Аристократка-тунеядка• 25 марта 2024

ОК в підлітковому віці

Мами дівчаток, у кого був/є такий досвід, поділіться, які призначали вашим дівчаткам? Перед призначенням аналізи здавали, які нюанси враховували?
Донька (17р) підняла питання прийому ОК. На жаль, мій лікар, якому довіряю, далеко. Звісно, до лікаря підемо, але я не дуже довіряю місцевим фахівцям. Знаю, що пропонують ОК та пластирі. Останніми і сама ніколи не користувалась, таблетки почала приймати значно пізніше за віком, тому трохи розгублена. Щодо ОК переживаю, що донька не зможе дотримуватись погодинного прийому, поки що це аргумент №1..

Категорія - погранична)) розумію, що вже не зовсім дитина..
Дякую за поради і мирного вечора!
Снегурочко• 25 марта 2024
по ОК не відповім, але здорово, що у вас з донькою такі відносини!

Трейдер кріпти• 25 марта 2024
Мама Вы серьезно, к гинекологу пусть сходит и не занимается самоназначением!
Намакушка• 25 марта 2024
Мой опыт приема кок: проблемы с сердцем, отсутствие либидо, повылазили вены на ногах. Пила 9 мес и перестала. Отмена спровоцировала андрогенную алопецию. Ее нельзя вылечить.
Пила в возрасте около 30 лет
Кок назначал врач с лечебной целью.
автор Аристократка-тунеядка • 25 марта 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Я ж написала, що підемо.
І лікарю своєму напишу, проконсультуюсь хоча би онлайн.
Просто хочу зрозуміти хто і з чим стикнувся за таких умов. Бо місцеві фахівці мене трохи лякають(
к.Буланова• 25 марта 2024
Знайома пила по показаннях, десь в 16-17 років, сильно набрала вагу. Вашій дитині це точно потрібно?
Тётя Хрюша• 25 марта 2024
Мені призначили у 16 років після операціі. Все життя воно мені зламало. З того часу вже три операціі і до сих пір не можу злізти з ОК. А мені уже 34 і завагітніти я не можу.
Пьяная вишня• 25 марта 2024
Я принимала в 15 с целью лечения, около года. Потом с 24 до 29 предохранялась. После отмены забеременела в течении нескольких месяцев.
Из плюсов- уходят прыщи на лице, скудные безболезненные месячные. Из минусов- сильно снижается либидо.
И на вес никак не влияло.
Трейдер кріпти• 25 марта 2024
Ответ дляк.Буланова
Если и набрала то не от ОК, современные средства не увеличивают вес.
Трейдер кріпти• 25 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я ж написала, що підемо.
Я пила регевидон, но по показаниям возможно вашему ребенку назначат другие.

Невгамовна• 25 марта 2024
Донька вже достатньо доросла, тому просто повірте, що вона зможе приймати погодинно, якщо не хоче няньчити ляльку найближчим часом ) це в її ж інтересах )
Ответ дляк.Буланова
Звісно, ні.
Дякую. що поділились.
Теж переживаю за можливі побічні еф.
Зашла на 5минут• 25 марта 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Ага, тіште себе цими думками
Трейдер кріпти• 25 марта 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Я тоже пила с 16 все ок.
А чего не можете бросить пить ОК если хотите забеременеть ?
Ответ дляТрейдер кріпти
А які аналізи вам призначав лікар перед призначенням ОК?
Чудовий каламбур• 25 марта 2024
Пусть пользуется презервативами.
Копуша• 25 марта 2024
Чому не презервативи? Мотні не подобаються відчуття?
ОК в такому юному віці заради контрацепції якось зовсім радикально. Мало чи як на здоров´я вплине. Та й морочитись регулярним прийомом, нащо цей гембель дівчині. Краще презерватив.
Трейдер кріпти• 25 марта 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ага, тіште себе цими думками
Да чего тешить я точно знаю, всю жизнь пью
Галя-краля• 25 марта 2024
Як лікар я більше довіряю КОК ніж пластирю. Його треба змінювати кожні 7 днів, іноді дівчатка забувають, а ще він може відклеюватись коли знімають вузькі джинси, якщо приклеюють на сідницю. Буває що на вологу шкіру після душу приклеїли і він на піжамі залишився. Крім того на пластирі доволі часто місячні стають більш рясні. І ще треба дізнатися чи є взагалі в продажі Євра, бо останні роки часто пропадає.
Якщо казати про КОК, то молоденьким дівчаткам гарно йде Джаз Плюс. Щоб не забувала приймати таблетки - нагадування на телефоні.
Як варіант можна розглядати Джайдес. Так, ВМС не є першим вибором для жінок, що не народжували, але саме Джайдес таким підходить. Шукайте обізнаного лікаря, підбирайте те, що саме вашій дитині підходить
Ответ дляКопуша
Презервативи - так, без питань.
Вона хоче спробувати ОК через рясні і болісні місячні. Я її розумію, оскільки сама знаю, що вона терпить щомісяця. Але не можу розраховувати на якісну консультацію і переживаю за побочку. Тому поки копаюсь у відгуках.

Галя-краля• 25 марта 2024
Ответ дляТётя Хрюша
А до першої операції приймали? Яка причина першої операції?
Трейдер кріпти• 25 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
У меня была операция ( удаление кисты вместе с яичником ) и после операции назначил врач регевидон.
Сейчас пью Клайру ( тоже врач назначил, сказал в вашем возрасте нужно пить Клайру )
Как то пила и другие но мне они не подходили Диане 35, еще несколько не помню уже названий.
Галя-краля• 25 марта 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ага, тіште себе цими думками
Як лікар можу сказати, що на сучасних КОК рідко набирають вагу, дехто навіть худне на пару кг. Але бувають випадки, коли набирають вагу, дуже рідко, але буває. В переважній більшості вага стабільна
Ответ дляГаля-краля
Дякую за поради!
А чиму саме ВМС Джайдес підійде дівчатам молодим? Чим вона відрізняється від інших?
Галя-краля• 25 марта 2024
Ответ дляКопуша
Надійність презервативів значно нижча ніж у КОК. А якщо по міжнародних рекомендаціях, то у цій віковій групі оптимальним є подвійний голландський метод - тобто дівчина приймає КОК або використовує імплант, а хлопець використовує презерватив
Ответ дляГаля-краля
Ще підкажіть, чи можна поєднувати КОК із препаратами постійного прийому, такими, як Кетилепт, наприклад?
Дякую вам.
Галя-краля• 25 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Презервативи - так, без питань.
На болючі рясні місячні добре працює Клайра. Але все обговорюйте на прийомі з лікарем
Ответ дляГаля-краля
Правда?! Я кілька статей читала, там статистика переважає саме за презервативом..
Але погоджуюсь, подвійний вар-т краще
Галя-краля• 25 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дякую за поради!
Вона сама маленька і самий тоненький провідник, легше встановлювати. Вона гормонівмісна, тобто високої надійності, але доза мінімальна, набагато менша ніж в лікувальній Мірені
Ответ дляГаля-краля
Дуже вам дякую за пояснення.
Буду обізнаніша, коли спілкуватимусь із лікарем
Ёшки_Матрёшки• 25 марта 2024
А в 18 лет начала пить кок. На рождение детей это потом не повлияло. Родила троих без осложнений. Варикоз появиося- ноги страшные в 38 лет, сердце не так как хотелось бы работает, отечность, либидо в ноль. Это самые видные побочки.