Астановитесь• 19 марта 2024

Девушки на западе Украины, такие же как тут в Киеве, Днепр, Харьков и тд??

Или по всей Украине, важно накачать губы, ресницы, брови, гель лак, угловые ногти и тд? Весь этот пафос..
Мне, почему то кажется, что там мудрее и добрее девушки, чище мыслями и мировоззрением. Нет зацикленности на этом всем, и высокомерия
КапитанльнаЯ• 20 марта 2024
Удалено администрацией...

Разгуляшка• 20 марта 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Да, в Германии встречала девушек с западной Украины. Затаптывали всех распихивая локтями в гуманитарных центрах, и в желании остаться в Германии . На губы не успела обратить внимание
але рузьмірні ждунихи, котрі чкурнули в Німеччину подалі від путєна, котрого волали, прикрившись українським паспортом, все одно були зверху, правда?
Пустощі-веселощі• 20 марта 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Це, можливо, у вас комплекс меншовартості, раз вам той захід жити не дає. Навіть у вашому повідомленні стільки ненависті, злості. Але я чесно не зустрічала того, про що ви написали, а от про захід регулярно.
Бідні-нещастні-загноблені....
Не надоїло?
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
От зразу під вашим постом про Київ погано пишуть. Але вам же не вигідно це помічати, бо тоді жертв з себе строїти не вийде, правда?
Разгуляшка• 20 марта 2024
Ответ длямимАпроходила
А та Западная Україна спати не дає
а то генетичне, як ’особоє строєніє чєлюстєй’
ШанельКуКу• 20 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Живу 2 года на ЗУ. Заметила,что здесь мало кто носит спортивные костюмы,как у нас в Ха,например. Много вижу в пальто,платьях,туфлях,сапожках,юбках,даже зимой. Спортивная одежда для меня тут это сразу ´переселенці стайл´. Ресницы,брови,ногти-все это тоже есть.
Те саме помітила. Ми з Запоріжжя, коли приїхали, моя донька-підліток дуже дивувалась, як наряджаються дівчата. В нас все було набагато простіше. Я теж бачу своїх ровесниць - скільки ж у них сумочок, підборів, вишиванок. Якось в моєму оточенні вдома взагалі на це не звертали уваги, головне, щоб зручно.
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні, ми злі та агресивні - не приїжджайте.👮
+
Задрали вже. Вічно захід їм не такий. Ще й церкву приплели сюди
Работать надо• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Ви зі своїми комплексами меншовартості занадто далеко заходите.
Про Київ регулярно є теми, то там самі селюки, то зажрались. Про то, як Схід і Південь брудом поливають в багатьох темах, то ви не помічаєте, лише вічно себе жертвами виставляєте...
Я особисто проти демонізації чи навпаки, жителів будь-якого регіону, бо вважаю, що це розпалення ворожнечі. Але, що зробити, коли на Сході і Півдні більше ждунів ніж у Львові чи Івано-Франківську. В побутовому плані, то всі однакові, і дівчата завжди залишаються дівчатами.
Тріль підпільний• 20 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
+
Ну вы действительно постоянно в церкви. При чем прямо там сплетни сводите и обсуждаете других

Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
А ви раз в 5 років йдете і висновки робите? І не ваше діло , хто коли і куди йде
Разгуляшка• 20 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
так кацапня ж. ненавидят особенно)
своїх кацапур, доморощених, вистачає
Черпак_для_фантазий• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Я повернулась, перечитала, ще й лайк поставила😂 Бо згідна з автором того повідомлення. В мене половина знайомих там, в Києві, тільки переїхали туди - одразу чистокровними киівлянами стали😁, і більшість там таких - приїжджих. Тому це не образа, це правда! До речі, і в інших країнах в столицях теж саме, так завжди було - всі рвались в столицю.
Пустощі-веселощі• 20 марта 2024
Вечер перестает быть томным...
Дамы, автор(ша) сделала закидон и уже спит. Прекращайте срач!!!
Зачем вы ей подигрываете?
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Це неправда.
І про демонізацію: перечитайте уважно тему, і подивіться, хто почав срач і крики про ’е таку Західну’? Саме дівчата з Західної почали чіплятись і хамити на нормальні, інформативні, без образ пости.
І по Києву, Сходу і Півдню теж вже декілька разів гидко проїхались.
Ирина-bbd0• 20 марта 2024
Девушки.предлагаю не вестись на очередную кацапскую провокацию для разжигания ненависти и противостояния классического между областями.
Мы понимаем кто и для чего создал тему. Сейчас как никогда нужно держаться крепко за руки
Разгуляшка• 20 марта 2024
Ответ дляНаучительница
у них просто нет денег
и кости они перемывают похлеще кого-либо
та дійсно)))) по інфраструктурі тих же сіл і міст добре видно, у кого ’просто нет денег’)))
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Вечер перестает быть томным...
Зачем вы ей подигрываете?
Та теж так подумала. Вчора тут Англія вийшла забутим Богом островом. Що нам ту про наші трущоби спорити 😂
мимАпроходила• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
вам ваш московський батюшка не дозволяє сплетни сводить и обсуждать других
Аноним_1858• 20 марта 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Удалено администрацией...
Так, так, особливо наробити абортів та на сповіді збрехати, бо не дозволять причаститися та всі в церкві здогадуються

ЛюбимаЯНЬ• 20 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
Как низко ваше мышление
Наше мислення не низько, посередині десь, на рівні членів, якщо бути точною.😻
мимАпроходила• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Це неправда.
нормальні, інформативні, без образ пости? Це ви так вирішили?
Пустощі-веселощі• 20 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Отрабатыаают сухарики, несчастные жители подрязанья
Зашла на 5минут• 20 марта 2024
Вы жестко нарушаете границы других людей, даже если вы троль. Поэтому, прежде, чем думать о губах и ногтях, нужно вырасти и осознать - менять или не менять вы можете только себя. А ваше мнение о внешности других людей, интересно только тогда, когда его спрашивают. Не благодарите
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Якраз дивилась відео, як кацапка плаче, що магазини пусті😂
ЛюбимаЯНЬ• 20 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
Удалено администрацией...
А ви там були?
Аноним_1858• 20 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Ждунів кого- чого? На заході не менше ждунів тільки сусідів з іншого боку🤬
Г@Л@В@ломка• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Це неправда.
Удалено администрацией...
Пустощі-веселощі• 20 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Брюкву хай жують! Падли.
Пропоную обговорення звернути саме в це русло)))

Автор, а на рязані роблять губи і вії? Чи там це єстєствєнний процес опуханія від бояри?.
Разгуляшка• 20 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
А скільки там тої Англії? і взагалі, король Англії, по версії кацапні, - потомок Ампіратора расєї. А тому - ісконно русская зємля
Тишком_нишком• 20 марта 2024
Нік ,авторці, підходящий рандомно начипили