20 марта в 14:48

Перестаємо купувати французькі продукти? Макрона купив кремль?

Франція підтримала Польщу. Якої шкоди це завдасть Україні та яка позиція інших країн ЄС.

Франція долучилася до намагань Польщі щодо стримування нашої агропродукції. Вона закликає до подальших обмежень на імпорт української аграрної продукції. Якими можуть бути збитки України та якою є позиція інших країн ЄС щодо української продукції?

Погрози Франції
Франція погрожує зірвати переговори про продовження вільної торгівлі Києва з ЄС ще на рік в разі якщо не буде подальших обмежень на імпорт української аграрної продукції.

Президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск домовилися про зближення Парижа і Варшави у питанні переговорів, спрямованих на усунення розбіжностей, що виникли в останній момент між країнами ЄС та Європейським парламентом (ЄП) щодо торгівлі з Україною.

В Єврокомісії (ЄК) підрахували, що у випадку реалізації погрози, це може призвести до втрат України на суму 1,2 млрд євро доходу від торгівлі.

Далі: https://ua.korrespondent.net/articles/4672361-sche...
Solnet 20 марта в 14:50
ну їх всіх нах...
il-mari 20 марта в 14:51
це жесть яка...
13 2
Irina-5d24 20 марта в 14:53
Тому що власні франц аграрії не в змозі боротися з дешевою проодукцією тієї ж Польщи, Іспанії та Марокко і закидають землею траси. А винна як завжди, Україна...
1 39 1
Хитрый Лис 20 марта в 14:56
Нам нужен железный занавес во всех аспектах. Не будем покупать иностранные продукты и технологии.
Но тогда и от оружия и поддержки придется отказаться.
Если серьезно, никто с Украиной, как с писаным яйцом носится не будет
inresta 20 марта в 14:56
зачем об этом думать ?
все равно от этого народу ни холодно, ни жарко.
Поймите, сделки от зерна только олигархам в карман, и все
9 1 34
Miss Lisi4ka 20 марта в 15:01
Ответ дляХитрый Лис
Нам нужен железный занавес во всех аспектах. Не будем покупать иностранные продукты и технологии.
Но тогда и от оружия и поддержки придется отказаться.
Если серьезно, никто с Украиной, как с писаным яйцом носится не будет
Еще нам нужно отказаться от всех снарядов, которые союзники с трудом нашли. Ведь там, о ужас, маркировка на русском! Только украинское производство, только хардкор))
5 3 19
Мимо_шла 20 марта в 15:01
Честно, я вообще в шоке от наших партнёров.
На словах они нас поддерживают, а на деле все совсем по другому
9 1 1
Хитрый Лис 20 марта в 15:02
Ответ дляMiss Lisi4ka
Еще нам нужно отказаться от всех снарядов, которые союзники с трудом нашли. Ведь там, о ужас, маркировка на русском! Только украинское производство, только хардкор))
Именно!!!
margaritavoronina1 20 марта в 15:04
Так Франция всегда была или в нейтралитете или скрыто поддерживали Россию. В открытую понятно в этом никто не признается
6 6
margaritavoronina1 20 марта в 15:06
А на украинском рынке есть французкие продукты?
8 5 2
Master77 20 марта в 15:07
Ответ дляmargaritavoronina1
Так Франция всегда была или в нейтралитете или скрыто поддерживали Россию. В открытую понятно в этом никто не признается
Ну, не знаю. Заяви періодичні Макрона про необхідність воювати до кордонів 91-го і можливості направлення французьких військ до України кажуть про інше.
5 1 1
Master77 20 марта в 15:07
Ответ дляmargaritavoronina1
А на украинском рынке есть французкие продукты?
парфуми?
margaritavoronina1 20 марта в 15:09
Ответ дляMaster77
парфуми?
Хіба,а так я щось не бачила- Польщі багато,Італія,Іспанія,Туреччина. А Франції крім шанелі і когось мінімуму косметики і не бачила.
1 3
Vlada-Maria 20 марта в 15:10
Ответ дляХитрый Лис
Нам нужен железный занавес во всех аспектах. Не будем покупать иностранные продукты и технологии.
Но тогда и от оружия и поддержки придется отказаться.
Если серьезно, никто с Украиной, как с писаным яйцом носится не будет
ні, нам нужно, щоби наші зелені щурі відкрили цифри: скільки і на яку суму експортовано, і скільки податків сплачено в бюджет України.
Про сірий імпорт, відверту контрабанду і махінації з поверненням липового ПДВ взагалі мовчу.
Може ще підкажете, що оцьому нужно?
Контрабандист Владислав Гельзін продовжує грабувати Україну на мільярди навіть з Монако
Більше інформації на порталі Антикор: https://antikor.com.ua/articles/690443-kontrabandi...
16 2 3
margaritavoronina1 20 марта в 15:10
Ответ дляMaster77
Ну, не знаю. Заяви періодичні Макрона про необхідність воювати до кордонів 91-го і можливості направлення французьких військ до України кажуть про інше.
Пам´ятаю виступи Макрона з самого початку війни,не підтримував він Україну.
Yuliya-23 20 марта в 15:12
Ответ дляmargaritavoronina1
А на украинском рынке есть французкие продукты?
вина
Master77 20 марта в 15:12
Ответ дляmargaritavoronina1
Пам´ятаю виступи Макрона з самого початку війни,не підтримував він Україну.
Президент Франції рішуче налаштований відправити військових до України і наразі розглядає декілька варіантів. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.
https://glavcom.ua/world/world-politics/novini-rea...
Master77 20 марта в 15:13
«Цілі війни зрозумілі». Україна має відновити кордони в межах 1991 року — Макрон
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/makron-zayaviv...
3 2
Jimson 20 марта в 15:14
Ответ дляmargaritavoronina1
Так Франция всегда была или в нейтралитете или скрыто поддерживали Россию. В открытую понятно в этом никто не признается
Франция играет в свою игру. Они не любят ’язык доллара’ и тех, кто на нем говорит, потому что эти товарищи уверенно отодвинули их на второй план.

