куркулиха• Изменено сегодня в 12:29

Як створити свій особистий бюджет в шлюбі?

Дівчата, питання таке: живу в шлюбі, шлюб хитається, вважаю правильним готувати собі подушку безпеки, бо є підозра, що після розлучення він просто забʼє і розраховувати варто на себе. Є дитина.
Він знімає рекламу для сектору IT, для фінансового сектору, робить ролики для тематичних конференцій і т д. Я займаюсь пошуком клієнтів і організацією всіх супутніх процесів.
Виходить, що працюємо разом і гроші кладуться в спільну сімейну казну.
Але при черговому конфлікті звучить фраза з натяком, що «ти на мої гроші живеш і давай тут не умнічай».
Виходить абсурд, що я працюю багато і аналогічні посади в нашій сфері - це хороша гідна оплата, на яку можна гарно утримувати себе і дитину + відкладати. Але так як я працюю з чоловіком, і гроші в одній казні, то виходить цей вайб «я утримую і заробляю, а ти ніхто».
Як при такому розкладі мати свій бюджет?
Підняти питання своєї особистої зарплати, відсотка від процесів? Мовчки забирати частину, яка виплачується на ринку на моїй посаді?
Які шляхи сформувати свій особистий бюджет?
Бадабум• сегодня в 12:30
Він ФОП.
А ви?
автор куркулиха • сегодня в 12:31
Ответ дляБадабум
Він ФОП.
А ви?
А я найманий працівник на ФОП, але це конструкція, яку свого часу сама ж і запропонувала, і ФОП ініціювала для нього.
Бадабум• сегодня в 12:31
Ответ длякуркулиха
Ага. І ви працюєте офіційно на мінімалку?
Бадабум• сегодня в 12:32
Ответ длякуркулиха
Я би вам радила шукати паралельну роботу з аналогічними обов´язками, поступово зменшуючи вклад в цьому фоп
автор куркулиха • сегодня в 12:34
Ответ дляБадабум
Може там не зовсім мінімалка, але біля того.
По принципу: ну гроші ж в родині.
Гарна історія коли стосунки класні і всі заодно.
Коли вже прилетів такий підкол, що мене ледве не утримують, то вважаю такий поділ вже нечесним в мою сторону.
Не без моїх зусиль зараз заключив контракт на рік на виготовлення роликів для крупного банківського клієнта і ту же пішли такі тексти, мовляв він утримує
Не любовница• сегодня в 12:34
Прям после свадьбы начинайте крысить. И будет вам личный бюджет.
Бадабум• сегодня в 12:35
В мене колись була схожа історія.
Чоловік хотів створити ФОП.
Але я мала займатись всією паперовою роботою. Бухгалтерія, ліцензії, дозволи.
Я йому кажу взагалі то це коштує певну суму грошей і частину моєї зайнятості.
Я можу тебе навчити всьому.
Скільки там образ було, страшне.
Бо я мала як дружина просто так вести фоп
Бадабум• сегодня в 12:35
Ответ длякуркулиха
По принципу: ну гроші ж в родині.
А який доступ у вас обох до спільного бюджету?
Я в дамках• сегодня в 12:37
Сразу после вброса нужно было сказать, что вам нужны свои деньги и вы увольняетесь. Устраиваться на другую работу и оттуда формировать бюджет
Иных вариантов судя по вашему тексту нет.
Вы не отожмете с него %, он искренне уверен, что содержит вас.

