Коплю на груди• 22 марта 2024
А какое у вас хобби? Чем любите заниматься?
Свекруховна• 22 марта 2024
Йой, всіляке різне... І ліплю з гіпсу і з бетону і вирощую дивні рослини і займаюсь прибудинкової територією (ото буду ставити бруківку газонну для парковки)... Всяке різне що руки роблять... І люблю приймати гостей на дачі...
західний_діалект• 22 марта 2024
Шить и вязать, на машинке и ручная вязка.
Когда было плохо, клеила снежинки. Странно, потому что это было до войны, от чего было тогда плохо, даже не помню...
Коплю на груди
• 22 марта 2024
Ответ дляСвекруховна
Супер )
А які дивні рослини?
Коплю на груди
• 22 марта 2024
Ответ длязахідний_діалект
Полезное дело ) всегда есть индивидуальные вещи)
БоВжеВільна• 22 марта 2024
Рисование, вышивание, в принципе повлияло на профессию - работаю тату мастером, с дипломом финансиста кну с бюджета)
Свекруховна• 22 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Супер )
А які дивні рослини?
Шось таке наприклад... Інше треба фоткати, теж таке а-ля зачіска
Свекруховна• 22 марта 2024
О, ще мала хоббі - купила котоловку і половила дачних котів, і кастрували... тепер напрокат здаю
Коплю на груди
• 22 марта 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Робота по образованию - наше всё))
Я врач , работающий в айтишке
Свекруховна• 22 марта 2024
Ответ дляRiesling
Котів?
Ага, і кішок і котів, всіх ловили і всіх кастрували/стерилізували по безкоштовній програмі..їх штук 10 було і 15 кошенят...і точно будуть нові...когось роздавали а когось лишили на дачах, годують
БоВжеВільна• 22 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Робота по образованию - наше всё))
Я врач , работающий в айтишке
Мне предложили попробовать сначала бодиарт, затем полностью переключилась на тату. Сейчас ещё и пирсинг делаю. Первое время совмещала работу с банками.
Пс я сапожник без сапог, ни у меня ни в семье татух нет.
Свекруховна• 22 марта 2024
Ще люблю запаси заморозки робити - але готових страв..я готувати не люблю, а коли находить настрій, то бігом роблю запаси - типу заморожених котлет, лазанья порційна, фаршировані млинці, голубці - аби потім бігом готувалось, коли лінь (а ліні більше ніж запасів)
Носки на подтяжках• 22 марта 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Как учились? Тоже хочу попробовать. Есть художественное образование и тату. Дорого стоит учеба и машинка с материалами?
Можу брикнути• 22 марта 2024
Ответ дляБоВжеВільна
А можно фото ваших работ посмотреть? Интересно)
Не пириживай• 22 марта 2024
Я щось вивчаю постійно.
Зараз курс вітамінів, самооцінку, курс з критики наприклад.
куркулиха• 22 марта 2024
Баня (найкраще спа організоване самостійно собі любімій). Позитивний вплив загартовування на організм . Загалом я в бані покращила здоров´я, з мамою їзжу(їй 67), випробовуємо там різні методи , фіз процедури якими лікували вдавнину. Допустім ’іспанський плащ’, сольові повязки Щеглова, дошки Садху, парові інгаляції, лімфодренаж тощо
Ще я дуже люблю подорожувати. Зараз далеко не їзжу, але їзжу в межах області, в кожному райцентрі можна знайти щось цікаве, виявляється, було б бажання.
Вирощування деяких овочів на клумбі коло квартири це маси хев. Землю збагачую органікою (прикопую все опале лисття восени і весною, біологічні відходи), за роки, що тут живу, земля стала родючою, не лише для чорнобривців і айстр
Вирощування гіркого перцю з насінини до врожаю. В минулому році натрапила на дуже класний урожайний гібрид, то посіяла цього року 10 насінин. А минулому було 5 рослин, вистачило перцю до середини лютого( чоловік любить гіркий, спочатку сирий до середини грудня, потім маринований з медом і яблучним оцетом до початку березня)
Тапки на каблуках• 22 марта 2024
В´яжу іграшки гачком, навчилась не так давно по ютубу, раніше в´язала лише спицями (з 19 років). Малюю картини по номерам, ще люблю подорожувати.
Бандитка Сью• 22 марта 2024
Ответ дляСвекруховна
Ще коту шила наряди як війна почалась, а потім стомилась від того...я непостійна
просто WOW 🤩
ДА да да• 22 марта 2024
Ответ дляСвекруховна
Ще ото синичок годую і підглядаю у камеру
І я таке хобі маю. Розвішала і ходжу дивилися на пташок
Добра, коли сита!• 22 марта 2024
Все мои хобби стали моей работой :-)
Пока сидела в декрете развивала навыки, дети выросли, а я классный специалист, который любит свою работу и получает за это отличные деньги 👌
Пополняю_Карму• 22 марта 2024
У менене хобі: вишивка та робтю усілякі лялькові мініатюри. Та читаю книжки.
язззззь!!!• 22 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Все мои хобби стали моей работой :-)
ви молодець!
годовасик• 22 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Все мои хобби стали моей работой :-)
Які саме хоббі?
БоВжеВільна• 22 марта 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Начала на искусственной коже, затем уже на живых людях
Добра, коли сита!• 22 марта 2024
Ответ длягодовасик
Які саме хоббі?
Йога, астрология, верстка и издание редких книг