Стрекоза любви• 26 марта 2024

Питання до харківʼян, чиї чоловіки ще не служать.

Тема поговорити, почути думки.
В мене з Харковом повʼязане все життя. Є власна нерухомість хороша, будинок батька, в якому він зараз живе.
Сьогодні прочитала думки якихось «російських еліт», що путлер хоче захопити наше місто.
Я далеко не впевнена, що це буде, але якщо почнеться захоплення Харкова, ваш чоловік піде в ТРО, мобілізується на захист міста?
Тільки, будь ласка, без срачу. Просто нормальні людські думки.
Ilona27@• 26 марта 2024
За щеку они возьмут,а не Харьков!!!сколько уже было,сколько брали его!!!!вот как будет (не дай бог)тогда все и решим

Odetta Furs• 26 марта 2024
Были уже эти ТРО- у меня знакомые судятся теперь- никто им денег не заплатил! И ТРО уже не поможет, если это будет... увы
Slobozhanochka• 26 марта 2024
Ответ дляIlona27@
Будемо зустрічати. Як прийнято: хліб-сіль, коктейлі ...Молотова. Якщо по темі, то чоловік давно там.
Каллипсо• 26 марта 2024
Ответ дляOdetta Furs
Тоже слышала, что ТРО не платят. С такой властью и таким отношением к людям .... Дальше нецензурная лексика
Nathalie27• 26 марта 2024
У кремлі самі не знають, що там путін планує? Текст якийсь нелогічний, як на мене
Каллипсо• 26 марта 2024
Ответ дляIlona27@
Тоже думаю, что фигвам. Хер им, а не Харьков
чаревна• 26 марта 2024
А сколько вашему папе лет?
автор Стрекоза любви • 26 марта 2024
Ответ длячаревна
А сколько вашему папе лет?
Odetta Furs• 26 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Вы планируете сжечь Харьков???

Каллипсо• 26 марта 2024
Кстати, девочки, вы не заметили, что в последнее время очень разгоняют эту тему взятия Харькова?
LudaSHS• 26 марта 2024
А я читала
И у Машовца было..что с фронта харьковской обл перекинули часть рашистов в белгородскую.
Каллипсо• 26 марта 2024
Причем такие прямые статьи из разных источников, от чего отвлекают на самом деле?
автор Стрекоза любви • 26 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
До чого тут «власть»? Харківʼяни справді, не знаю, як це українською написати, «сплоченые». Я зараз питаю не за гроші, а за захист чогось справді рідного і дорогого.
Каллипсо• 26 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я не вам отвечала, причем здесь вы?
автор Стрекоза любви • 26 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
А я читала
Але ж в подальшому вони можуть і мобілізувати додатково людей. Я не кажу, що це станеться. Просто цікаво почути думки «якщо це станеться».
sunholder• 26 марта 2024
А Одеса йому вже не треба?
LudaSHS• 26 марта 2024
Вот огляд 2 дня назад
Фронт харькоской обл
Odetta Furs• 26 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Все что побили за минуты 22 марта- строилось годами... и теперь для восстановления такого тоже нужны годы и деньги!!! Что делать? Где брать? Мужчины гибнут! Деньги воруют! Стараюсь не думать дальше одного дня! С Харькова не уезжала с 24.02.2022 НИКУДА!!!
macan112• 26 марта 2024
Мой друг пошел именно в тро в первый же день, в 7 утра был в военкомате.
Сейчас его нет в живых. Он говорил, что у вас прекрасный город…

Odetta Furs• 26 марта 2024
Ответ дляmacan112
Вот и я о чем!
автор Стрекоза любви • 26 марта 2024
Ответ дляsunholder
А Одеса йому вже не треба?
Та хз
Юлия.net• 26 марта 2024
Ответ дляsunholder
А Одеса йому вже не треба?
та йому все треба, але нічого поки не може отримати, що хоче..
Slobozhanochka• 26 марта 2024
Ответ дляOdetta Furs
Вы планируете сжечь Харьков???
Ні, тільки БНР)
LudaSHS• 26 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А смысл сейчас говорить о том ,что не может быть в эти месяцы? Я про ударную силу, что может захватить Харьков.
На будущее через месяцы также влияют масса факторов, что переменные
Ктото думал, что части они уведут с фронта купянского? Что там будет легион бегать?
А мобилизация новая в раше, и далее оснащение, создание батальйоно- тактических групп нападения это месяцы месяцы 🤷‍♀️
vikohka• 26 марта 2024
Ответ дляOdetta Furs
как это? мой сын в ТРО, всe прeкрасно платят,
LudaSHS• 26 марта 2024
И блумберг писал про перемещеные ресурсы с фронтовой в белгородскую
Не только наши
vikohka• 26 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
сосeд с СБУ?
Манула• 26 марта 2024
Новина на УП сьогодні

Російські ’політичні еліти’ не виключають, що Росія та її правитель Володимир Путін спробує захопити Харків та поступово закінчити так звану ’СВО’, або ж він готовий ’іти до переможного - хоч до Києва’.
Джерело: Meduza з посиланням на 2 співрозмовників, близьких до Кремля, джерело в уряді Росії та одного із високопоставлених членів ’Единой России’
Деталі: Усі джерела ЗМІ впевнені, що Путін збирається продовжувати війну. Однак їхні оцінки щодо того, які він зараз ставить із цього приводу цілі, розходяться.
Так, один зі співрозмовників, близьких до Кремля, вважає, що після контрнаступу ЗСУ Путін ’відчув слабкість України і готовий іти до переможного - хоч до Києва - і за ціною не постоїть’: ’Треба буде мобілізацію - оголосить. Якщо треба буде економіку ще сильніше пересунути на військові рейки - пересуне’.
Інший співрозмовник, близький до АП Путіна, навпаки, вважає, що вище керівництво Росії ставить перед собою ’більш реалістичні цілі’, а саме - взяття Харкова і поступове закінчення ’СВО’ після цього.
Путін уже відкрито говорив, що для припинення регулярних обстрілів Бєлгородської області потрібно створити ’санітарну зону’ навколо неї; цей регіон РФ межує саме з Харківською областю України.
За словами джерел серед ’російських еліт’, високопоставлені силовики переконані, що армії РФ під силу взяти Харків, а ось подальше просування вглиб України ’скрутне’: ’Символічно це теж перемога. Місто-мільйонник, де багато російськомовного населення’.
При цьому всі джерела зазначають: інформації про те, що рішення про масштабний наступ на Харків уже ухвалено, у них немає.
Однак вони сходяться на думці, що це ’цілком імовірний сценарій’, який у теорії може вимагати нової хвилі мобілізації.
Харківська область частково перебувала в окупації російських військ із перших днів повномасштабного вторгнення. Восени 2022 року Україна перейшла в контрнаступ і звільнила більшу частину міст і сіл у регіоні.
Захопити Харків армія РФ так і не змогла - зате продовжує регулярно обстрілювати місто.
Крім того джерела ЗМІ, сходяться на думці, що репресії проти неугодних в РФ продовжать посилюватися, а головним особистим інтересом Путіна залишиться війна з Україною.
https://www.pravda.com.ua/news/2024/03/26/7448162/
Мимо_шла• 26 марта 2024
Вы наверное хотели сказать в подполье?
автор Стрекоза любви • 26 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Я не вам отвечала, причем здесь вы?
Але у вас проглядаються якісь подвійні стандарти. З одного боку ви написали, що : «Хер им, а не Харьков», з іншого боку ви пишете, « Що ТРО не платять, власть плохая і отношение.»