Что касается картины в целом, каждый печется за свой кошелек, за свои интересы. Это совершенно нормально и логично.
4 11
Jimson 20 марта в 15:16
Ответ дляMaster77
Ну, не знаю. Заяви періодичні Макрона про необхідність воювати до кордонів 91-го і можливості направлення французьких військ до України кажуть про інше.
Один вопрос, чисто про математику, и я пойду. Сколько сотен тысяч французов готова положить Франция и Макрон лично, для достижения поставленной цели?
11 2
Jimson 20 марта в 15:21
Ответ дляMaster77
Президент Франції рішуче налаштований відправити військових до України і наразі розглядає декілька варіантів. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.
https://glavcom.ua/world/world-politics/novini-rea...
Погрузка идет полным ходом, помощь близка.

А теперь давайте внимательно посмотрим на четвертое фото и выполним дыхательные упражнения.

Вдох носом, выдох ртом. Дыхание диафрагменное, глубокое. Темп предельно высокий. Выполняем упражнение до тех пор, пока вы не услышите рокот моторов и не увидите, что пропеллеры начинают вращаться.
1 8
golublexa3 20 марта в 15:27
Всю украинскую аграрную продукцию скупают международные аграрные холдинги.
Украина как государство в этих блокадах ни чего не теряет.
Задайтесь вопросом кому выгодны все эти зрады...
8 1
Ирина_Б_ 20 марта в 15:30
откуда у кремля столько денег? Трампа с Маском купил, польских фермеров купил, африканцев купил , теперь уже и на Макрона насобирал
3 5 3
Семицветка 20 марта в 15:31
Ответ дляmargaritavoronina1
А на украинском рынке есть французкие продукты?
Парфюм.
lilu1990 20 марта в 15:32
Це нормально. Впустити Україну- це порушить екосистему ЄС. У них прийняття нових членів проходить довго і болісно, а тут зразу Україні мають доступ дати до всіх ринків?
Sonnig 20 марта в 15:32
Типа все вот так каждый день покупают французские продукты.😂
lekon-lekon 20 марта в 15:32
Ответ дляХитрый Лис
Нам нужен железный занавес во всех аспектах. Не будем покупать иностранные продукты и технологии.
Но тогда и от оружия и поддержки придется отказаться.
Если серьезно, никто с Украиной, как с писаным яйцом носится не будет
Трохи забули про загрозу кацапії, а тут як раз без України ніяк.
Семицветка 20 марта в 15:33
Ответ дляmargaritavoronina1
Хіба,а так я щось не бачила- Польщі багато,Італія,Іспанія,Туреччина. А Франції крім шанелі і когось мінімуму косметики і не бачила.
Ex nihilo
Peres Lal 20 марта в 15:37
6 1
Jimson 20 марта в 15:37
Ответ дляИрина_Б_
откуда у кремля столько денег? Трампа с Маском купил, польских фермеров купил, африканцев купил , теперь уже и на Макрона насобирал
Нефть и нефтепродукты, газ, руды цветных металлов, цветмет (так выгодней для продавца), сталь, лес, вооружения (вы правильно прочитали, рф - экспортер вооружений)