26 марта в 22:56

Чи можна вихитати молочні зуби?

У старшої дитини зуби випадали без проблем. А в молодшої випало два нижніх і далі діло не йде, хоча хилитається вже чотири зуби (два передні верхні і поруч з ними). Передні добряче хилитаються, але тримаються за ясна. Ані спереду, ані позаду не відходять від ясен.
Чи випадуть вони самі ? Чи потрібне втручання стоматолога ?
З родзинкою 26 марта в 22:58
я бы уже сама вытянула - хотя ребенок любит это делать самостоятельно
З родзинкою 26 марта в 22:59
да, обратитесь к стоматологу... пора их уже убрать
автор Так точно! 26 марта в 23:05
Ответ дляЗ родзинкою
я бы уже сама вытянула - хотя ребенок любит это делать самостоятельно
Ми так завжди й робили, але тут немає як, лише виривати їх з мяких тканин. Аби ж хоч з однієї сторони самі відійшли.
автор Так точно! 26 марта в 23:05
Ответ дляЗ родзинкою
да, обратитесь к стоматологу... пора их уже убрать
Дякую за пораду
Манкоголік 26 марта в 23:05
Самі, можете їм ’допомогти’ або йдіть в стоматологію
Меряю от 0 26 марта в 23:10
Ответ дляТак точно!
Ми так завжди й робили, але тут немає як, лише виривати їх з мяких тканин. Аби ж хоч з однієї сторони самі відійшли.
Давайте погризти яблуко, морквинку
Каллипсо 26 марта в 23:12
Моя дочь расшатывала потихоньку сама, а потом сама и вырывала
Мизимец 26 марта в 23:14
Самі випадуть, коли прийде час
Марина-f6d5 27 марта в 01:21
У меня в детстве тоже никак не могли выпасть молочные зубы , уже получалось 2 ряда зубов, по началу мама водила к зубному и мы вырывали , но было иногда больно, то я брала ниточкой расшатывала зубы и вырывала по чуть сама и ходила маме показывать какая я молодец 😂 думаю сами по себе не выпали б и навредили даже.