Місячне Сяйво• Изменено 21 марта 2024
Дід з онукою ТОГО. Це норм??
Місцевий сільський фермер моїх батьків 73-річн. дід півроку тому кинув дружину з якою прожив все життя (бізнес розпочав в 50+), виїхав в невелике містечко (на роботу тепер їздить кожного дня за 50км.) і живе з 35-річн. То шок! Він реально дід-дідом, це зовсім не про мачо-дідусів!
Що в голові тої молодої жінки?? Невже через гроші з таким тілом можна спати??
ФУ!
Треба ось так• 21 марта 2024
Боже, як ви ранку діждалися, бідолашна? Як втрималися до 7 ранку, що б це написати?)))
Місячне Сяйво
• 21 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
гріється чайник, поділилась
Метелик• 21 марта 2024
Ответ дляТреба ось так
Мабуть ніч не спала, завидки пожирали))). Хоча сама таких не розумію
Сорока-ворона• 21 марта 2024
Ну не дід з онукою, а батько з дочкою скоріше, ну на гроші повелося жінка, та і яка різниця постороннім людям, не вам же під нього лягати.
Кашка-маняшка• 21 марта 2024
может у него характер хороший.что толку красивых ,жадных и абьюзеров
Місячне Сяйво
• 21 марта 2024
Ответ дляСорока-ворона
сину 47, доньці 51
Рання пташка• 21 марта 2024
Ее молодостью питается, у дедов это бывает, многие педофилами в старости становятся.
На привозе• 21 марта 2024
Може вона доглядає за дідом)
Робота така
Ще й одружаться і спадок жіночці буде, порадійте краще за людей всі щасливі
Робота така
Ms. При теле• 21 марта 2024
Дівчата, а чого ви напали на автора. Форум же для будь-яких тем створений. Чи не так?
Місячне Сяйво
• 21 марта 2024
Ответ дляКозачка
Я от щиро рада, що у вас це найперше чим сьогодні захотілося поділитися
ні, найперше, але відволікатись хоч іноді можна?
Вельми шановна• 21 марта 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
гріється чайник, поділилась
А что скажете по поводу замужества Николаенко, она в 26 лет за 72летнего вышла. Сейчас ему 89, а ей 42. Вся молодость ушла на деда.
Бандитка Сью• 21 марта 2024
Ответ дляMs. При теле
Все так. Не напали, а щиро радіємо за діда і його супутницю, може вона все своє життя мріяла саме про такого)
Докладальниця• 21 марта 2024
Так, я повелася на гроші
💰
Ще які питання ?
Я раджу дєткам передивитись своє відношення до батька , бо вони і в 50 не почнуть своє з таким гонором , залишаться з голою дупою😁
💰
Ще які питання ?
Электричка• 21 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Ще і живучий. На це вона не розраховувала. )))
Пиу!Пиу!• 21 марта 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
На що,на чужу постіль?
Фу на вас
Анонім-ка• 21 марта 2024
Ответ длямаска Ілона
Син і дочка лютують?
Навіть не сумнівайтеся)
Дід замість біле простирадло вибирати особистим життям займається.
заварний look• 21 марта 2024
Моя приятелька одружилася з чоловіком, у якого батьку було десь біля 70. І той батько мав стосунки з жінкою 37 років. Нам тоді було по 25 і ми всі були в дикому шоці од того))))) Я й зараз не розумію, як це, хоча мені вже 40
Невісточка ж• 21 марта 2024
Може на неї ніхто не клює більше, тільки старий дід і повівся. то вона і рада.
Мстящий за Зайца• 21 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Ой, да прям. Не всем нужно чпокаться круглыми сутками с молодым самцом в шалаше. Она вошла в высший свет, дети получат шикарные возможности, сама не пахала и кредитную лямку не тянула, путёвки на 5 ночей в Египет подешевле не мониторила.
Копирайторша• 21 марта 2024
Ответ дляВельми шановна
Ну хоть кто-то здесь признал, что 42 - это уже не молодость для женщины
Сорока-ворона• 21 марта 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
сину 47, доньці 51
Ну це дивлячись коли дитина з´явилася, мені було 35, а моєму батькові 73.