23 марта в 17:48

Як вибрати сонцезахисні окуляри?

Які зараз в тренді? Покажіть свої улюблені моделі, будь ласка.
Пожарник 23 марта в 17:50
Багато всього в тренді
Проня_Прокоповна 23 марта в 17:54
те що вам подобається
Телепузик 23 марта в 17:54
Які вам личать. Мені не личать вузькі, хоч вони й в тренді. Ношу великі
Личко Невеличке 23 марта в 18:01
Чим дорожчі, тим кращі. Лінзи, маю на увазі. Люблю полароїд, а зараз ще фотохромні маю, то теж супер
1 2
Тро Нью-Йорку 23 марта в 18:02
Мені йдуть лише певні моделі, такі й купую без привʼязки до моди )
ничевока 23 марта в 18:03
Вот эти мне более менее подходят) Ношу их, на след. неделе поеду еще какие-то подберу