Аристократка-тунеядка• 25 марта 2024

ОК в підлітковому віці

Мами дівчаток, у кого був/є такий досвід, поділіться, які призначали вашим дівчаткам? Перед призначенням аналізи здавали, які нюанси враховували?
Донька (17р) підняла питання прийому ОК. На жаль, мій лікар, якому довіряю, далеко. Звісно, до лікаря підемо, але я не дуже довіряю місцевим фахівцям. Знаю, що пропонують ОК та пластирі. Останніми і сама ніколи не користувалась, таблетки почала приймати значно пізніше за віком, тому трохи розгублена. Щодо ОК переживаю, що донька не зможе дотримуватись погодинного прийому, поки що це аргумент №1..

Категорія - погранична)) розумію, що вже не зовсім дитина..
Дякую за поради і мирного вечора!
Плету корзинки• 25 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Чесно кажучи, не пам´ятаю, які( здється, Джаз.
Вага не змінилась зовсім.
Джаз вроде да, вес не даёт набирать

Галя-краля• 25 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Як правильно підходить в такій ситуації лікар до вирішення питання?
Які обстеження, аналізи має робити?
Питаю, щоби зрозуміти, що лікар компетентний, на що звернути увагу?
І коли, наприклад, треба буде переходити на ін ВМС з більшим вмістом гормонів? Це залежить від віку чи індивідуально, за аналізами?
Є стандарти ВОЗ по призначенню КОК і вони не передбачають аналізи. Лише огляд, молочні залози, вимірювання тиску та збір анамнезу. Аналізи призначають лише тоді, коли є якісь додаткові фактори ризику, наприклад бабуся в 30 років мала тромбоз. Що це ВМС, то обовʼязково треба зробити УЗД перед встановленням.
Немає чітких рекомендацій по переходу на вищу дозу гормону у ВМК, це напряму не залежить від віку, але з віком може виникати потреба на збільшення дози, а може і не виникати. Все індивідуально
Галя-краля• 25 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А побочки почитайте. Варикоз начал появлятся задолго до беременности и родов
Я читаю набагато більше ніж інструкції до препаратів. Крім того враховував те той факт, що варикозне розширення вен виникає у багатьох жінок, які за все життя жодної контрацептивної таблетки не випили.
автор Аристократка-тунеядка • 25 марта 2024
Ответ дляГаля-краля
Зрозуміло.
Дякую вам за детальні пояснення.
Вже схиляюсь до вмс, поспілкуюсь з місцевим лікарем.
Дівчата, всім дякую за те, що поділились своїм досвідом.
Допомогли структурувати думки і питання до лікаря))

Бажаю всім жіночого і загального здоров´я.
Мирної ночі
Намакушка• 25 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
у меня к вашему букету еще плюс 30кг за год было
Ну вот. Так мне 30 лет было и назначали по показаниям. А автор девочке хочет...