23 марта в 14:55

Злая ужасно, купила джинсы в pull&bear даже не вышла в них на улицу уже дырка

Вот думала их вернуть в магазин, и не сделал этого. Злая ужасно. Есть шанс за них деньги вернуть? Стоит идти в магазин?
показать весь текст
аромат Жука 23 марта в 15:13
Ответ длянаКоблучках
Вот эти джинсы были
Классные
Зліпок ступні 23 марта в 15:28
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В hm хорошие джинсы. И скидки
А как таи купить?
Шотуткоїться? 23 марта в 15:34
а состав какой на бирке внутри?Есть такое с тканями,когда вискозы или полиэстра много
автор наКоблучках 23 марта в 15:35
Ответ дляШотуткоїться?
а состав какой на бирке внутри?Есть такое с тканями,когда вискозы или полиэстра много
Хлопок
Шотуткоїться? 23 марта в 15:36
Ответ длянаКоблучках
Хлопок
странно..переварили,что ли
Директор Пляжу 23 марта в 16:14
Ответ дляШалена красуня
Ой боже))) та продайте!
Виставила вже в групі прольотів та на ОЛХ, чекаю
Директор Пляжу 23 марта в 16:17
Ответ дляКофр для ноги
Ой, це у мене таке було. Такі кльові були на сайті, а приїхали якісь широченні, наче джинси-кльош. Перешивала потім.
Та вони гарні, просто що завеликі на мене. Я ще коли замовляла, то подивилась заміри на сайті і виходило, що мені потрібен 36 чи навіть 34 розмір. Але я й раніше носила 38, за останній рік набрала вагу. От і замовила як завжди 38🤦‍♀️ таки треба було орієнтуватися на заміри виробника
Эскиз бесконечности 23 марта в 18:09
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В hm хорошие джинсы. И скидки
Я теж люблю їх джиси, але з розмірами бардак. І як тільки зявляється якась крута модель то розкупають за години.
Латексне альтер ЕГО 24 марта в 01:58
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я теж люблю їх джиси, але з розмірами бардак. І як тільки зявляється якась крута модель то розкупають за години.
Да, бардак. Надо мерять
Латексне альтер ЕГО 24 марта в 01:59
Ответ дляДиректор Пляжу
Та вони гарні, просто що завеликі на мене. Я ще коли замовляла, то подивилась заміри на сайті і виходило, що мені потрібен 36 чи навіть 34 розмір. Але я й раніше носила 38, за останній рік набрала вагу. От і замовила як завжди 38🤦‍♀️ таки треба було орієнтуватися на заміри виробника
У зары давно уже градация - большемерят или маломерят - значки на ярлыках
Директор Пляжу 24 марта в 08:05
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
У зары давно уже градация - большемерят или маломерят - значки на ярлыках
Так, я це знаю. Але ж на сайті ті ⬛️⚫️🔺 не видно. Як прийшли, то на етикетці дійсно ⚫️