Тема поговорити, почути думки.
В мене з Харковом повʼязане все життя. Є власна нерухомість хороша, будинок батька, в якому він зараз живе.
Сьогодні прочитала думки якихось «російських еліт», що путлер хоче захопити наше місто.
Я далеко не впевнена, що це буде, але якщо почнеться захоплення Харкова, ваш чоловік піде в ТРО, мобілізується на захист міста?
Тільки, будь ласка, без срачу. Просто нормальні людські думки.
Ответ дляМимо_шла
Он получил сухопутный коридор, полностью отрезал нас от Азовского моря. Для вас это ничего?
Це не те, що він анонсував своєму народу, тому так він не отримав те, що хотів. Для нас звісно це значні втрати територій, але для нього мало, вони у себе навіть внесли до складу своєї недоімперії Запорізьку і Херсонську області, про повністю Донецьку та Луганську я вже не кажу.