Но вы же так не сделаете, к сожалению
автор куркулиха • сегодня в 12:36
Ответ дляБадабум
В мене колись була схожа історія.
Чоловік хотів створити ФОП.
Я можу тебе навчити всьому.
Скільки там образ було, страшне.
Ну от у нас аналогічно, у мене зайнятість по факту включно з паперами не менше 8 годин в день, але він це сприймає як «дружина той зроби», а не як повноцінну посаду, тому несеться обнзцінювання і маніпуляція цим
Бадабум• сегодня в 12:37
Ответ длякуркулиха
О! За що я і кажу. Я за схожу роботу отримую більше 1000 євро щомісяця.
А коли працюєш на чоловіка - ти мила помічниця.
Мрію про космос• сегодня в 12:38
А спільна казна, вона в готівковому вигляді? Тоді просто забираєте половину і зʼїжджаєте.
Або поступово просувайте ідею за ці накопичені гроші купити наприклад нерухомість під оренду, а після розлучення офіційно все майно поділите
автор куркулиха • сегодня в 12:40
Ответ дляБадабум
Продукти, дрібниці, одяг, по дитині - бери без питань. Істотне - я погоджую з ним, він зі мною ні. Прилітають під коли типу дитину занадто балуєш, нащо це все, у мене не було цього і норм виріс. Та й таке. Але це в шлюбі. Я думаю про розлучення, бо окрім грошей є купа моментів обезцінювання, неповаги і відчуття, що одна тягну все. Але розумію, що при розлученні буде позиція, коли його гроші це його гроші. І на мій вклад в їх заробіток буде нуль уваги
Бадабум• сегодня в 12:41
Ответ длякуркулиха
Ви думаєте що у вас початок кінця?
Чи ще можливо щось врятувати?
Я в дамках• сегодня в 12:42
Ответ длякуркулиха
Вам давно нужно было готовиться
1) откладывать с этих денег
2) подрабатывать онлайн
Кудлата хмаринка• сегодня в 12:43
В нас років 10 гроші були разом -в тумбочці. Потім з´явилися картки і банки. З тих пір в кожного окремо на рахунках. Мені не цікаво скільки в чоловіка, йому не цікаво скільки в мене.
Бадабум• сегодня в 12:44
Автор. Що як вам знайти роботу з аналогічними обов´язками нормальними умовами та зарплатою.
І потім кліпаючи голубими оченятами сказати .
Ой, така робота під вернулась. Піду підзароблю, все одно я тут нічого важливого не роблю. Ти і сам справишся
Оч@ров@Шк@• сегодня в 12:44
Ответ дляБадабум
В мене колись була схожа історія.
Чоловік хотів створити ФОП.
Я можу тебе навчити всьому.
Скільки там образ було, страшне.
А вы как жена только стирать и готовить должны? Почему нельзя вести ФОП?
ВыФсеВрете• сегодня в 12:45
Ответ длякуркулиха
Ого, 8 часов ( + ребенок и домашние дела
Идите на работу и откладывайте деньги
ВыФсеВрете• сегодня в 12:46
Ответ дляКудлата хмаринка
А кто покупает продукты,оплачивает коммуналку и прочие обязательные траты?
Бадабум• сегодня в 12:46
Ответ дляОч@ров@Шк@
Бо.
1 . Я вже мала роботу.
2. Так , весь побут на мені і це було типу нормально для чоловіка
3. Це 2-4 години мого часу щодня.
4. Кожна праця має бути оплачена
всемВсёИмного• сегодня в 12:48
Это уже ваша не первая и даже не вторая тема.
Ищите работу где платят деньгами, далее по ситуации.
ВыФсеВрете• сегодня в 12:52
Ответ дляБадабум
Бо.
1 . Я вже мала роботу.
3. Це 2-4 години мого часу щодня.
4. Кожна праця має бути оплачена
Так эт же вклад в семейный бюджет, вы же тоже едите и покупаете вещи?
автор куркулиха • сегодня в 12:53
Ответ дляБадабум
Ви думаєте що у вас початок кінця?
Чи ще можливо щось врятувати?
Я морально готова до розлучення, бо в шлюбі має бути краще ніж самій, а в мене цього нема. Намагалася говорити, пояснювати, він не міняється і не цінує. Бачить лише себе і дбає про себе. На мене шлюб кладе в рази більше втоми і обовʼязків, ніж було б без нього. Це не цінують, більше того, показово обезцінюють. Роботу, як виявилось, теж. Тому рішення прийняте, але потрібно фінансово спланувати своє життя
Бадабум• сегодня в 12:53
Ответ дляВыФсеВрете
Мій вклад в сімейний бюджет - моя зарплата і моя домашня праця. Цього з головою вистачить
ВыФсеВрете• сегодня в 12:54
Ответ дляБадабум
Так вы вели ФОП помимо своей основной работы?
кнопкодав• сегодня в 12:54
Ответ длякуркулиха
Ну, це його погляд , в суду буде інша думка. У вас накопичення готівкові під подушкою лежать ? Чи на рахунку в банку ?
Бадабум• сегодня в 12:54
Ответ длякуркулиха
Я вам кілька разів написала. Виходьте з цього флп і влаштовуйтесь на роботу
Бадабум• сегодня в 12:55
Ответ дляВыФсеВрете
Ні. Я запропонувала чоловікові його всьому навчити безкоштовно.
Він не погодився
Чумачечая Весна• сегодня в 12:59
Ответ длякуркулиха
По принципу: ну гроші ж в родині.
ищите другую работу
отделитесь от мужа материально и ничего для его бизнеса не делайте