Ворожу на каві• 25 марта 2024

А можна поховати людину чи її прах на території приватної садиби?

Носки на подтяжках• 25 марта 2024
Ответ дляАнонимба
На росії в сибіру дикому?
Женщина или кто ты там, с чего такой вывод? Или везде сепары и орки мерещатся, в любых темах и любых вопросах?

Тишком нишком• 25 марта 2024
Ответ дляПомеха справа
Везёте куда хотите, но хоронить можете только в специально отведенных для этого местах. Ну вот представьте, что я на думаю у Вас на придомовой территории кого-то захоронить. Выходите утром из подъезда, а прямо по курсу крест с венками
Всё верно вы пишете. Меня поражает насколько здесь много людей совершенно невежественных в вопросах законодательства. И как яростно они отстаивают своё выдуманное ’право’ игнорировать закон.
Домашка• 25 марта 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Урну можна,а тіло-ні,санітарні норми забороняють. Невідомо хто це авдслідковує
Скорее всего никто, разве что соседи пожалуются.
Леплю из пластилина• 25 марта 2024
Ответ дляТишком нишком
Я не отстаиваю никаких прав, а просто интересуюсь - как и кем контролируется данный вопрос. И контролируется ли вообще? Потому что свидетельство о захоронении - документ
не обязательный и никем никогда не проверяемый. Только в случае подзахоронения.
ДваДваВісім• 25 марта 2024
Можно,кто его проверять будет.но блин,трупак во дворе гниющий,такое себе.знаю прабабка детей как рожала,с 11 лишь 7 выжило,остальных внизу огорода,где деревья прикапывали,но то село,тогда так делали
автор Ворожу на каві • 25 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
А ви когось замочили?
Поки ні. Але якщо замочу, то навряд чи захочу його ховати саме у своїй садибі)
руки_Крюги• 25 марта 2024
Ответ дляТишком нишком
А скільки в місцях бойових дій було захоронено людей у подвір´ях ((
Сусіди і родичі закопували (((
Після де окупації їх перезахоронюють.

Кили и Манджаро• 25 марта 2024
Ответ дляДрібка щастя
Якщо мова про урну з прахом, то будь ласка. Щодо людини - невпевнена. Це ж трупні яди і так далі... Житловий сектор все таки.
Раніше так і ховали. На старих старих подвір´ях іноді є ще могили. І цвинтарі в селі, часто між дворами
Кили и Манджаро• 25 марта 2024
Ответ дляТишком нишком
Сусіди і родичі закопували (((
А стількох навіть поховати нічого😥
Жахіття якесь
Ку-кусик• 25 марта 2024
Я сказала свому чоловікові, що якщо він вмре скоріше за мене, то я похороню його в саду під яблунею. Буду щоранку приходити до нього і пʼючи чай , буду з ним говорити. Ми дуже близькі з ним. А коли я виру, то нехай діти його викопають в нас вивезуть на цвинтар.
Мені теж цікаво чи можна хоронити на подвір’ї
Кили и Манджаро• 25 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Моїм друзям було дуже весело коли вони купили в селі хату з великим городом. І потім захотіли збоку города, побудувати гараж з ямою, а при будівництві несподівано знайшли труну з тілом. Визвали поліції і потім доказували, що вони не верблюди.
Виявилося що то поховання ще довоєнного часу, там якогось пра діда поховали, а потім забули що там могила. А нові власники знайшли і дуже тішилися з тою труною.
Довелося перезаховувати на цвинтарі а ще шукати тих хто продав їм ту ділянку щоб доказати що той труп не їх. Добре що там сусідка бабця підтвердила,що то старе поховання і нові сусіди ні при чому.
От так друзі собі гараж будували.
Так судмедекспертиза ж може перевірити стільки років тілу. Чи точніше вже кісткам.
Кили и Манджаро• 25 марта 2024
А потім привиди тих людей приходити будуть до вас додому 👻
автор Ворожу на каві • 25 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Не страшно, я буду дружелюбним привидом
Носки на подтяжках• 25 марта 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Знаете, сколько урн подхоронена в чужие могилы? Кто проверяет? Никто!
Леплю из пластилина• 25 марта 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так и я об этом.
Ms. При теле• 25 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
От так друзі собі гараж будували.
Придумали сказку. А то не видно по останкам, что они старинные. И именно слова бабули соседки супер доказательство
Ms. При теле• 25 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Снять крест и делов то, посадить сверху траву
Ага, проблемы из пальца придумали. У нас участки на месте боевых действий 45г. Все что то находили при постройке и свекр мой находил кости. Перезакопал и все. Будут дом продавать, прямо памятников наставит во дворе, чтобы все знали, что тут были найдены останки и надпись на воротах еще, чтобы наверняка
Ноунэйм• 25 марта 2024
Ответ дляТишком нишком
Сусіди і родичі закопували (((
в нас, наприклад, після деокупацїї, всі такі поховання ліквідовували, відкопували, робили судмедекспертизу і далі перепоховання.
Флюорография гуся• 25 марта 2024
Ответ дляКу-кусик
Ви мабуть і на роботі одній працюєте, так? Дайте спокій чоловікові хоч після смерті.

Ку-кусик• 25 марта 2024
Ответ дляФлюорография гуся
) ні. Ми працюємо окремо і ніколи не пересікаємося.
Ви кумедна🤡
До речі мій чоловік спокійно сприйняв такі слова.
Вилосипедниця• 25 марта 2024
Ответ дляMs. При теле
А ви впевнені що при копані підвалу технікою домовина та тіло залишилося цілим?
Ви серйозно вважаєте що люди були раді що на їх городі виявилося поховання?!
Казочка це у вас, а для поліції не доказ. А експертиза і перепоховання за рахунок теперішніх власників було.
Так що про докази сусідки та розшук колишнього власника який ’забув’ про могилу прадіда коли продавав той будинок із городом, поліція згадала тільки коли наполягати стали друзі (теперішні власники).
Так що не треба ля-ля
Ms. При теле• 26 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так що не треба ля-ля
Ото ж не треба ваше ля-ля. Трактор так раздолбал домовину, что не поймёшь, ей 100 лет или 5. Ага, ага. И когда люди просто находят чей то труп, бомж, например, у нас на остановке замерз в мороз пьяный. Вызывают полицию, и та без экспертиз, сразу обвиняет звонивших и похороны, конечно за счет тех, кто вызвал
И вообще не видно состояния, полиция думает, может бомж, может ребенок, домовини нет, мимо проезжал трактор.
Какую ересь только люди несут...