Живчик-счастливчик• 25 марта 2024
Ваши котики любят такое?
Прочитала якобы все котики очень любят игрушки с едой.
Пищевые головоломки. Нашла в сети даже самодельные
А ваши любят?
Слухи-руки не распускаю• 25 марта 2024
Единственная пищевая головоломка у моего котика - это я))) Игра называется ’Отожму у тебя, что смогу’))) Хотя полная тарелка своей еды.
От характера котика зависит, наверное
Мішечок щастя• 25 марта 2024
Накупили багато іграшок. Але як принесла її ще маленькою , то окрім синової маленької собачки , нічого було їй дати, в перший день. І от вона з тою собачкою грала, і спала з нею, і в зубах носила. Так і досі, на нові подивиться, трохи пограє і іде бере в зуби свою собачку і носиться з нею по хаті. На такі конструкції вряд чі і гляне.
Пишу вірші, дорого• 25 марта 2024
Моя сама как игрушка - разозлим ее до шипения и бегаем с детьми за ней по всей квартире)) Дети ее иногда могут помучить, так что ей хватает активности. Предпочитает просто лежать и чтоб ее не трогали.
Катя_Снежинка• 25 марта 2024
Моей шарики не зашли, зашла сильно драпка картонная, теперь это не любимое место и мышка с лазером. Они чудные, кому что нравиться
Живчик-счастливчик
• 25 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Бедная кошка, вечный стресс, досталась семейству упырей
И выбора нет у нее
ЯниЯ• 25 марта 2024
В мене завжди багато котів було і от з чотирьох тільки двоє любили іграшки-головоломки.Навіть,якщо з дитинства привчати котеня,не факт,що воно зацікавиться.Це як в людей,хтось любить шахи,хтось ні і це не пов’язано з інтелектом.
От зараз кішка грається зі змійкою такою, ,а другий бігає за роботом -пилосмоком,хватає за віничок,хоча обидва дуже розумні,як на котів
Своего не предлагать• 25 марта 2024
Наш моль любит. Охотится, поймает и ест. Хоть специально заводи.
Живчик-счастливчик
• 25 марта 2024
Ответ дляЯниЯ
Точно такая же есть змейка. Иногда убираю, чтобы потом как новую достать.
Но она любит такое ночью гонять)))
Как только мы легли спать, это знак, что пора)
Но она любит такое ночью гонять)))
Закуйовджена життям• 25 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Бідна киця (((
ЯниЯ• 25 марта 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Но она любит такое ночью гонять)))
Мої ще люблять в тонелях пошурхотіти,теж періодично достаю , а перед сном ховаю
Пишу вірші, дорого• 25 марта 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Бідна киця (((
Да нормально ей, здоровая кошка, кормим хорошо.
Живчик-счастливчик
• 25 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вас тоже можно хорошо кормить, но при этом злить, мучать и гонять.
Так, что вы будете мечтать, чтобы вас не трогали
И думаю, с такими детишками к этому все идет
Пишу вірші, дорого• 25 марта 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У меня хорошие дети, а вы истерику устраиваете... это всего лишь кошка, ничего с ней не случится.
Живчик-счастливчик
• 25 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Матери всех известных маньяков тоже считали их хорошими
Закуйовджена життям• 25 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Це жива істота, яка також має почуття. Якщо вам фіолетово на кішку, то все-таки навчіть дітей не драконити її, хоча би для того, щоб потім не плакати, коли вона на них кинеться. У стресі навіть наймиролюбніша тварина може бути непередбачуваною.
У мене був дуже спокійний кіт, але і він гарчав на доньку, коли та перейшла певну межу - не знущалася особливо, просто дуже довго не відпускала з рук, знаючи, що йому так некомфортно (був здоровенним і банально не вміщався на руках 7-річної дитини).
Міняйловна• 25 марта 2024
Скільки купувала іграшок ... Самі цікаві : губка для посуди , кришечка від води , резинки для волосся , фантик від цукерки , ну і класика коробочки і пакетики
Козачка• 25 марта 2024
Ответ дляМіняйловна
Коробки - то прям люкс!
Я б свому ще бігове колесо купила. Але ж дорогі вони, зарази...
Закуйовджена життям• 25 марта 2024
У нашого на першому місці лазер, на другому мишки з натурального хутра, десь по закутках штук 5 лежить, і всі безхвості, жоден хвіст довше пари днів не протримався.
Недавно йшли в гості до племінниці, купили для її кицьки мишу-пищалку з котячою м´ятою. За інших обставин сто років та пищалка була би йому непотрібна, а тут знайшов її на дні сумки, погриз упаковку, обслюнявив. Довелося залишити йому, за 15 хв заволік кудись і забув...
Міняйловна• 25 марта 2024
Ответ дляКозачка
Коробки - то прям люкс!
Я теж горіла , тим колесом , спинило те , що місця немає де його втулити
Заліковий троль• 25 марта 2024
Ответ дляМилота
Моя любит такое. Но она не породистая. Породистые наверно более ленивые.
Как породистость влияет на активность?)) моя породистая, но скачет как сайгак день и ночь, с мячами, игрушками и всем, что попадётся) молодая просто ещё. Практически все активные в молодом возрасте.
Дворовой кот наоборот был у нас меланхолик, спокойный и ленивый, даже котенок.
Козачка• 26 марта 2024
Ответ дляМіняйловна
В мене є куди))) але жаба давить, що не зацікавить)
Козачка• 26 марта 2024
Ответ дляМилота
Залежить ще від породи
Шукаю трусики• 26 марта 2024
Нет. Моя и жрать-то не очень любит.
Есть типа таких игрушка с мячиками - вот такой под настроение играет. Маленькая вообще ее любила