Конфиденциальность• 1 час назад

Евробачення 2026 голосування

Дівчатка, давайте проголосуємо, за кого б ви віддали свій голос після фіналу. Без. Політики, тільки пісня і виконавець оцінюємо. Лелеки немає, бо це наша і ми будемо не об´єктивні. Всіх не ставлю, тільки найкращі, на мою думку. Якщо вашого фавориту немає, пишіть в коментарях.
Зробіть вибір:
вже голосів: 47
Болгарія
Ізраїль
Австралія
Руминія
Греція
Мальта
Франція
Норвегія
Італія
Фінляндія
Данія
Молдова
Польща
Хорватія
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Якщо таке вже було, вибачаюсь, не знайшла

Тишком нишком• 1 час назад
Я хочу просто посмотреть результаты. Мне просто ткнуть куда-нибудь?
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляТишком нишком
А ви не знаєте ні одного виконавця?
Тишком нишком• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
А ви не знаєте ні одного виконавця?
Нет. Я не смотрела Евровидение
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляТишком нишком
Нет. Я не смотрела Евровидение
Я дуже здивована, вся моя лєнта новин і фейсбук і тікток останні 3 місяці, Євробачення, я навіть якби і хотіла не змогла б не почути ні одної пісні )))) проголосуйте за когось одного. Тільки напишіть за кого ви.... Я не подумала, що таке може бути
МинерАлочка• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Я теж не дивилися цих фріків.Скажіть Україна яке місце посіла?
ПаРашка була теж?
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляМинерАлочка
ПаРашка була теж?
Парашки з 2022 року немає, як і Беларусі. Україна 9 місце посіла

Тишком нишком• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
У меня тик тока нет, в фейсбуке в ленте нет никаких песен
Проголосую за Италию - нравится Челентано
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляТишком нишком
Не найгірший вибір, це одна з моїх улюблених ))
Така бойова Я• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Я теж не дивилась цього року
Синди Кроуфорд• 1 час назад
Все были так себе. Не было в этом году победителя, слабый год
freedom_2015• 1 час назад
єдина пісня що хоч якось запам´яталась це Болгарія.Другий рік підряд дуууже слабкі всі
Папина дочка• 1 час назад
Ответ дляСинди Кроуфорд
Тоже так считаю
Мольфарочка• 1 час назад
Ответ дляfreedom_2015
А мене вона навіть взбісила, у мене думки пішли як у бабки ’отупіння населення’.
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляСинди Кроуфорд
Погоджуюсь. Я потім напишу свою думку. Мій фаворит взагалі вилетів в півфіналі. В цьому році 5 улюблених пісень і все....
Папина дочка• 1 час назад
Ответ дляfreedom_2015
Она просто зажигательная, но в плане голоса и смысла в песне - ноль
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляfreedom_2015
Минулий рік не був слабким, ви чого....
freedom_2015• 1 час назад
в минулому році я взагалі нікого не пам´ятаю ,навіть стать переможця .Тільки пісню в перерві 2 других місць минулих років
Железобетон• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Судячи з того,що вас і досі не відпускає? Не всі такі фанати . Я вже й забула про це Євробаченні. І об´єктивно-це не той конкурс, де можна знайти співучий діамант. Мені воно усе що попало в цьому році. Нічого не зачепило.

freedom_2015• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Минулий рік не був слабким, ви чого....
для мене був максимально ніяким ,нудним і без фаворитів взагалі
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляЖелезобетон
Послухайте Мальту, він чарівний....
Першоклашка• 1 час назад
Ччччч чоук мі, чоук мі, чоууук міііі
Леди Репях• 1 час назад
Голосовала за Румынию.
КвартираЧья• 1 час назад
Чех)
Железобетон• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Послухайте Мальту, він чарівний....
Ну таке. Я орієнтуюсь на те, що мені хочеться слухати ще і ще. От нічого цього року вдруге не захотілось слухати.
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Чех)
Теж подобався ( в 10) але що б виграти, то трохи занудна пісня.... Переслухати немає бажання.... Але мурашки від його голосу були завжди
КвартираЧья• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
так там де голос-там занудно, а виграють, здебільшого, шоу. Ще номер 1 норм, не пам´ятаю країну
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Болгарія?
автор Конфиденциальность • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Та що Бангаранга?
Мольфарочка• 1 час назад
Ответ дляКонфиденциальность
Болгарія?
Молдова перша виступала.