Не прохожу мимо• 23 марта 2024

А ця дівчина на фото гарна?

Туфли в чешуе• 23 марта 2024
Комусь красуня, комусь ні. Нащо ці питання?

Марипосса285747• 23 марта 2024
Нет
Марфа Українівна• 23 марта 2024
Обычная.
Засомневаю• 23 марта 2024
Вибачте, а може Ви покажете фото коли ця жіночка була дівчиною?
Сумчатая кошка• 23 марта 2024
Симпатична, не ідеальна. У вдалому іміджі і макіяжі буде гарна
Туфли в чешуе• 23 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
Мені здається, мега невдале фото, не з того ракурсу. Звичайна людина.
Закусенец• 23 марта 2024
Шкіру лікувати, а не штукатурити
Фокус-Покус• 23 марта 2024
Ні
НеВРотик• 23 марта 2024
Можно всех посмотреть?

Губи до вух• 23 марта 2024
Сейчас нет. В руках профессионалов станет симпатичной.
KROX@• 23 марта 2024
З неї можна зробити зірку, але на цьому фото і в такому стані - ні, не красуня
ПультОт_БМВ• 23 марта 2024
Це ж та сама дівчина з попередньої теми? Фото максимально невдале.
Туфли в чешуе• 23 марта 2024
Ответ дляНеВРотик
Можно всех посмотреть?
«огласите весь список, пожалуйста» (с)
Тріль!• 23 марта 2024
Звичайна, фото невдале і мейк
Продаю витрішки• 23 марта 2024
Природні дані дуже хороші. Великі гарні очі, красиві брови, носик чудовий.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 марта 2024
должно быть в глазах больше интеллекта и научить ее краситься)
Пишу каліграфічно• 23 марта 2024
Гарна, когда начнет следить за питанием, перестанет наминать жирное и сладкое, очистится кожа, научится делать нормальный макияж и укладку, то вполне себе задатки очень хорошие
Тро Нью-Йорку• 23 марта 2024
Вухо гарне.Величеньке.Праве.
Свій варік• 23 марта 2024
Ответ дляKROX@
Только хотела написать, у меня аж руки зачесались ее красоткой сделать, на фото да некрасивая, но можно сделать красотку, такую секси вамп женщину

Коржик• 23 марта 2024
Гарні губи, форма дуже красива.Брови густі.Ніс акуратний.Єдина проблема, це стан шкіри.
Швабристка• 23 марта 2024
Красивая, милая, простая, мне нравится.
Дуняша• 23 марта 2024
Нормальна, не можу сказати, що красуня
Цибулька зла• 23 марта 2024
Про таких кажуть ’мила, приємна’. По факту гарні очі, а так звичайна собі. Точно не страшна)
Глас_Народа• 23 марта 2024
Схожа на Омаргалієву до улучшайзингу