ЛолитаНеРазлита• 20 марта 2024

пише дядюшка, інвалід першої групи лежачий..

що йому 41 рік. але він шукає собі дівчину 20-40 років. в цьому діапазоні. треба ж таке. я думаю що у чоловіків завищені вимоги до нас, і вони самі не відповідають тому чого вимагають від нас. кажу чого ти не шукаєш в діапазоні 40-60 років жінку? що ти будеш робити із 20-річною і нащо вона тобі? так він мене заблокував. я в шоці!!! до речі мені 25. але це возмутітєльно просто
автор ЛолитаНеРазлита • 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
так він же написав від 20 до 40, 40 йому теж підходить)
то нехай ставить 40-60. а ні, таке йому не підходить

люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляЛюбительница
І бігом шукають собі вдвічі молодших за них партнерок?
а чом би й ні? чи в 40 уе вже дід?))) зараз є такі 20річні, що 40 річні і виглядають краще і нема такого ’досвіду’ за плечима..
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
малі підростуть.
не встигнуть..потім будуть з 18 забирати
Король дивана• 20 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
А в тебе шо фігура норм?
А у тебя фигура как, а как с финансами и недвижимостью?
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ну то він вам не підходить, які питання?)) вас ніхто не примушує з ним бути) є багато дівчат військовозабов´язаних, яким він буде як щасливий квиток...
Леопардові панчохи• 20 марта 2024
може він мільярдер
Леопардові панчохи• 20 марта 2024
возмутітельно хотіти щось?
Король дивана• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
зараз стільки класних хлопців з війни інвалідами вертаються, без ніг, без рук...що їм тепер робити? старих бабів шукати? зараз молодим дівчатам гроші важливіші за душу, на жаль ведуться дуренькі, а потім ой аб´юзер, ой тиран..
А что мужчины , которые вернутся с войны будут лучше, тех кто с деньгами? У них в большинстве своём психика убитая, а если ещё ни рук , ни ног, то как такой мужчина будет семью содержать? Или молодым девчатам и мужа и детей и себя содержать и ещё по психиатрам мужа возить ?
Любительница• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
А том би й ні. Що якщо йому важливіший вік за людські якості - то таких можна лише купити чимось.

люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
до того часу половини не залишиться. ті в кого є гроші поїдуть...а психіатри зараз усім не завадять, навіть дивлячись на теми тут)
Король дивана• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
И что это меняет ? Вы бы себе или тем более своей молодой дочке хотели бы такого мужа - без рук\ног и с больной психикой ?
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляЛюбительница
в 40 мало хто захоче народити дитину, до 30 ще хочуть, потім вагаються, а після 40 вже одиниці наважуються.
Любительница• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ну про те варто думати чоловікам ДО того як їм гайне сорок.
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
тобто якщо чоловік на війні отримає поранення і повернеться інвалідом, його треба зректися? а якщо б це була ваша дитина ви хоті ли б їй якої долі? зараз багато дітей з дцп наприклад, то їм можно навіть не сподіватись на щасливе майбутнє?
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляЛюбительница
а якщо він розлучений?
Коплю на груди• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
Жити з дитиною з ДЦП - нелегко
Король дивана• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ну у тех, кто уже был женат до войны как правило и так будет семья. А вот тем , у кого не было ни невесты , ни жены придётся гораздо сложнее. Тем более сейчас многие молодые девушки женщины выехали и многие после войны постараются либо остаться , либо выехать. Это реальность, а не красивые картинки.
Кривая спроса• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
А ви б своїй дитині порадили хлопця без рук/ніг/лежачого бо в нього душа ох..енна?
Я розумію, якщо один з подружжя став інвалідом, то ще живуть разом.
А нашо молодій людині те ярмо на шию у вигляді каліки
Король дивана• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
Я сделала бы всё возможное и невозможное, чтобы моя дитина не попала на фронт. В принципе так и сделал. Вывезла своего сына за границу.

Хропочка з гривкою• 20 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
да. если этот муж ей нужен, то содержать и возить.
другого я не представляю.
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
ну то це вибір самої людини, що значить порадила? ми що на базарі чоловіків обираємо? ще існує така річ як Кохання... Я знаю чудову пару, де дівчина в інвалідному візку з 15 років (аварія) і її покохав хлопець з сусіднього дому. Вони одружились і мають доньку...інвалід це тільки і нашій країні ярмо на шиї...
Хропочка з гривкою• 20 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
я не хотела бы. но при этом понимаю, что парней будет дефицит. и, вполне вероятно, или такой или один парень на село, каждую ночь со следующей, как после войны было.
ой, увлеклась. не хочу и думать, как будет(( жесть ожидаю в любом случае.п.с. а работ онлайн ныне много. абы голова была у мужика и еще кое- что.
Король дивана• 20 марта 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
другого я не представляю.
Ну это если муж. А советчица говорит о мужчинах, которые будут искать себе молодых здоровых девушек в невесты, жёны. У них ситуация другая.
Завжди мало• 20 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Ты хто?
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Я про чоловіка говорю (мужа).
Хропочка з гривкою• 20 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ну да , это же мечта каждой 25 летней девушки - лежачий 40 летний инвалид ...
я вот тоже не совсем поняла, все набросились на возраст - а то, что он лежачий, не смущает? мне кажется, мужик стебется в меру своих сил- ну я иначе его посты не могу понять вообще
Завжди мало• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
Я про чоловіка говорю (мужа).
Мужа я вивезла разом з дітьми. Війна надовго
ИНЬэтовамниЯНЬ• 20 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
Для 20-ти летней дед
люблю_тортики• 20 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
аа, ну все ясно)))
кнопкодав• 20 марта 2024
инвалид ищет сиделку что тут не понятно , ,конечно сиделку надо молодую , , если он не движимый , зачем 60 лет старуха пердуха которая не поворотливая ,за такую работу платят, оплату не за даром же точно ,он же не лезет на сайт знакомств а вы свое сразу тулите у вас сразу интим на уме , и что что ему 41 ,может человеку не до отношений уже а именно уход что же тут возмутительно интересно, я медработник и сталкивалась с уходом за лежачими больными это все ужасно для таких людей это борьба за жизнь а не мысли сколько кому лет, бабку ему может предложите 80 лет - вместе будут лежать,вы не правы не знаете как судьба может повернуть из красивого здорового человека сделать беспомощного, 1 группа тем более може там нет ни рук и ни ног такое не подлежит осуждению и обсуждению