Всім привіт,нетипова ситуація!
Є затримка,робила тест,позитивний,здала кров,по крові вагітності не виявлено,робила ще один тест через 3 дні,негативний.
ВундерКИНГ• 27 марта 2024
Так цей позитивний...якщо після нього негативні, то може цей ложнопозитивний? Або вагітність зірвалась, чекайте місячні
ВундерКИНГ• 27 марта 2024
Ответ дляIuliakr
є надія що вагітна?
Якщо хгч крові мінімальний - то навряд чи
Физрукая• 27 марта 2024
Ответ дляIuliakr
є надія що вагітна?
А сколько по времени делается хгч? Сколько дней задержка? У меня все тесты - , но задержка 5 дней . Такого не было никогда. Тоже сейчас пост накатаю
З родзинкою• 27 марта 2024
Конкретно цей тест- позитивний.
Моя порада- купіть різних тестів і всі зробіть, якщо вони позитивні, йдіть переробляйте ХГЧ в іншій лабораторії. Коли у вас були останні місячні, і яка довжина циклу?
Моторошні троянди• 27 марта 2024
Еві тест з такою полоскою, це позитивний тест був. У Вас яка фірма?
Голубец• 27 марта 2024
Переробвть хгч в іншій лабораторії. Зробіть ще тест іншої фірми і скиньте нам. Будемо чекати