Завжди намагалась бути кращою за себе вчорашню. Ставила завдання і досягала їх. Пишалась собою. Зараз маю маленьку дитину - 1,3 і я постійно плачу. Працюю віддалено. Мені складно від того, що я зараз ніде не ідеальна і усюди косяки- як мама, дружина, донька, співробітник. Як прийняти себе? (Плюс фігура капєц після родів. Спина болить.) дитина дуже бажана. Виявилось я психологічно якась слабка. Дякую за поради
Тут надолго• 26 марта 2024
Поменьше сидите на советчице и в своем мире и для своих родных вы станете идеальной.
З горіха зерня• 26 марта 2024
А хто ідеальний? Немає ідеальних, є ситуація і ваше до неї відношення. Вам би розслабитись і насолоджуватись тим, що маєте.
Идеальная оптимистка• 26 марта 2024
Автор, вам не блоги читати треба. Вам треба виключити післяпологову депресію і піти на психотерапію.
Кава з адреналіном• 26 марта 2024
Ответ дляТут надолго
Советчица никак не мешает чуствовать себя идеальной при хорошей самооценке