Вообще не факт• 21 марта 2024
Аутизм есть ли шанс прийти к норме? Расскажите что то хорошее пожалуйста
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
кто там как себя позиционирует, меня мало интересует. статус должен быть подтвержден документами. во вторых вопрос был к знающим людям, которые на вопрос вопросом или посыланием в гуглы не отвечают. школ для аутистов нет нигде. для уо конечно есть, слыбовидящих, слабослышащих, но это не то пальто.
основное гарпвление - аутизм,уо..
то же+опорники
-все ментальщики
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Думаю що державних таких, щоб тільки з аутизмом дітки були, може і немає.
Хіба приватні
а зачем вам школа именно для аутистов? тут и с зпр,и с алалией,и уо.это все одна нозология
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Третє посилання не відкривається, перша школа для дітей з уо.
не бывает сейчас школы только для уо.
там основное направление аутизм.
есил вам нужна третья школа,забиейте в гугле ’спецшкола киев искровская’
там основное направление аутизм.
САМ_ТАКОЙ• 21 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Та це не мені. Це Дівчина Бобула хоче щоб їй хтось знайшов.
Я знаю, сама в ІРЦ працювала, діти в одній групі з різними діагнозами були.
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляЧаюри
а вообще если для вас это принципиальный овпрос,можете сами позвонить и лично спросить.у вас какие то такие странные претензии к посторонним людям...
Послушная• 21 марта 2024
Ответ дляМорковку дай
А как делать,племянник четыре года,вообще не говорит,он в селе Херсон,оккупация, выехать никуда не могут
ну вот это беда конечно(
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
а, то я промахнулась
Ответ дляЧупакабраЗеБест
не бывает сейчас школы только для уо.
там основное направление аутизм.
Може, зараз дійсно щось змінилося, коли 6 років тому я відвідувала обидві подібні школи, там дійсно набирали аутистів, але не були знайомі з методиками навчання таких дітей, тому я відмовилася і обрала платний заклад. Які претензії? Ні, Ви, мабуть, не так мене зрозуміли, або я не так висловилася.
Неправдиша• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
2,6
Моєму синові в такому ж віці поставив психіатр діагноз ( і реально було дуже схоже), але переріс, в 3,6 в мене вже не було сумнівів в його нейротиповості.
Дай Боже, щоб і у вас так було
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляЧаюри
а щас вы как?как ребенок?а с учебой что?
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Зараз от через місяць буде 13 років, ходили індивідуально до звичайної школи 10 уроків на тиждень, і більшу частину часу до платного центру, ну, зараз школа відпала з відомих причин, залишився центр. Потроху щось посувається, читає, розв´язує нескладні приклади з математики, аутизм, звісно, нікуди не подівся, але ліпше, ніж було, він у мене взагалі не розмовляв спочатку.
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляЧаюри
а вы лично? вы можете работать? а друзья у енго есть хоть какие то?
Дівчина Бобула• 21 марта 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
вы в себе? мне ничего не надо находить. я знаю что их нет. что и требовалось доказать. при чем ваш опять здесь ирц - не известно
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
можете разьяснить позицию? почему этой женщине нельзя работать с детьми?
Тому що в системі повинні працювати люди, які знають, дбають і розуміють потреби інших.
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
чисто не знаю школ для аутистов. вы утверждаете что они есть.
В Україні не має, хіба ба що школи інтернати
За кордоном є
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
их тоже в киеве тьма
Не має в Києві державних шкіл для дітей саме з аутизмом.
Є школи для розумово відсталих дітей і дітей з порушеннями мови і тд
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Дай Боже, щоб і у вас так було
Аутизм не можна перерости
Діагноз встановили як?
наКоблучках• 21 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Ви вважаєте, що після КС не має наслідків? :))
А я это написала? Где вы такое увидели?
Неправдиша• 21 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Аутизм не можна перерости
Діагноз встановили як?
Психіатр, який спеціалізується саме на РДА після тестів, Марцинковський, якось так його звали. Та й не просто аутизм, а аутизм + розумова відсталість
А взагалі це діагностична яма, в яку лікарі кидають будь-які порушення психічного розвитку дитини, і саме тому діти з діагнозом такі різні. Замість того, щоб якось розділити, полегшити діагностику і реабілітацію, все змішують в одну купу
Ашотакоя• 21 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Тоді спеціаліст такий, або встановлений діагноз на око
ЧупакабраЗеБест• 21 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
я вам кучу ссылок накидала выше
Неправдиша• 21 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Ну на той час вважався найкращим. Очевидно, що це не той діагноз, який можна встановити лабораторним шляхом
НаБалКоніХодять• 21 марта 2024
Ответ дляКарамбулкул
В Украине есть спец школы для особых детей?
Думаю сейчас их все позакрывали и сделали , так называемую инклюзию. По сути просто решили сэкономить деньги.
Грамотний хвіст• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Да були складні роди КР реанімація,швл,пневмонія,сепсис.
Ось група в ФБ. Вона закрита, там дуже багато інформації про особливих діток з досвіду їхніх батьків. Ніхто з ваших знайомих не знатиме, що ви там обговорюєте. І аутизм це не вирок, є різні спектри, різна важкість. Є навпаки високо функціональний аутизм, маленькі генії. Сил вам, терпіння і гарної долі для дитини
Грамотний хвіст• 21 марта 2024
Ответ дляЧаюри
До якого віку не розмовляв?
Грамотний хвіст• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ой, ось ссилка