24 марта в 17:54

Помогите выбрать корм по составу из двух, плиз

Буду пробовать впервые, два сразу покупать накладно по деньгам, вдруг им не понравится
1. Склад
Свіжа курка (32%), сирий лосось (5%), сира індичка (5%), сирий цільний оселедець (5%), сира цільна макрель (5%), свіжий лівер курчати (печінка, серце) (4,5%), сира печінка індички (4%), свіжі яйця (4%), дегідратоване курча (4%), дегідратована індичка (4%), дегідратований оселедець (4%), дегідратована печінка курчати (4%), дегідратовані яйця (4%) %), сирий кролик (4%), червона сочевиця, квасоля строката, зелена сочевиця, нут, квасоля біла, цілісний горошок, крохмаль з горошку, подрібнена трава міскантус, жир мінтаю (1%), курячий жир (0,5%), свіжий гарбуз, свіжий мускатний гарбуз, висушена ламінарія, висушений корінь цикорію, свіжі яблука, свіжа морква, свіжі груші, свіжі цукіні, висушені пивні дріжджі, гідролізовані дріжджі, свіжа зелень, буряки журавлина, цільна чорниця.
2. Склад
Сира качка (8%), сирий арктичний голець (8%), сира райдужна форель (7%), сира цільна сардина (6%), сира оленина (6%), сира свиняча печінка (5%), сира печінка качки (8%) 4%), свіжі яйця (4%), дегідратована біла риба (4%), дегідратована плутаса (4%), дегідратований оселедець (4%), жир качки (4%), дегідратоване ягня (4%), дегідратована баранина ( 4%), зелена сочевиця, нут, горошок, сире ягня (3%), сире м´ясо кози (3%), сира печінка ягняти (3%), клітковина сочевиці, крохмаль горошку, цільна червона сочевиця, квасоля строката, дегідратована качка ( 1%), дегідратована макрель (1%), жир мінтаю (1%), сирі бруньки ягняти (0.5%), сирий рубець ягняти (0.5%), висушена ламінарія, свіжий гарбуз, свіжий мускатний гарбуз, свіжі цукіні, свіжа морква, свіжі яблука, свіжі груші, висушений корінь цикорію, капуста калі, свіжий шпинат, свіжа зелень буряків, свіжа зелень ріпи, журавлина, чорниця, ягоди ірги, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, лаванда
неДоЖиру 24 марта в 17:55
Их обычно чередуют
Голубка миру 24 марта в 17:56
Отличный корм и первый и второй. Любой берите и не морочьте голову
Василина Семеніч 24 марта в 17:58
Живодеры, сколько курочек, барашков и рыбок надо убить, чтобы обеспечить кормами ваших кошек?
2 1 4
автор Скользкая 24 марта в 18:00
Ответ дляВасилина Семеніч
Живодеры, сколько курочек, барашков и рыбок надо убить, чтобы обеспечить кормами ваших кошек?
это привычная натуральная пища для котов, еще задолго до появления человека. или предлагаете всем питаться пластиком?
Василина Семеніч 24 марта в 18:01
Ответ дляСкользкая
это привычная натуральная пища для котов, еще задолго до появления человека. или предлагаете всем питаться пластиком?
Да пусть едят, просто помните, что для питания вашего питомца убивают других животных.
1 2
автор Скользкая 24 марта в 18:03
Ответ дляВасилина Семеніч
Да пусть едят, просто помните, что для питания вашего питомца убивают других животных.
если бы вы были настоящим веганом, то понимали бы, что коты сами убивают другую живность для пропитания. Мясо для котов жизненно необходимое. У меня первый парень веган настоящий, не ел даже сыри и яйца, он для своего хорька всегда заготавливал сырое мясо сам, сам своими руками все нарезал и готовил порции и кормил.
Не заздріть тьоті 24 марта в 18:05
Ответ дляВасилина Семеніч
Живодеры, сколько курочек, барашков и рыбок надо убить, чтобы обеспечить кормами ваших кошек?
А грибы и травку не жалко, да? Им же больно. Вегетарианцы - вот кто настоящие упыри.
3 1
БеллаДонна 24 марта в 18:11
Я би перший, чула, що риба не альо для котів а краще мясо
Нагайна 24 марта в 18:13
Ответ дляНе заздріть тьоті
А грибы и травку не жалко, да? Им же больно. Вегетарианцы - вот кто настоящие упыри.
І вони не можуть втікти чи захищатись
Нагайна 24 марта в 18:13
Ответ дляБеллаДонна
Я би перший, чула, що риба не альо для котів а краще мясо
Річкова не альо
__Jane__ 24 марта в 18:15
Ориджин- это лучший корм,который существует. Берите любой. Можете попробовать давать ’ акану’, это тоже супер- премиальный корм.
дамаБезСобачки 24 марта в 19:20
Ответ дляБеллаДонна
Я би перший, чула, що риба не альо для котів а краще мясо
Это если тупо рыбой кормить) Из-за того, что в ней слишком много фосфора как для котячьего организма. Его избыток откладывается в почках, со временем их разрушая.
Корма сбалансированы. Там безопасный состав и их можно спокойно есть постоянно, а не раз в неделю, как рыбу
дамаБезСобачки 24 марта в 19:20
Ответ для__Jane__
Ориджин- это лучший корм,который существует. Берите любой. Можете попробовать давать ’ акану’, это тоже супер- премиальный корм.
Это оба холистики)
дамаБезСобачки 24 марта в 19:21
Автор, оба корма хорошие. Но нужно смотреть по кошке. Курица, например, - один из самых частых аллергенов. Но если у кошки нет аллергии на нее, можно спокойно давать.