Зашла на 5минут• 20 марта 2024
Дайте пораду якусь мені через екран, таку яку відчуваєте.
А я потім напишу вам чи відкликнулось мені. Якщо хочете звичайно. Дякую. Пораду ту, яка мені зараз необхідна.
Мааарковная• 20 марта 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Жбан ?
Голова в простонародии)))своим жбаном думать надо,только вы знаете верный для себя ответ
Гидроусилитель руля• 20 марта 2024
Лягайте спати. В тяжких ситуаціях молюся перед сном і прошу відповіді, як поступити. Часто зранку стає все зрозуміліше і простіше.
Рогнеда Карповна• 20 марта 2024
Не порада, а побажання вам через екран і по відчуттю бути щасливою, щоб вас оточували гарні і добрі люди, і друзі були вірні і віддані.
КаваЗМолоком• 20 марта 2024
Вірте більше у свої сили. Ви зливаєте справу через відсутність віри в себе.
Відірву та викину• 20 марта 2024
Внимание, сейчас будет ценный совет! Приготовьте конспекты!
’БУТЕРБРОД ЛУЧШЕ ДЕЛАТЬ С КОЛБАСОЙ, ЧЕМ С СЫРОМ!!11111’
Лунтик-паунтик• 20 марта 2024
Во сне всегда сниться подсказка, так что если сможете - спать. А вообще в таком состоянии подсказка - нет, если есть сомнение, сделайте позже
Україна наше все• 20 марта 2024
Сделайте что-то приятное для себя и помогите какому-небудь животному