неДодекаэдр• 20 марта 2024
Якщо б ви були депутатом .
Якщо б ви були депутатом верховної ради України, то який би перший законопроект ви подали б на голосування.?
Малявка ще та• 20 марта 2024
Арестовать и конфисковать имущество предыдущих и выделить бесплатное жилье пострадавшим из Харькова, Сум, Одессы, Бучи, Мариуполя и других прилетов
Не зацілована• 20 марта 2024
Ответ дляМалявка ще та
Та да, уже было, только отдать под детдома.
Малявка ще та• 20 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Под квартиры у меня лично )) и можно обязать семьи тцк пожизненно содержать семьи тех, кого принудительно призвали
Не зацілована• 20 марта 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ну так добровольно уже давно никто не идет, а ротация нужна. Тогда надо уже о немного другом думать, что будет, если все отморозятся.
Зупка_цем• 20 марта 2024
Где живём, такие и ’депутаты’. Никто не задумался создать порядок в стране, как те поляки. Снятие неприкосновенности, и преследований по закону и депутатов, и МВД которые продажные. Вот и живём в такой стране. Голосуйте за открытие границы.
Не зацілована• 20 марта 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Сократить Раду в 10 раз
Помню как Савченко ходила в Раду с гранатой.))
Я_канеша_извиняюсь• 20 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
Відкриття кордонів , але ж ніхто не підтримає
А як же конституційний обов´язок захищати суверенітет та цілісність держави?
Я_канеша_извиняюсь• 20 марта 2024
Ответ дляМалявка ще та
Також арештувати майно кожного, хто вкрав хоч копійку, тоді й відбудувати можна всю державу😁
Коко Шанель• 20 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не розумію такого, для цього є професійні військові, інші зобов´язані захищати лише себе і свою сім´ю
Я_канеша_извиняюсь• 20 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
Захищати це конституційний обов´язок кожного громадянина, без винятку, є відстрочка, але вона також не звільняє від обов´язку захищати
Інформаційна відповідальність
Перегляд оподаткування зп найманих працівників, спрощення оподаткування для самозайнятих і ФОПів без найманих працівників
Інклюзія на всіх рівнях , інтеграція людей з інвалідністю і соціум
Упорядкування місцевих бюджетів
Цензура під час військового стану
Перехід держ закупівель у автоматичний режим , тобто рішення приймає не людина, а алгоритм
Упорядкування місцевих бюджетів
Цензура під час військового стану
Коко Шанель• 20 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну йдіть , ніхто ж не забороняє, в мене нема таких обов´язків, я іншу професію вибирала
БезВзяток• 20 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ок, в мене вдома є зброя, користуватися вміємо усі (в тому числі діти), мій чоловік може йти додому? Він же не зобовʼязаний два роки тримати фронт. Ну і що там від Запоріжжя до Києва, приїде, тиждень-другий і фронт вже у Києві, зручно мабуть
Я_канеша_извиняюсь• 20 марта 2024
Ответ дляЗупка_цем
В країні, де практично 80% населення - бидло це нереально
Танго утрьох• 20 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А для чего тогда на наши налоги все года содержались проф. военные???
Коко Шанель• 20 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Це справа ваша і вашого чоловіка
Я_канеша_извиняюсь• 20 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
Тоді вам не місце в цій країні, ви - недогромадянин
БезВзяток• 20 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
Це справа ваша і вашого чоловіка
Та дійсно, немає ж кримінальної відповідальності за сзч і додому можна піти мобілізованому у будь-який момент, правда?
Ви з Німеччини так зухвало міркуєте чи звідки?
Коко Шанель• 20 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Уявлення не маю є чи нема. Я свою сім´ю захистила сама, на чийогось чоловіка не розраховувала , а професійної армії , очевидно, що нема
Коко Шанель• 20 марта 2024
Ответ дляtarveldy
Ви розумієте що відбувається взагалі?
Знищення народу всіма можливими способами