Пригаю-цибаю• 21 марта 2024
Мірена. Зняла, бо вже 5 років. Маю питання
Хто її носив?
Коли зняли, вага трохи спала?
Мірена додає ваги, відчула на собі.
Але коли її прибрали, як з вагою? Кажуть, може бути схуднення. Правда?
Коли зняли, вага трохи спала?
Мірена додає ваги, відчула на собі.
Туфли в чешуе• 21 марта 2024
В мене ті кіло, що набралися на Мірені, пішли практично без зусиль з мого боку.
Туфли в чешуе• 21 марта 2024
Я вже писала раніше, що за дослідженнями, якщо на момент установки Мірени не було зайвої ваги, її і не буде. Якщо була зайва вага, на Мірені набереться ще
Я не Тролль• 21 марта 2024
Вобще ничего не набрала. Подходит срок и дальше поставлю. Пока в климакс не войду. А так процесс метаболизма с возрастом меняется, надо и спорт и за питанием следить.
Летчица• 21 марта 2024
Жрать надо бы меньше, с каждым годом метаболизм хуже, Мирена тут не при чем
Пригаю-цибаю
• 21 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Отже, гінекологи брешуть
Летчица• 21 марта 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Отже, гінекологи брешуть
Гинекологи говорят, что действие Мирены локальное и она никак не влияет на волосы, прыщи и вес
УжеВотДа• 21 марта 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну как тот вес сам себя наберет? Придет от соседки и скажет: о, теперь я здесь посижу
Если не жрать ведрами - то и лишнего веса не будет