Ms. Android• Изменено 26 марта 2024
гелеве покриття зіпсує і без того тонкі не тверді нігті?
на фото 1 - ісходнік.. так, на 2мм часто відрощую, довші не зручно.
звісно сама іноді кутікулу обробляю і оформляю форму +безкольоровий лак. кольорові не тримаються більш ніж 3 доби - перевірено і дорогі і дешеві.. мені 40.
вітаміни, мінерали - не сильно тут щось змінюють, бо пробувала всяке - тому питання не про як відростити і укріпити. а про чи не зіпсуються такі ніжні тонкі пластинки покриттям гелевим (чи яке там)?
але от цікаво якщо корекція кожні 2.5-3 тижні (при небажанні довгих рідше робити - буде неохайно), то там же все одно обпилюють, а значить своя пластинка таки страждатиме?
на фото 2 - бажаний варіант гелевого покриття можна і покоротше -загругленої форми по краю.
После шести ни-ни• 26 марта 2024
Ну не может она не пострадать, так немного все равно снимается слой. Но если норм мастер, то под гель лаком все равно не видно.
Оце фіфа• 26 марта 2024
Мені не зіпсували нічого, іноді знімаю гель зовсім і ходжу без нього, або японський манікюр роблю (вірніше, в салоні роблять). Там під час корекції спилюють трохи попереднього гелю, свої нігті з фрезою не контактують. Тільки довжину знімають.
После шести ни-ни• 26 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Це у вас норм майстер
Цідило правди• 26 марта 2024
Не обпиливают, а всего лишь снимают глянец с ногтя. Укрепление+гель-лак - и будет отлично. Если у мастера руки откуда надо - ничего не испортится.
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
а у вас є фото ваших нігтіб до геля без покриття? отак як моє 1ше фото?
Бентливуман• 26 марта 2024
Нет, все отлично. При повторном покрытии не спиливают гель до конца (ноготь не обпиливают).
Оце фіфа• 26 марта 2024
Ответ дляMs. Android
До гелю немає та і руки собі якось не має звички фотографувати. Зараз ношу гель, післязавтра на корекцію. На літо думаю зняти і робити звичайний манік, бо швидко ростуть ))
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
якщо в Києві, порадьте майстра? яка вартість?
можна фото? мені до речі подобається коли товстенький шар - ефект ягідок тоді виходить коли червоненький колір
чи ви довгі робите? просто короткі швидше виглядатимуть неохайними коли відросло.. і треба уж точно не рідне ніж через 3 тижні йти на коренцію
Оце фіфа• 26 марта 2024
Ответ дляMs. Android
Ні, не Київ. Я у Львів. обл.
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
а покажіть які зараз в вас? довжина яка і який вид перед корекцією?
Ласую колобками• 26 марта 2024
Троих не по темі, але три доби для звичайного лаку, це досить непоганий термін
Молчавочка• 26 марта 2024
Не знаю как там оно спиливается, но только под гель лаком мои ногти выглядят прилично. Не повезло ни с формой, ни с толщиной пластины
Ксерокопия ночи• 26 марта 2024
Автор, не бойтесь делать гель-лак. Для моих ногтей когда-то это покрытие стало реальным спасением. Всю жизнь у меня были тонкие ломкие ногти. Никакие витамины, кремы и эко-средства для дома ситуация не улучшали. Это генетика. Любая минимальная длина после маникюра и обычного покрытия означала, что максимум на третий день какой-то ноготь подцепится сбоку - и начнётся...При этом, обычный маникюр я всегда делала с лаками из относительно дорогого сегмента типа Орли. Это мало помогало. Теперь я делаю гель лак (начиная ещё с первопроходца - Шеллака) уже 11 лет подряд. Вообще без перерыва. Аккуратные ногти, адекватная красивая длина, аккуратный мягкий квадрат и три недели безупречного вида рук. Под гель лаком свои ногти нормально отрастают, не цепляются и не ломаются. Никаких ’дайте ногтям отдохнуть’ у меня не было. Ногти за эти годы вообще не изменились внешне. Не было никаких проблем, ожогов, онихолизиса и прочего. Просто я не хожу к мастерам на дом и не экономлю .
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляЛасую колобками
то максимум - заввичай півдоби)
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляМолчавочка
а покажіть які в вас?
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
якшо в києві, то порадьте майстра і яка ціна?
в мене лак не з країв, а вціому коцався десь на нігті... бо надто тонка і не тверда пластинка
Ксерокопия ночи• 26 марта 2024
Ответ дляMs. Android
Вам район не принциповий?
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Вам район не принциповий?
в ідеалі Осокорки-Позняки, але...
Ксерокопия ночи• 26 марта 2024
Ответ дляMs. Android
в ідеалі Осокорки-Позняки, але...
Абсолютно протилежний бік Києва. Не повірю, що у вас на районі немає салонів, же вам сподобається. Головне - сухожар. Зайдіть в кілька місць, подивіться, в решті решт задайте в Гугл картах Салон манікюру, і вам покаже, що біля вас, одразу з відгуками. Щодо ціни - я зараз плачу 600. Це комбінований манікюр та покриття в один колір.
Ms. Android
• 26 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
у нас в новобудові 2 кабінета навіть)