Місячне Сяйво• Изменено 21 марта 2024
Дід з онукою ТОГО. Це норм??
Місцевий сільський фермер моїх батьків 73-річн. дід півроку тому кинув дружину з якою прожив все життя (бізнес розпочав в 50+), виїхав в невелике містечко (на роботу тепер їздить кожного дня за 50км.) і живе з 35-річн. То шок! Він реально дід-дідом, це зовсім не про мачо-дідусів!
Що в голові тої молодої жінки?? Невже через гроші з таким тілом можна спати??
ФУ!
Я теж такого не розумію.. один раз їхала з чоловіком 55 років який все до мене залицявся і розповідав що 20річні хочуть його а він їх))) що йому жінки від 40 років нецікаві, хоча сам він виглядає на 60-70) А я тоді якраз була півроку у відносинах з хлопцем на 2 роки старшим, де в мене оргазм майже кожен раз, рідко коли не було, і тут я поведусь на діда на 25 старше, так звісно це ж моя блакитна мрія
він ще так задовбував, реально якийсь збочений псих, неприємно було
барабанщица• 21 марта 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
гріється чайник, поділилась
Говтье завтрак,и не страдайте чужой жизнью
Ноунэйм• 21 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну хоть кто-то здесь признал, что 42 - это уже не молодость для женщины
Для жены миллионера, нет, конечно. Для советчицы, рожающей третьего - молодость)
Ноунэйм• 21 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Ну чого, мені теж цікаво що це за відхилення. Це як дивитись на якусь мєрзость буває цікаво
Почему отклонение? Взрослые люди вступили в отношения. Мужчина с женщиной. Какое отклонение?
Злюка-закусюка• 21 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
Не молодость, но что по ней убиваться?
Она жила в шоколаде, с обслугой, деньги не считала, бытом не была обременена.
Так молодость про*ала, не то что среднестатистическая женщина с ровесником, 2 детьми и семейным доходом в 30 тыс.
Невгамовна шахиня• 21 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Для Вас оргазм кожен раз - сенс життя, а для них щось інше
Метровий сантиметр• 21 марта 2024
Це можна спитати у Павлика з Репьяховою-як воно ото,чи нормально?
А що таке?• 21 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Жінка 30 років з дідусем 70 років це норма? Тобто ви припускаєте що вона може його захотіти, серйозно?
Я припускаю що їй з ним комфортно, і їй все подобається.
Бандитка Сью• 21 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Якщо її примушують до цих відносин, вона може зателефонувати у поліцію. Чи може не може? Мабуть, потрібно, щоб авторка долучилася до розслідування всіх обставин))
Электричка• 21 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
Але і не старість. Самий сік)))
А що таке?• 21 марта 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не молодость, но что по ней убиваться?
Згодна на 100%, вона вибрала такого чоловіка, а не молодого жеребця, це її вибір, ніхто насильно не тянув.
А всі хто пише фу, по тихому заздрять, бо самі залюбки вийшли заміж за мішок з грошима, навіть якщо йому 102 роки.
Доречі мама Даші Жукової, колишня Абрамовича, готується до весілля, нареченому 92 чи 93.
Медсестричка• 21 марта 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
сину 47, доньці 51
Вы уже все про них узнали ? Следите за ними ?
Интересно, сколько вам лет.
Своей личной жизни нет - остаётся только совать нос в чужую .
Интересно, сколько вам лет.
Аноним ФЕЯ• 21 марта 2024
Ви клімат у їхній сім´ї знаете? В колишній, де дружина та дорослі діти. Може на нього всі ’положили’? От він і знайшов віддушину. Відпише дівчинці усе потім. І йому на старосіт добре і вона потім ще поживе на приданне.
Метровий сантиметр• 21 марта 2024
Мой знакомый дождался,когда дочь закончит школу,типа ж не бросать же ребёнка,и ушёл из семьи к такой же едва закончившей школу девочке
А що таке?• 21 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Комфортно як з ким? Песпективним мерцем чи дідусем якого в неї не було?)
Комфортно це означає затишно чи приємно, а ще в даному випадку це вибір двох дорослих людей, і вони самі вирішують як їм краще жити разом чи окремо.
Невгамовна шахиня• 21 марта 2024
Ответ дляБегущаяпо
Ой прям секс сенс життя, можна подумати.
В деяких жінок - так.
Невгамовна шахиня• 21 марта 2024
Знайома колишня дружина високопосадовця. Її чоловік одружився з шкільною подругою дочки, яка все дитинство була в їхньому домі частою гостею.
Він у віці за 60 ще два рази став батьком. Так, старий , але ж там грошей - мільйони.
Метровий сантиметр• 21 марта 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вот и я о такой истории выше написала, но там денег нет.Обычный охранник на жигулях,работал на заводе.Да ещё и хромой на одну ногу.Жилья нет,ушёл с молодухой на съём. Квартиру, в которой жил с женой, оставил семье.Вернее там свекровь стала в позу-внучку не выгонять!Хотя внучка поступила в другой город и уехала,а мама осталась в этой квартире.
Невгамовна шахиня• 21 марта 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Життя дивна річ. Кожен живе як хоче, або як може. І правду кажуть, що неможна зарікатися не від чого.
Укр_жіночка• 21 марта 2024
Хаха. Видела похожего деда. Не фермер, просто в собственности примерно гектар земли и дом под Киевом. Менял молодых дам за пару лет трижды. Каждой втирал, что вот помрёт и будет у нее нехилое такое наследство, завещание на нее напишет. Нужно только постараться. А когда дама надоела - выгонял. И дед совсем не одинокий, у него дети и внуки(правда живут далеко и редко навещают, но деньги ему шлют регулярно)
Невгамовна шахиня• 21 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Так, ’діди’ різні бувають 😀