться.
автор Пополняю_Карму • 19 марта 2024
Ответ дляА що таке?
Ну типу не давати вам жалітися
Та ні, це точно не про те. По перше я не скаржуся майже ніколи, по друге, це часто люди яких я не знаю. Вони просто кажуть комусь в компанії - ах, я без копійки, а завтра оренду платити.
І я така одразу всередині - от бідося, треба ж допомогти!
Електрохарчування• 20 марта 2024
Починайте сумніватися, що людина говорить правду. Часто обманюють, або ’немає грошей для них’ це не те що ви маєте на увазі.
Я сама така. Але з віком, з досвідом стала жорсткішою. А зараз з війною, зовсім погляд на людяність змінюється.
Залишайтесь собою, допомагайте. Але аналізуйте, сформуйте якийсь алгоритм поведінки для себе. Це мій досвід.