Морковна• 26 марта 2024
Язва на піднебінні
У мене з´явилася язвочка на верхньому піднебінні зліва трохи вище зубного ряду.
Поболює, пече, підсвітила ліхтариком подивилася,в дзеркало там такий темна пляма, язвочка, шкіра навколо червона.
Як її загоїти , що допомагає?
Неправдиша• 26 марта 2024
У меня такое было с двух сторон оказалось какой-то типа герпес пропила таблетки герпевир 2 дня она и прошла
Морковна
• 26 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Стоматит?
Мабуть, я відчуваю, що не в одному місці, а в декількох є язви.
Раніше таке бувало, але проходило, але цей раз якось болить більше.
Морковна
• 26 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
У мене тиждень назад був герпес на губі, напевне таки оральний герпес.
Угадайс• 26 марта 2024
Ответ дляМорковна
Антибиотики принимали? Положите содой, кислое, острое по запретом.
Угадайс• 26 марта 2024
Ответ дляМорковна
Таблетки от герпеса принимали? Ацикловир?
Неправдиша• 26 марта 2024
Ответ дляМорковна
У меня герпесов на губе не было ни разу А тут бац выскочили эти болячки главное что невозможно было чай пить или кушать было больно.
Морковна
• 26 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Ні , аб не приймала, вчора яблук з´їла багато, вони були кислі.
Морковна
• 26 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Ні, не приймала.
Я і не знала, що є таблетки ацикловір.
Угадайс• 26 марта 2024
Ответ дляМорковна
Ні, не приймала.
Я і не знала, що є таблетки ацикловір.
Есть, но главное понять стоматит(гуглите описание и фото) или герпес.
Морковна
• 26 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Дякую, зараз пошукаю.