21 марта в 19:36

А що в нас наразі по коклюшу? Дорослим щеплення від нього роблять?*

Плануємо виїздити на пологи в Європу, зконтактували там з пологовим, кажуть що в них епідемія коклюшу, яка нібито завезена з України і що краще зробити щеплення вже зараз, під час вагітності.

З ким порадитися в Україні з цього приводу?
120-120-120 (не худею) 21 марта в 19:45
Я делала у своего семейного, но это частная клиника. Уколола бустрикс себе и мужу. На Западе, в частности в штатах, это нормальная практика, в последнем триместре колоть вакцину против коклюша.
зы: я в Украине.
Кумедний ґудзик 21 марта в 19:53
По коклюшу не підкажу але навіть тварин вагітних не вакцинують.
1 1
автор Парова машина 21 марта в 20:11
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я делала у своего семейного, но это частная клиника. Уколола бустрикс себе и мужу. На Западе, в частности в штатах, это нормальная практика, в последнем триместре колоть вакцину против коклюша.
зы: я в Украине.
Саме від коклюшу розповсюджена практика? Просто шукати по приватних лікарнях де є вакцина і де колять?
Невгамовна Бу 21 марта в 20:18
це не завезена з України, це наслідки перевакцинації від коклюша.
я думала що тільки в штатах епідемія коклюша серед новонароджених, а уже і до Європи докотилось.
нічого ви не зробите, можете вакцинуватись але ніяких гарантій це вам не дасть звісно
1 1
120-120-120 (не худею) 21 марта в 20:25
Ответ дляПарова машина
Саме від коклюшу розповсюджена практика? Просто шукати по приватних лікарнях де є вакцина і де колять?
Да, именно по коклюшу. В штатах это прямо рекомендованная вакцина в третьем триместре. Моя семейная рекомендовала колоть всем, кто будет контактировать с малышом постоянно. Мы так и сделали.
Ага, просто прозвонить несколько, где есть, там и уколют.
Пластилин_Колец 21 марта в 20:28
Ответ дляПарова машина
Саме від коклюшу розповсюджена практика? Просто шукати по приватних лікарнях де є вакцина і де колять?
Слухайте, ну це ж маразм. Зазвичай привиті в дитинстві дорослі переносять коклюш нескладно - можуть і не помітити, тому що просто кашель несильний виникає на пару тижнів. Тому і не входить у календар прививок дорослому.
І виходить, Ви вагітною будете ставити собі вакцину попри ризики плоду? Тоді як найбільший ризик понесе Ваша дитина у випадку народження там, де епідемія коклюшу?
Я погнала 21 марта в 21:23
Ну да, во время беременности уколоться, а потом в 2 мес.ребенкиных опять ему колоть АКДС по графику.
Я погнала 21 марта в 21:24
Ответ дляНевгамовна Бу
це не завезена з України, це наслідки перевакцинації від коклюша.
я думала що тільки в штатах епідемія коклюша серед новонароджених, а уже і до Європи докотилось.
нічого ви не зробите, можете вакцинуватись але ніяких гарантій це вам не дасть звісно
А як це - перевакцинації?
-Ань- 23 марта в 11:06
Ответ дляПарова машина
Саме від коклюшу розповсюджена практика? Просто шукати по приватних лікарнях де є вакцина і де колять?
Вагітність - непідходящий час для вакцинації. Якщо ви подивитесь календар щеплень, ви побачите що останнє щеплення від кашлюка колять дітям в півтора роки:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11#n24
-Ань- 23 марта в 11:16
Хоча є багато непорядних медиків, які завжди готові вколоти вам зайву дозу вакцини. Продають довідки про щеплення, а невикористані вакцини колять всім бажаючим, не попереджаючи про наслідки.
Перед тим як колотись, знайдіть інформацію про щеплення, самостійно розберіться що таке щеплення і для чого їх роблять. Схеми вакцинації, які бувають вакцини, склад вакцин, післявакцинальні реакції і ускладнення.
Ваша тема про вакцинацію дорослої вагітної людини від кашлюка показує, що ви нічого не знаєте про щеплення.

Бережіть себе і дитину, ваше здоров´я потрібне тільки вам.
-Ань- 23 марта в 11:17
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’ http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
-Ань- 23 марта в 11:21
І про вакцинацію новонароджених почитайте. В деяких країнах тільки в 2 місяці починають дитині робити щеплення (якщо батьки згодні). А в Україні одразу в роддомі колять вакцини. Тут теж варто самостійно розібратись, які щеплення робити своїй дитині, в якому віці починати, або взагалі відмовитись від щеплень.
-Ань- 23 марта в 11:22
В роддоме нельзя делать прививки, потому что невозможно выявить все противопоказания.
Среди противопоказаний к прививкам БЦЖ и гепатит Б:
- тяжелые осложнения от предыдущей дозы в виде анафилактического шока;
- аллергия на какой-либо компонент вакцины;
- эпилептический синдром с судорогами 2 раза в месяц и чаще;
- тяжелые реакции на предыдущее введение вакцины;
- тубинфицирование.
(приказ МОЗ №48 от 03.02.2006, приказ МОЗ №595 от 16.09.2011)
Очевидно, что не один из этих диагнозов не может быть ни подтвержден, ни опровергнут относительно новорожденного:
- предыдущая доза у новорожденного отсутствует, поэтому никто не может гарантировать, что у него не возникнет анафилактический шок в ответ на прививку;
- ни один новорожденный не обследуется на аллергические реакции на компоненты вакцины (а вакцины содержат много таких компонентов, в т.ч. такие известные аллергены, как белковые компоненты, ртуть, фенол, формальдегид и т.д.);
- если у ребенка эпилептический синдром, частота судорог не может быть спрогнозирована при рождении;
- отсутствует предыдущее введение вакцины, значит нет гарантии отсутствия тяжелой реакции;
- и конечно никто из новорожденных не обследуется на носительство тубинфекции.
Таким образом, все эти противопоказания, предупредительно задокументированные МОЗ, у новорожденных не могут быть проверены в принципе.
Но даже более старшие дети не застрахованы от возможных трагичных последствий, ведь никто не знает, как отреагирует организм ребенка на вакцину, которая вводится впервые.
-Ань- 23 марта в 11:23
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о

«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.