njasha• 23 марта 2024

Яке зимове взуття берете дітям?

Цікавить зимове
Як то кажуть готовлю сані літом
Крайній раз я брала ессo. Сподобалось, але хлопці є хлопці підошва як нова , а верх може є якісь ще більш так би мовити витриваліші ?
Син худий, важкі по типу Тімберленд не зручно йому носити
Дякую
Незламна• 23 марта 2024
В декатлоні брали - невмирущі)
lecaa• 23 марта 2024
Тімберленд у нас легкие и на меху-не убиваемые. Екко, адидас и т.д. на гортексе
VIKYSIA• 23 марта 2024
Суперфит
Таня Кузнецова• 23 марта 2024
Ecco и reima . 2 пары
Plushaa• 23 марта 2024
На эту зиму покупала такие, потому что суперфиты стали стоить не гуманно - все прекрасно, берите смело
da1i• 23 марта 2024
Ecco, Sketchers, Chicco