Може є десь ресурси в інтернеті? Нічого нормально не можу знайти.
Або хтось має відскановані книжки з картинками? Заплачу.
Карпатський грибар• 21 марта 2024
Ответ дляromantica
Що конкртно шукаєте, які книги та авторі?
Дивится флібусту, толоку та ukrlib.com.ua
В мене десь була А.Ліндгрен (декілька) та ’Історія фарорової чашки’ (стара книжка).
Сучасні книжки з картинками надо купувати або у бібліотеці брати.
**Сучасні книжки з картинками надо купувати або у бібліотеці брати.**
Якщо в Києві, то на базарі на Почайні Сб-Нд повно вживаних, бо діти виросли.