23 марта в 00:06

Де ви знаходите друзів 30+

Давно ловлю себе на думці, що мені не конфортно з подругами з якими дружу змолоду, з´явилось якесь інше бачення життя. Якщо раніше ми могли сутками тусити, щось обговорювати і всім було комфортно то зараз це зникло. Наприклад їздили в Карпати осінню (всі вже заміжні) вони з самого ранку кинулись їхати на гриби, ми з чоловіком відмовились, натомість поїхали в Буковель, ввечері всі повернулись в готель, вони питають - а ви щось зварили нам їсти, ми - та нас не було цілий день, ми самі щойно приїхали, починається двіж чистити ті гриби і відварювати і тп. Це лише частина, але загальна думка в принципі зрозуміла.
В інтернетах пише треба викреслювати людей з якими не комфортно та я і сама розумію що ми спілкуємся бо давно дружимо а спільного тепер 0. Але тоді питання кого додавати? Пробувала на роботі якось запрошувати людей піти посидіти десь після роботи, як правило всі морозяться, бо зайняті і тому подібне. І виникає питання чи взагалі можна шукати друзів 30+, чи це вже марна справа. Бо коли мені було 20 - 25 років, ми завжди на роботі тусили, маю багато знайомих, але саме з молодих років, а тепер щось туго з цим
Пригощаю кашею 23 марта в 00:08
Звичайно можна) по інтересам. Я знайомлюсь в залі як з дівчатами так і чоловіками. Купувала житло, імпонувала дівчина рієлтор, зараз дружимо вже достатньо давно. Навколо повно людей) не знаю можливо ще від енергетики залежить і комунікабельності, мені завжди доброзичливі та ввічливі люди зустрічаються навіть продавці на касах супермаркету.
фрау Гітта 23 марта в 00:09
Можно
Зубожиння 23 марта в 00:14
У поїздках можна знайомитись, особливо якщо це групові походи або тури
дякую аж підскакую 23 марта в 00:17
У меня как-то складывается, что нахожу на работе людей, с которыми комфортно общаться
Все будет, но потом 23 марта в 00:17
Можна звісно. Я і по гриби і в гори і на рибалку люблю і в кафе і спа)) знайомтесь по інтересам, мож паблікі якісь. Наприклад як щось цікавить чи є якесь хоббі. Чи в кафе чи барі. В СПА чи на єкскурсії. Просто з людьми перекидуйтесь словами, а звідки ви і тому подібне, з кимось та зачепитесь))
Залізний занавіс 23 марта в 00:17
Думаю для вас марна справа. Ходіть по своїх інтересах з чоловіком, і не забивайте собі голову. Вам всі все рівно будуть якісь не такі.
Эт вернячОк 23 марта в 00:51
Я випадково навіть тут познайомилась з дівчиною,яка живе ,як і я за кордоном в одному і тому ж місті. Зустрілись,спілкуємось інколи.
В 35 років народила дитину, знайшла подруг на дитячому майданчику.
В 32 вчила англійську, також знайшла подруг.
Перша скрипка 23 марта в 00:52
Я їх в 22 роки, знайти не можу, а ви за 30+ запитуєте. Вони вам потрібні ті друзі? Заведіть краще котика.
Эт вернячОк 23 марта в 00:56
А взагалі-то прочитала пост і здається,ваша проблема не в подругах, а в ваших з ними стосунках. Я б в 30+ років будучи одруженою, не знімала б на відпочинку будинок, де потрібно готувати їжу. Це заздалегідь конфліктна ситуація. Да і інтереси у всіх різні.
Незнакомлюся 23 марта в 10:04
Перечитала, то ви зануда