Астановитесь• 19 марта 2024

Девушки на западе Украины, такие же как тут в Киеве, Днепр, Харьков и тд??

Или по всей Украине, важно накачать губы, ресницы, брови, гель лак, угловые ногти и тд? Весь этот пафос..
Мне, почему то кажется, что там мудрее и добрее девушки, чище мыслями и мировоззрением. Нет зацикленности на этом всем, и высокомерия
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я повернулась, перечитала, ще й лайк поставила😂 Бо згідна з автором того повідомлення. В мене половина знайомих там, в Києві, тільки переїхали туди - одразу чистокровними киівлянами стали😁, і більшість там таких - приїжджих. Тому це не образа, це правда! До речі, і в інших країнах в столицях теж саме, так завжди було - всі рвались в столицю.
Ну от бачите, кияни спокійно реагують на різні закиди, а дівчата з Західної вічно починають агресивничати, на особистості переходять, купу лайна вивалюють ні за що. Вже он весь Схід бля*ями назвали, ок норм?

Г@Л@В@ломка• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Нормально. Їх перших обізвали в цій темі
Черпак_для_фантазий• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Що значить кияни? Мова йшла не про киян, а про тих, які понаїхали туди і киянами себе називають. Ви з яких будете?
Разгуляшка• 20 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Брюкву хай жують! Падли.
Пропоную обговорення звернути саме в це русло)))

Автор, а на рязані роблять губи і вії? Чи там це єстєствєнний процес опуханія від бояри?.
брюкву ще посадити і виростити треба. А гнилий і лінивий кацап краще буде березу обдирати і гризти, аніж працювати
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляАноним_1858
Ждунів кого- чого? На заході не менше ждунів тільки сусідів з іншого боку🤬
Помиляєтесь. Угорців так само ненавидимо. А хто хотів, той довго вже умотав на другому паспорті і вже не вернеться
Тріль підпільний• 20 марта 2024
Ответ длямимАпроходила
вам ваш московський батюшка не дозволяє сплетни сводить и обсуждать других
Удалено администрацией...
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ длямимАпроходила
нормальні, інформативні, без образ пости? Це ви так вирішили?
Мій перший пост, на який ви мені нахамили, не інформативний і образливий?
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Вам би священної води попити чи що
Пустощі-веселощі• 20 марта 2024
Ответ дляРазгуляшка
Хай би того кацапа бобер загриз. В битві за кору 🤣🤣

Черпак_для_фантазий• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Ви хочете сказати, що от цим повідомленням ви нормально відреагували? Поверніться, перечитайте. Себе ж не видно.
Разгуляшка• 20 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
та ну, бобра шкода
мимАпроходила• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
Та яке це хамство?
Тріль підпільний• 20 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Вам би священної води попити чи що
Я где-то неправду написала?
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
От виховання і поперло...
Пустощі-веселощі• 20 марта 2024
Ответ дляРазгуляшка
та ну, бобра шкода
Та він виплюне полюбому
мимАпроходила• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Ваше недалеке ’ счітаю’ нікого не цікавить
Тишком_нишком• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Ну, вас, вже понесло ...Що занадто,то не здраво...
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А киньте но скрін, де дівчат з Західної таким самим словом назвали. Будь ласка.
Тріль підпільний• 20 марта 2024
Ответ длямимАпроходила
Та ясно, идите помолиться за пособника хуйла 🔥

Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я где-то неправду написала?
Тільки дураки спорять про релігію. І тим більше фукають. Вірите собі в що хочете, християни ж вас тупою за атеїзм не називають. Гарно ви себе показали, вилізло з вас
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А я з ненависного Півдня буду.
Тріль підпільний• 20 марта 2024
Ответ дляТишком_нишком
В чем понесло? Я написала неправду? Я была в этой церкви и слушала текст. Молятся за папу римського. Ну може для вас это нормально.
Черпак_для_фантазий• 20 марта 2024
Ответ дляДаха-сваха
А я з ненависного Півдня буду.
Кому ненавистного?
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ длямимАпроходила
Та яке це хамство?
Удалено администрацией...
Тріль підпільний• 20 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Отлично показала. Никто не отвечает почему за папу молятся, который хочет, чтобы Украина пала.
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
мимАпроходила• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Думаю в вас своїх проблем достатньо і дітям своїм вказувати йдіть
Тріль підпільний• 20 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Удалено администрацией...
Читала. Я не позорюсь. Но ответы пробивают дно.
Даха-сваха• 20 марта 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Кому ненавистного?
Ну тим, хто нас ждуніхами і бл*дями називає.
Фенте Фря• 20 марта 2024
Ответ дляТріль підпільний
Ваші? Так.