Конфиденциальность• сегодня в 16:14

Евробачення 2026 голосування

Дівчатка, давайте проголосуємо, за кого б ви віддали свій голос після фіналу. Без. Політики, тільки пісня і виконавець оцінюємо. Лелеки немає, бо це наша і ми будемо не об´єктивні. Всіх не ставлю, тільки найкращі, на мою думку. Якщо вашого фавориту немає, пишіть в коментарях.
Зробіть вибір:
вже голосів: 52
Болгарія
Ізраїль
Австралія
Руминія
Греція
Мальта
Франція
Норвегія
Італія
Фінляндія
Данія
Молдова
Польща
Хорватія
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляАнонимушка
Ни я, ни мои друзья, ни сотрудники, ни ближайшие родственники не смотрели конкурс.
Ткнула наобум
Цікаво, а для чого тоді ви заходили в цю тему?

автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
зачем вам тогда интересны результаты, если вам не интересен сам конкурс?
я футбол не смотрю и кто там фавориты мне не интересно
Теж саме питання.....
Дракон2000• 2 часа назад
и вы интересуетесь этим петушатником? Это не концерт, а шоу уродов! Никогда не смотрел и не собираюсь смотреть Фриковидение!
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
цей рік сильний

Українці в цьому році розчаровують своєю злістю

Який там синдром меншовартості. Всіх хають і тільки лелека гідна
Я була за Лауда... Але лелеку не хаяла, бо її вибрала більшість... І в фіналі вона таки справилася зі своєю нотою. Але не розумію, для чого йти з піснею, яку ти не можеш ідеально виконати кожного разу?! Для чого ця лотерея
Брехушечка• 2 часа назад
Я голосовала за болгарку. Она и выиграла)
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
Бельгія? Keep dancing in ice?
Бельгія класна в записі, на фіналі дуже розчарувала своїм вокалом, і взагалі всім номером своїм....
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
Вона була як сейв енерджі))
хоча пісня прикольна)
Так і є.....

Брехушечка• 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
цей рік сильний

А мне ледека вообще никак.
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляНаБалКоніХодять
Почему нет пункта не смотрю, неинтересно, мне бы ваши проблемы.
Зараз Ізраїль і Болгарія мають по 9 голосів від порадниць, якщо вам цікаво)))
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляПасти Ла
А почему лелека выступала за Украину?
Бо її вибрали нас представляти ))
Брехушечка• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
То есть, никто эту чепуху перевести не может, но песни классные? Я про текст песен Молдовы и Болгарии
Я и на английском песни не понимаю, тем не менее, некоторые мне нравятся
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляЛеди Репях
Нууу...очень на любителя) Мне больше зашла Армения и Норвегия. Сцена аж гудела) Но Армению завалили сразу👀
Мені ні Арменія ( дуже якійсь агресивний) ні плагіат на манесквн не сподобалися.... Дійсно смаки у всіх різні і це добре. От і дивує, як то всі судді майже одноголосно голосували за Болгарію, відчуття, що їм сказали так голосувати. Типу як хочете, а Болгарії дати бали
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляДракон2000
Тобто хто там ви вважаєте урод?! Всі були гарні, навіть деякі занадто )))
НаБалКоніХодять• 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
то щоб ви не втрачали час на натискання кнопочки і проходили повз)
Не сработало.
автор Конфиденциальность • 2 часа назад
Ответ дляБрехушечка
Ну хоть хтось за неї голосував )))
НаБалКоніХодять• 2 часа назад
Ответ дляКонфиденциальность
Ні
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляКонфиденциальность
Ну хоть хтось за неї голосував )))
я теж голосувала) вона класна
Цвірінь• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
якщо ви дивилися голосування, то воно було неочікуваним

В політичний контекст не вірю)
Брехушечка• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Ну хоть хтось за неї голосував )))
За нее много моих знакомых голосовало. Несмотря на то, что в наших группах активно агитировали голосовать ща украинцев)))

автор Конфиденциальность • 1 час назад
Цікаво, Молдова 0 людей вважають переможцем, а від українських глядачів Молдова отримала 12 балів......
Дракон2000• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
я не про конкретно ЭТО Евровидение, а про вообще сам конкурс! Евровидение давно уже выродилось во Фриковидение! Увы, это не столько эстрада, песня, сколько кунсткамера и торжество ’повесточки’ и античеловеческих ’новых ценностей’!