Стрекоза любви• 26 марта 2024

Питання до харківʼян, чиї чоловіки ще не служать.

Тема поговорити, почути думки.
В мене з Харковом повʼязане все життя. Є власна нерухомість хороша, будинок батька, в якому він зараз живе.
Сьогодні прочитала думки якихось «російських еліт», що путлер хоче захопити наше місто.
Я далеко не впевнена, що це буде, але якщо почнеться захоплення Харкова, ваш чоловік піде в ТРО, мобілізується на захист міста?
Тільки, будь ласка, без срачу. Просто нормальні людські думки.
Pavel575• 26 марта 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Будемо зустрічати. Як прийнято: хліб-сіль, коктейлі ...Молотова. Якщо по темі, то чоловік давно там.
Ага, да. Они будут бомбами и артилерией так город утюжить что вы с подвалов вылазить месяцами не будете.

Pavel575• 26 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Тоже думаю, что фигвам. Хер им, а не Харьков
Точно так же говорили и про Бахмут. И где сейчас Бахмут?
Pavel575• 26 марта 2024
Удалено администрацией...
Каллипсо• 30 марта 2024
Ответ дляPavel575
Ото вы сравнили Бахмут и Харьков
Каллипсо• 30 марта 2024
Больше Харькова только Киев
Юлия.net• 14 апреля 2024
Ответ дляМимо_шла
Он получил сухопутный коридор, полностью отрезал нас от Азовского моря. Для вас это ничего?
Це не те, що він анонсував своєму народу, тому так він не отримав те, що хотів. Для нас звісно це значні втрати територій, але для нього мало, вони у себе навіть внесли до складу своєї недоімперії Запорізьку і Херсонську області, про повністю Донецьку та Луганську я вже не кажу.