Вообще не факт• 21 марта 2024
Аутизм есть ли шанс прийти к норме? Расскажите что то хорошее пожалуйста
Грамотний хвіст• 21 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Років до 8, тільки прохання одним словом було після пексів.
Взагалі не розмовляв, чи окремі слова були? Що допомогло заговорити?
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Автор просила щось хороше написати і підтримати, а ви?
Я наприклад і сама все розумію, що моя дитина не буде нормотипова, але зайвий раз про це нагадувати не потрібно.
Розкажіть про свою дитинку як можете.
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Моєму синові в такому ж віці поставив психіатр діагноз ( і реально було дуже схоже), але переріс, в 3,6 в мене вже не було сумнівів в його нейротиповості.
Дай Боже, щоб і у вас так було
А що було не так?
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Спочатку взагалі не розмовляв. Окремі слова пішли після терапії, коли навчився користуватися пекс.
А як ця терапія називається АБА? Там де пекс
Неправдиша• 21 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
А що було не так?
Да погано все було, не говорив, не реагував, не було вказівного жесту і безкінечні істерики. Істерики до речі пройшли на відміну молочних продуктів, через тиждень це була інша дитина, з посмішкою, без криків, сліз. Через півроку я дала трошки сметани і знову істерика на рівному місці
Вообще не факт
• 21 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
У мене ще повторювальні дії співає танцює одне й те саме
Ядвига Юсьлегко• 22 марта 2024
Ответ дляЧупокабра
У подруги муж аутист, ну очень специфический. Но шикарный аналитик ТОП в большой и известной компании. Пару квартир, до полномаштобной куча путешествий, жена, ребенок, отлично живет.
В 2,6 еще не понятен спектр и сложность.
У них діти є?
Инфотуфелька• 22 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Розкажіть про свою дитинку як можете.
Напишу завтра вам .
Чупокабра• 22 марта 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
У них діти є?
Так, просто чудовий хлопчик, вже у середній школі. Без діагнозів якщо що.
Дівчина Бобула• 22 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
В Україні не має, хіба ба що школи інтернати
За кордоном є
ну женщина с ником чупакабра с пеной у рта утверждает что есть. и даже ссылки какие-то соизволила накидать:)))
Дівчина Бобула• 22 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Тому що в системі повинні працювати люди, які знають, дбають і розуміють потреби інших.
вы в какой системе работаете?
Вообще не факт
• 22 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Напишу завтра вам .
Доброго вечора! Напишіть будь ласка 🙏
Инфотуфелька• 22 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Доброго вечора! Напишіть будь ласка 🙏
Добрий вечір.
Моєму хлопчику 3.8, у нього аутизм, але діагноз ще не поставлений, він погано говорить, не ходить ще на горшок, погано виконує інструкції, але ми вчимо його, возимо його в корекційний центр на пів дня, вдома я займаюся, із хорошого він знає цифри, букви, кольори, не так давно почав палчиком вказівним показувати бо до того показував лише рукою, аутична поведінка присутня викладає іграшки в рядочок, бігає з одного кінця кімнати в інший, але все ж він розвивається, не стоїть на місці.
У мене були важкі пологи теж, він в мене в усьому відставав, пізно почав тримати голову, пізно сів, пізно пішов, тому я сподіваюся до 7 років його підтягнути наскільки це можливо.
У нас ще дуже багато роботи з ним.
Треба підробіток• 22 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Це я розумію всі з тараканами в голові. Чи такі люди можуть жити потім самостійно коли я помру.
В Германии очень хорошая социализация для особенных деток + специальная школа для них. И потом в обществе не тыкают пальцами.
Вообще не факт
• 23 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Добрий вечір.
У нас ще дуже багато роботи з ним.
А в який центр ви їздите? Зі скількох почали корекцію? Київ?
Инфотуфелька• 23 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ви з Києва?
Корекцію почали в 3 роки.
Наш центр в,Києві знаходиться на правому березі.
Корекцію почали в 3 роки.
Вообще не факт
• 23 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ви з Києва?
Корекцію почали в 3 роки.
Ми з Вишневого! Як називається центр?
Инфотуфелька• 23 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Ми з Вишневого! Як називається центр?
Центр називається Хепі Кідс, не скажу, що я на 100% ним задоволена, але він нам підходить територіально і фінансово.
Вообще не факт
• 23 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Це кожного дня заняття?
Инфотуфелька• 23 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Це кожного дня заняття?
Так, як в садочку, 5 днів на тиждень, є повний день, є пів дня.
Вообще не факт
• 23 марта 2024
Ответ дляИнфотуфелька
А як з поведінкою?
Инфотуфелька• 23 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
А як з поведінкою?
Ну є трохи небажана поведінка, може щось вигукувати незрозуміле, бігає туди-сюди, але більш-менш спокійний, може їхати спокійно в транспорті спркійно , а може щось вигукнути, історик сильних не має,але в магазин з ним ми стараємося поки не ходити бо якщо побачить іграшки то може створити істерику.
Чудо в декрете• 22 апреля 2024
Автор, почитайте цю нейропсихологиню.Одного часу цікавилась цим питанням,були сумніви по своїй дитині.Вона і онлайн консультує
Пишу вірші, дорого• 01 мая 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Может была асфиксия, потом как следствие мозг поврежден. Но я знаю много примеров кесарево с последующим аутизмом.
Что вы несёте???? Ребёнок уже внутриутробно с аутизмом. И это никак нельзя диагностировать. При нормальных родах тоже может быть ребёнок с аутизмом.
Щебетушка• 06 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
2,6
В Україні буде дуже погано. Шукати варіант виїзду в Норвегію/Фінляндію там БЕЗКОШТОВНО таких дітей лікують і адаптують, батьків підтримують
В Україні ви самі знаєте ставлення
Щебетушка• 06 мая 2024
Ответ дляВообще не факт
Це нормально
До 4 років такий діагноз ніхто не ставить і до 5 не підтвердить
Дуб береза• 12 мая 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мила автор, як я вам співчуваю. Зараз працюю в садочку в Німеччині, і в групі малюків є 3 річний хлопчик аутист. Це жах. Їсть добре, дуже сильний, моє завдання щоб він нікого з дітей не задушив і сам не вбився. Навчити його щось нереально, уваги на 10-20 секунд, а далі бігає щось смикаючи, штовхаючи. Мама забирає його останнього, я її розумію як людину. Але таким дітям однозначно не місце через інших умовно нормальних. Це постійна небезпека іншим. Та і йому теж.
Завідуючій я вже повідомила, що не можу гарантувати ніяку безпеку ні дитині, ні іншим дітям , завідуюча не знає що робити, лікарі поки не дають діагноз, а що робити оточуючим??!!(((
Горе....
нащо ви це автору пишете? Аутисти бувають дуже різні!