Леди Г• 25 марта 2024
Ексркурсія одного дня
Доброго всім раночку!
Дівчата, хочу на одному з цих або наступних вихідних звозити дітей (11-14 років), на екскурсію. Машиною, так щоб утром поїхали, ввечері повернулись. Погода повинна бути гарна, сонячна. Куди їх можна звозити недалеко., і щоб цікаво було, і безпечно. Цікавить Черкаська, Київська області,
Музеї , монастирі не особливо їм подобаються, тому в таке не хотілося б їх везти. В Уманському парку ми були, в Букінському каньйоні ми були, в Зерноленді ми були. Шевченківський край, дуб Залізняка були вони зі школою. Думала про Межигіря, але наче далекувато їхати і мабуть ще зарано, дереве не зелені...буде таке собі...і інтернет пише, що закрите.
Ми знаходимося в м.Черкаси.
Леди Г
• 25 марта 2024
Ответ дляO-Yumi
Парк Олександрія в Білій Церкві?
Дякую. Читала про цей парк...ще шукаю варіанти, склалось враження, що там нічого такого не має. Ви там були?
Ответ дляЛеди Г
Так. Дуже гарний великий парк для прогулянки. Мені сподобався навіть більше Софіївки. Софіївка більш цивілізована, а Олександрія - більш дика. Но тут, звісно, хто що більше любить )))) Ось тут я про Олександрію писала
А в Переяславі були? Там дітям цікаво буде...
Леди Г
• 25 марта 2024
Ответ дляO-Yumi
Переяслав? Корсунь-Шевченківський?
В Переяслові тож якраз церкви та музеї...їм це не дуже. В музеї під відкритим небом правда були зі страшою. Молодша не бачила ще.
Дякую за поради!
Леди Г
• 25 марта 2024
Ответ дляGrga
В Чернігів можна, подивіться про Чернігів в ютубчику
Це взагалі найкраще що я бачила в ютубі, там є про різні міста
Дякую! У автора всі такі відео, цікавий канал!
Леди Г
• 25 марта 2024
Ответ дляO-Yumi
Парк Олександрія в Білій Церкві?
А ви були в жашковському конному заводі?
Спасу мир• 25 марта 2024
Є фірми Добре поїхали та Драйвовий равлик - подивіться, куди вони возять, будете знати маршрути.
Я з ними ізжу (з Києва).